Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

İyiyim kiz sen napiyon??
Hangi filmi izliyorsun canım??
Bizde annemlerle balkon sefasi yapiyoruz:)

Ohh afiyet olsun şekerim :)
Ailene ne güzel kavuştun, misler gibi de çayını içiyorsun..
İnsanın ailesi gibisi yok dimi ?

Bu arada her durumda da yazıyorsun, bizimlesin maşallah sana :)

İyiyim kiz sen napiyon??
Hangi filmi izliyorsun canım??
Bizde annemlerle balkon sefasi yapiyoruz:)

gelmedik mi hala komedi filmi duygusal güzel bir film eski ama ...ben masayı balkona çıkarmaya üşendim de onun için odadatyım annenler sevinmiştir seni görünce.. annemlere gittiğim ilk gün çok güzel geçerdi o günleri hatırlattın bana ..selam söyle annenlere

Evet ilk gun cok iyi geciyor:)
Aklimda bulunsun film..
A.s canim:))

kızlar avatarımda resmi bulunan kitabı okumanızıı şiddetle tavsiye ediyorum dün öğleyin aldım bugün bitirdim çok güzel okuyunca beterin beteri varmış dedim

kızlar avatarımda resmi bulunan kitabı okumanızıı şiddetle tavsiye ediyorum dün öğleyin aldım bugün bitirdim çok güzel okuyunca beterin beteri varmış dedimEki Görüntüle 490871

Pirayeden sonra firuze mi :)
İçeriği ne canım ?
Geçen inceledim pirayeyi ama almadım. Romana biraz çekiniyorum almaya.
Ben de bugün bir sürü çocuk gelişimiyle ilgili kitaplar aldım

Pirayeden sonra firuze mi :)
İçeriği ne canım ?
Geçen inceledim pirayeyi ama almadım. Romana biraz çekiniyorum almaya.
Ben de bugün bir sürü çocuk gelişimiyle ilgili kitaplar aldım

firuze değil canım piruze sinan akyüz'ün aslında pirayeye benziyor okurken yabanccı gelmedi konu sen söyleyince aklıma geldi pirayeye benziyor ben satın almıyorum burda bir kitabevi var üye oldum 2 liraya değiştirip okuyorum kitabın tam ismi
şamda bir türk gelin piruze
özel mesaj kutun doluymş yazdım ama gitmedi

ben roman tarzını daha çok seviyorum bana en zor konuyu roman içinde anlatsınlar ömür boyu unutmam bu kitapta şamlı birisiyle evlenen bir türk kızının kocasından çektikleri ve çocuklarını bırakmak zorunda kalarak kaçmasını anlatıyor biraz pirayeyi biraz kızım olmadan asla yı andırıyor ama güzel bir kitap zaten bu yazarın kitapları güzel iki kişilk yalnızlık ve incir kuşlarını da okudum

günaydınlaar hepinize hayırlı cumalar
nasılsınız iyisinizdir inşallah

günaydın canım

iyiyim sen nasılsın:)

esencimmm,exciycim,gülinimmmmmmmmmmmmm hepinize günaydıncıklarrrr hayırlı cumalar

piruze kitabını herkesin okumasını tavsiye ediyorum harika bir kitap.ben 2 günde bitrdimmm ..ve sonunda ağladım ,kadının çektikleri çok felaket bişeydi ,çok vicdansız bir adam...

bugün yarım gün çalışıyorummmm ohhhhh keyfim yerinde her ne kadar benimki ile bozuşsakta..takmadım bile onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…