Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ya esencim bide cok merak ettim anneni neyle sucluyo?? Kadin hep seni olumlu yonlendirmedi mi??

Esin bosanmak istemiyor canım.. Ama yine sacma davranmis.. Kendinde sorun oldugunun farkinda ama sende de sorun oldugunu dusunuyor!! Hatta daha cok sende oldugunu dusunuyor! Konusmakla cok iyi yapmissin! Biraz da korku sarmis onu gibi geldi bana..
Biraz da kendini begenmis gibi geldi..

Seni bayramda almaya gelecegim ne demek canim? Senle gelmeyecek mi simdi?

Ben dedim gelme rol yapmaya gerek yok diye...

Ya esencim bide cok merak ettim anneni neyle sucluyo?? Kadin hep seni olumlu yonlendirmedi mi??

İşte bizimle yaşıyor ya, işte niye bizde kalıyormuşmuş, ona karışıyormuşmuş. Hiç ona karışmaz beyefendi yemeği önünde , çocuğuna misler gibi bakılıyor. Suçu anneme yıkmaya çalışıyor. Annem sanki keyfi burda...

İstemiyor da niye yokuşa sürüyor işi...
Hala da bana diyor ki başka seçeneğin yok, seni de çocuğumu da alıp gelecem, işimize bakıcaz.

Son düzenleme:
günaydın decemberciğim rüyan hayır olsun öyle bişey yapmak istiyorsan istihare namazı diye birşaey var onu yapabilirsin hatta bu işlere yatkın birisi senin adına niyetlenip yapabilir yani rüyanda bi işaret görmek anlamında demiştim

Aaa dogru ya.. Carsambaydi de mi? Sonuclarini bize de bildir canım:)
dr gittim canım önceden yaptırdığım tahlillere baktı bir ilaçla şampuan verdi 3 ay gün aşırı kullanacakmışım

evet tahmin ettiğim gibi senin çocuk için katlanacağını asla boşasnmayacağını düşünüyordu iş ciddiye binince tutuştu ama yine de gururu elden bırakmıyor hatalarını kabullenemiyorlar malum erkekler bu konuda özürlü özerllikle türk erkekleri ...güzellikle devam etmek isteyen biri bence tamam oturup konuşalım orta yolu bulalım der pişman olduğunu bi şekilde belli eder söylamese bile hissedersin

Öncelikle geçmiş olsun canım, inşallah biran önce iyileşir.

Hem pişman gibi, hem değil gibi. Ama kendi bildiklerine de devam ediyor. Benim dediğim olacak tarzında !
Hala taktı seni alıp getircem ordan diye.
Bu adam beni çok uğraştıracak ya

Son düzenleme:
İstemiyor da niye yokuşa sürüyor işi...
Hala da bana diyor ki başka seçeneğin yok, seni de çocuğumu da alıp gelecem, işimize bakıcaz.
Esencim memlekete gitcem bi daha donmucem falan mi dedin??

Allah allah sanki siz anneni kovuyorsunuz da. o da inatla gitmiyomus gibi davranmis. Cok ayip!

Esencim memlekete gitcem bi daha donmucem falan mi dedin??

Allah allah sanki siz anneni kovuyorsunuz da. o da inatla gitmiyomus gibi davranmis. Cok ayip!

Hayır tabiki canım. İşim gücüm burda zaten. Dönmeyeceğimi düşünmez...
Ben çocuğumla tatil yapmak istiyorum diyor !

Annemi düşürdüğü konumu düşünebiliyormusun ?
Ben çok üzülüyorum.
Bir de annem burda ne için var ???
Ya annem hasta olup da burda bakmak durumunda da kalabilirdik ? Demekki istemeyecek !

Bir de asıl sorun ailesi, kendisi... işin trajikomik tarafı da bu...

Him anladim canım..
Demek cocuguyla tatil yapmak istiyormus.. Akli basina simdi mi gelmis??

Yani dogru soyluyorsun annen hasta da olabilirdi ona bakmak zorunda da olabilirdiniz. Yada ilerde allah gostermesin annen hasta falan olursa bakmicak herhalde. O sizin yavrunuza gozu gibi bakti halbuki!!

Tabi sorun ondayken anneni bahane etmesi cok komik gercekten de!

Ben de aklın başına şimdi mi geldi diyince de, bana haddimi mi bildirmeye çalışıyorsun benim sana haddini bildirmem gerekirken diyor...

esenciğim senin bu eşin senin anneni öpsün başına koysun kadıncağız evini bırakıp gelmiş çocuğunuza bakıyor ki kız anneleri içnbu zordur yani damadın evinde kalmak .annen büyük fedakarlık yapıyor biz çok istiyorduk senin annen gibi kalmasını.ama olmadı kıymetini bilsin.

Büyükler aklı başında olanlar hep senin gibi diyor canım...
Mesele o değil.
Hala zorluyor beni...

Son düzenleme:
kardelencim ,benim bir kere yattıydım yeşil görmüştüm ama işte bilinçaltı olabilir diye bir daha yatmadım .annem yatıyor mesela ama annemin haberi yok konuştuğumdan o yüzden ona söyleyemem..

esencim senin bu eşin yeni anladı farkında değildi ama hala kendini savunması tuhaf ya.heleki benim sana haddimi bildirmem gerekirken derken neyi kastediyor bu adam ?

Cok hizlisin kiz masallah:)
Ne dedi peki neden dokuluyormus?
Kullan canim kullan iyi gelir..
Hadi gecmis olsun:)

zaten 5. ayda yaptırdığım tahlilleri götürmüştüm onlara baktı neden olduğunu söylemedi....
Ben de aklın başına şimdi mi geldi diyince de, bana haddimi mi bildirmeye çalışıyorsun benim sana haddini bildirmem gerekirken diyor...
hem suçlu hem güçlü suç bastırıyor

Kardelencim kalbin cok temizmis guzel dileklerin ise yaradi.. O kadar olayin ustune guzel bir gun diyebilirim:)

İstihare edilir ama tam da güvenmeyin denilir. O yüzden ben çok yaptığım birşey değildir...
Kafa karıştırıcı da olabiliyor..

Yeni anladı tabiki. Az çok tahmin ediyorum ama direk neyi kastediyor bilmiyorum.

zaten 5. ayda yaptırdığım tahlilleri götürmüştüm onlara baktı neden olduğunu söylemedi....

hem suçlu hem güçlü suç bastırıyor

Yeni tahlillerde çıkmadı mı ? Neden olduğunu bir daha gidersen sor bence.. Her doktor farklı birşey söylüyor. Gerçi stresten gibi yuvarlak bir neden de söyleyebilir.

Tamamen yaptığı şuanda suç bastırma zaten.

Vay vay vay..
Tereyagi gibi uste cikiyor. Esen bu adam cok uyanikmis ya..

Çok uyanık, hepimizi yıpratacak !
Ayrılsam da bu adam beni rahat ettirmeyeceğe benziyor !
Bu bana karşı çocuğunu kesin doldurur. Duygu sömürüsü yapar..

Çok uyanık, hepimizi yıpratacak !
Ayrılsam da bu adam beni rahat ettirmeyeceğe benziyor !
Bu bana karşı çocuğunu kesin doldurur. Duygu sömürüsü yapar..
Valla canım kin tutan bi kisiligi var gibi. Sorun cikartabilir.
Ayrilmak istemiyor ama ne icin acaba sevdigi icin mi? İskence icin mi?
Ama en azindan bende ailemle cok gorusmucem demis. Nasil yapcak onu da bilmiyom ya neyse..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…