Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

iyi sevindim canım ya.
burası güzel ya, ayrıntıyı söylemesen de paylaşman bile rahatlatıyor...
Bir ben bu kadar ayrıntılı anlattım sanırım sorunlarımı
Canim birbirimizin bilg. larini kullaniyoruz da arada. o yuzden. Artik kimseye guvenim kalmadi!

Anlat canim sen! Anlattikca rahatliy0r insan:)

iyi akşamlar ben geldim ama kimse yok bugün misafirim vardı eltimin oğlu 18 yaiında şimdi onlar eşimle namaza gittiler ben de pc başına geçtim çay eşliğinde .. tvnin anten bağlantısı yok ben de vcd den film seyrediyorum bi yandan ..bugün mazaretim var bişey yapamıyorum benim için de dua edin

iyi sevindim canım ya.
burası güzel ya, ayrıntıyı söylemesen de paylaşman bile rahatlatıyor...
Bir ben bu kadar ayrıntılı anlattım sanırım sorunlarımı :26:
Artık nasıl dolduysam :44:
canım ne var ki anlatman da hepimiz aşağı yukarı benzer sorunlar yaşadık ya da yaşıyoruz zateen bu yüzden seni anlıyoruz ve üzülüyoruz bazen öylesine bir iş yaparken ya da otururken aklıma geliyorsun acaba ne yaptı diye düşünüyorum düzelmeniz için de çok dua ettim..

Kizlar nasilsiniz? Bu mubarek gecede dualarimiz kabul olur insallah.
Bende yatiyorum artik. Bol atraksiyonlu bir gun daha beni bekliyor..
Hepinizi seviyorum ve öpuyorum:KK16:

günaydın iyiyim saat 10 da dr gidecceğim sen nasılsın akşam uğradım kimse yoktu neşeli bi gün geçirmenizi diliyoruym herkesin
Iyiym canım bende. Ne doktoru kiz hayirdir insallah??
Aksam islerim vardi canım. Bende girdim ama gec girdim..
Insallah neseli bir Gun olur:) guzel dileklerin icin sagol:)

Kizlar gunaydin! Nasilsiniz? Bugun burayi Ben kapatip ben actim:))

günaydın canım iyiyim sen nasılsın:)

kardelencim günaydın

gelemeyen arkadaşlar günaydn:)

ayy kızlar dün gece yasin okuyup hayırlısıysa rüyamda göreyim hayırsızsa bişey olsun ayrılayım diye dualar ettim yattım.anında rüyamı gördüm her yerde aşkımmm sonra ailesini görüyorum ben annnem ileyim eyvah annem çocuğu görecek anlayacak diyorum sonra annesi ile annem tanışıyorlar isteme gününü knuşalım diyorlar ..ablasını felan gördüm rüyamda .sonra kalktım çok susadıydım saat 4 lü 10 kala içeyim su dedim halbuki 4 te yatmıitım yani.içtim birde bakayım telimin saatine dedim anaaaaaaaa saat 4:50 ayy bi sinir oldum oruç gitti anlıcağınız

hala rüyanın etkisindeyim ama ya çok mutluyum ya:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kardelencim günaydın

ayy kızlar dün gece yasin okuyup hayırlısıysa rüyamda göreyim hayırsızsa bişey olsun ayrılayım diye dualar ettim yattım.anında rüyamı gördüm her yerde aşkımmm sonra ailesini görüyorum ben annnem ileyim eyvah annem çocuğu görecek anlayacak diyorum sonra annesi ile annem tanışıyorlar isteme gününü knuşalım diyorlar ..ablasını felan gördüm rüyamda .sonra kalktım çok susadıydım saat 4 lü 10 kala içeyim su dedim halbuki 4 te yatmıitım yani.içtim birde bakayım telimin saatine dedim anaaaaaaaa saat 4:50 ayy bi sinir oldum oruç gitti anlıcağınız

hala rüyanın etkisindeyim ama ya çok mutluyum ya:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Günaydın canım,
Rüyan hayırlara gelsin inşallah...
Hemen orucun bozulmaz diyeyim. Onu bilerek içmedin çünkü ...

Dün gece konuşma yaptık bizimkiyle...
Ben bayramdan sonra boşanmak istediğimi açıkladım. Kabullenmedi. İşte sen aileni uzaklaştır ben de ailemle senin ailenle görüştüğün kadar görüşcem dedi. İstediğim gibi de olacak mısın deyince de karşılıklı diye bir cevap aldım... O cevabına sinirlendim. Hala diyemiyor tamam oldu diye.. Sana güvenmiyorum işte böyle ucu açık bırakıyorsun dedim.
Bir sürü konuştuk, ailemi özellikle annemi sürekli suçluyor.
Ben de görümcemle yaptığı konuşmayı duyduğumu niye görüşmedim diye yalan söylediğini söyleyince nutku tutuldu... İşte dedim bu yüzden sana güvenmiyorum, prosedürleri başlatcam dedim.
Şimdi de seni bayramda almaya gelecem ona göre hazırlan diyor ..
Ben çocuğumu da seni de alıp getircem buraya diyor.
Önce memleketine götüreceğinden bahsetti. Sonra da böyle diyor.
?????
Ne yapmaya çalışıyor ?
Güzellikle devam ettirmeyi isteyen biri böyle davranır mı ?

kardelencim günaydın

hala rüyanın etkisindeyim ama ya çok mutluyum ya

Hayirlara vesile olur insallah canım..

Bende iyiyim canım..

Dün gece konuşma yaptık bizimkiyle...
Ben bayramdan sonra boşanmak istediğimi açıkladım. Kabullenmedi. İşte sen aileni uzaklaştır ben de ailemle senin ailenle görüştüğün kadar görüşcem dedi. İstediğim gibi de olacak mısın deyince de karşılıklı diye bir cevap aldım... O cevabına sinirlendim. Hala diyemiyor tamam oldu diye.. Sana güvenmiyorum işte böyle ucu açık bırakıyorsun dedim.
Bir sürü konuştuk, ailemi özellikle annemi sürekli suçluyor.
Ben de görümcemle yaptığı konuşmayı duyduğumu niye görüşmedim diye yalan söylediğini söyleyince nutku tutuldu... İşte dedim bu yüzden sana güvenmiyorum, prosedürleri başlatcam dedim.
Şimdi de seni bayramda almaya gelecem ona göre hazırlan diyor ..
Ben çocuğumu da seni de alıp getircem buraya diyor.
Önce memleketine götüreceğinden bahsetti. Sonra da böyle diyor.
?????
Ne yapmaya çalışıyor ?
Güzellikle devam ettirmeyi isteyen biri böyle davranır mı ?

Seni bayramda almaya gelecegim ne demek canim? Senle gelmeyecek mi simdi?

X