Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydın kızlar ben geldim :KK3:
Nasılsınız ?

Decembercım, vaktim olursa okurum bu aralar çocuk gelişimi üzerine kitaplar alıyorum onları okuyorum.
İyi olmana da sevindim. Seni bugünlerde iyi görüyorum iyi iyi :KK34:

Kardelencim sen nasılsın ? Ben de dün gece çıkar çıkmaz uyudum. Uykuya dalmada zorluk çekmiyorum artık. Biraz rahatlık oldu içimde sanırım.
Sabah da çektim geldim işe gelirken, beklemedim bizimkini.

Gülincim sen nasılsın? Keyifler nasıl ?
Sevdiceğin nasıl ?

Nasılsınız ?

Decembercım, vaktim olursa okurum bu aralar çocuk gelişimi üzerine kitaplar alıyorum onları okuyorum.

Kardelencim sen nasılsın ? Ben de dün gece çıkar çıkmaz uyudum. Uykuya dalmada zorluk çekmiyorum artık. Biraz rahatlık oldu içimde sanırım.

Sevdiceğin nasıl ?

İyi diyelim iyi olsun canım keyfim pek yerinde değil.
Konuşmuoruz benimkiyle soğuk rüzgarlar devam ediyo yani

Sen nasılsın?

Sen nasılsın?

Bizde o soğuk rüzgarlardan çok :)
O rüzgar benim tarafımdan birilerine doğru esiyor ...

Sizde kimden başlıyor soğuk rüzgar ?
Geçen iyi gibiyiz idare eder demiştin.. Sen mi konuşmuyorsun ?

Nasılsınız ?

Sevdiceğin nasıl ?

hımm anladım canım..iyiyim çok şükür bizimki ile aram bozuk ama olsun buluşma heyecanı sarıyr galiba benş::KK66:

Sen nasılsın?

gülincim naslsın yine mi konuşmuyorsunuz canım yoksa o günden beri hala o rüzgar esiyor mu tatlım?

Bizde o soğuk rüzgarlardan çok :)
O rüzgar benim tarafımdan birilerine doğru esiyor ...

Sizde kimden başlıyor soğuk rüzgar ?
Geçen iyi gibiyiz idare eder demiştin.. Sen mi konuşmuyorsun ?

Düzelioruz arada ama yine başka bişeyden tartışıoruz,sabah iyiyiz mesela öğlenden sonra tel.de konuşurken birden bozulabilioruz yada bütün gün iyiyken birden tam yatmadan önce bozuluoruz.Düzelmiyo yani tam anlamıyla düzelmiyo.

İkimizde konuşmuoruz.ikimizde bıktık artık tartışıp sonra arayıp hiç bişey olmamış gibi gülümsemeye,olmuyo sahte davranmak biyere kadar.

hımm anladım canım..iyiyim çok şükür bizimki ile aram bozuk ama olsun buluşma heyecanı sarıyr galiba benş::KK66:

gülincim naslsın yine mi konuşmuyorsunuz canım yoksa o günden beri hala o rüzgar esiyor mu tatlım?

Gözün aydın kuzum buluşma vakti yaklaştı :)

Esene yazdığım gibi canım düzelip bozuluoruz.

merhaba gülinciğim decemberciğim inşallah aranız düzelir bu zamanları iyi değerlendirim tanımaya bakın sevdiceklerinizi..evlendikten sonra tanımak daha kötü size abla tavsiyesi..

esenciğim mesajlarına bir bak gönderdim sana mesaj

Düzelioruz arada ama yine başka bişeyden tartışıoruz,sabah iyiyiz mesela öğlenden sonra tel.de konuşurken birden bozulabilioruz yada bütün gün iyiyken birden tam yatmadan önce bozuluoruz.Düzelmiyo yani tam anlamıyla düzelmiyo.

İkimizde konuşmuoruz.ikimizde bıktık artık tartışıp sonra arayıp hiç bişey olmamış gibi gülümsemeye,olmuyo sahte davranmak biyere kadar.

Gözün aydın kuzum buluşma vakti yaklaştı :)

Esene yazdığım gibi canım düzelip bozuluoruz.

canım ya cidden üzülüyorum siizn bu durumunuza halbuki ne kadar yakışıyor anlaşıyorsunuz bir nokta var o nokytayı aşsanız böle olmucaksınız..

merhaba gülinciğim decemberciğim inşallah aranız düzelir bu zamanları iyi değerlendirim tanımaya bakın sevdiceklerinizi..evlendikten sonra tanımak daha kötü size abla tavsiyesi..

yok canım ben takmıyorum...
umursamıyorum .dün tartışmama adına 11.30 da yattım..bana değer vermiyorsun diyor baksana facede yazdığına göre diyor haklıyım aslında ama işte bizim gibi nce düşünemiyorlar malaesf:/

canım ya cidden üzülüyorum siizn bu durumunuza halbuki ne kadar yakışıyor anlaşıyorsunuz bir nokta var o nokytayı aşsanız böle olmucaksınız..

yok canım ben takmıyorum...
umursamıyorum .dün tartışmama adına 11.30 da yattım..bana değer vermiyorsun diyor baksana facede yazdığına göre diyor haklıyım aslında ama işte bizim gibi nce düşünemiyorlar malaesf:/

Bilmiorum canım,biz hep kavga ederdik ama bu durumlara düşmezdik hiç.Ama ne olduysa birden herşey altüst oldu.Hayırlısı neyse o olsun...

Kardelenciğime katılıyorum kızlar. Ben öncesinde tanıyamadım, ne ailesini ne kendisini...
Tanısaydım da evlenmezdim !
Ama ben nasibe de inandığım için hani bunu pişmanlık anlamında da söylemedim.
İyi araştırın, özellikle ailesini...
Şuandaki tartışmalarınız ilerdeki hayatınız hakkında sinyaller verir unutmayın...

:)
pazartesi veya salı canım salı günü şarköye gitme ihtimalım var kıyameti koparacak bana :)

Ben olsam ben de koparırım. Önceden söyle o ihtimali de canım...

Bilmiorum canım,biz hep kavga ederdik ama bu durumlara düşmezdik hiç.Ama ne olduysa birden herşey altüst oldu.Hayırlısı neyse o olsun...

bir noktadan sonra kavga ilişkiyi yıpratıyyor canım .bir müddet tartışmamaya özen gösterseniz...

Kardelenciğime katılıyorum kızlar. Ben öncesinde tanıyamadım, ne ailesini ne kendisini...
Tanısaydım da evlenmezdim !
Ama ben nasibe de inandığım için hani bunu pişmanlık anlamında da söylemedim.
İyi araştırın, özellikle ailesini...
Şuandaki tartışmalarınız ilerdeki hayatınız hakkında sinyaller verir unutmayın...

Ben olsam ben de koparırım. Önceden söyle o ihtimali de canım...

ve 1 hafta olmucam haftasonuda buluşamıcaz..aynen bende koparırdım valla düşünemiyorum şimdiden ne söyleceğini..

bir noktadan sonra kavga ilişkiyi yıpratıyyor canım .bir müddet tartışmamaya özen gösterseniz...

Evet yıpratıyor...
Ama sorunları paspas altı yapıp susmak da yıpratıyor. Hatta ilişkiyi koparıyor.

ve 1 hafta olmucam haftasonuda buluşamıcaz..aynen bende koparırdım valla düşünemiyorum şimdiden ne söyleceğini..

Bence şimdiden söyle, ümit etmesin...

Evet yıpratıyor...
Ama sorunları paspas altı yapıp susmak da yıpratıyor. Hatta ilişkiyi koparıyor.

Bence şimdiden söyle, ümit etmesin...

aynen öyle bizimki kimi konularda sessiz kalıyor bir kaç zaman tekrar açtığımda kavga ediyoruz bu sefer..

söylüyeyim en iyiside nasıl söylesem diye düşünüyorum..bu seferde dicek.buluşmak istemiyorsun ..

X