Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kizlar slm..
Nasilsiniz?
Benim gece migrenim tuttu:KK43: cok kotuydum ama simdi iyiyim. Cok yoruldum dun hemde sinirliydim. Sinirim gecsin diye sevgilim alisverise gorurdu beni. İyi de geldi ama yorgunluk ustune yorgunluk binince..
Neyse kizlar opuyorum cok hepinizi:KK16:

Esencim dun aksam iftari esimle beraber yaptik demistin? Nasildi araniz ?

Ayy geçmiş olsun canım ya. insan kendine yüklenince biryerden çıkıyor acısı işte...
Ne güzel sevgilin seni gezdirmiş. Biraz dinlen bari bugün..
Biz de seni öptük canım benim :KK16:

Normal ya her zamanki resmiyetinde. Hiç konuşmadık zaten. Kendiliğinden oluşan birşeydi işte...
Ben sadece sabrediyorum. Şu tatili de atlatalım da !
Tatilde de nasıl olacaksak öyle ?

Benimkinin sınavları var Eylül'de.Ondan çok ben sıkıntı yaptım ya geçemezse diye
Kuzum bosver ya!! Herseyi dert etme kendine! Dert edilcek neyi varmis? Senin elinde olan bisey var mi??varsa bi tek sevgiline destek olmaktir. Aglayarak stres sikinti yaparak mi destek olacaksin! Hayatta dert edilecek tek sey sinavlar olsun!!

Ayy geçmiş olsun canım ya. insan kendine yüklenince biryerden çıkıyor acısı işte...
Ne güzel sevgilin seni gezdirmiş. Biraz dinlen bari bugün..
Biz de seni öptük canım benim

Normal ya her zamanki resmiyetinde. Hiç konuşmadık zaten. Kendiliğinden oluşan birşeydi işte...
Ben sadece sabrediyorum. Şu tatili de atlatalım da !
Tatilde de nasıl olacaksak öyle ?
Canim dinlenmek yok ya! Sabahtan beri kosturdum durdum ! Sinav haftasindayiz bende sinav gorevindeyim. Bugun yarin cok yogun!
Persembe de izmire gidiyordum. Ama tabi yoluma tas koydular gene! Dur bakalim gidebilecek miyim??
Zihinsel+fiziksel yorgunluk=migren
Ben cok cekiyom bu illetten:KK43:
Azicik uykusuz kalayim yorgun olayim tutuyo! Cok duzenli bi hayat istiyo!!
Neyse iyi oldu gezdik aksam. En azindan sinirim gecti.

Ben de cok merak ediyom su tatilde napcak?
Hic konusmuyorsunuz de mi? Sunu yapariz bunu yapariz diye.
Bi gidin bakalim..

Benimkinin sınavları var Eylül'de.Ondan çok ben sıkıntı yaptım ya geçemezse diye

canım sen u kadar dert etme kendine .hadi tamam senin sınavın olsa anlarımda sevgilinin sınavıda bu kadar dert etme.ne olacak ölüm yok ucunda tatlım seneye tekrar girer sınava aöf okuyor galiba..

ben mi çok duygusuzum ya...

Kizlar slm..
Nasilsiniz?
Benim gece migrenim tuttu:KK43: cok kotuydum ama simdi iyiyim. Cok yoruldum dun hemde sinirliydim. Sinirim gecsin diye sevgilim alisverise gorurdu beni. İyi de geldi ama yorgunluk ustune yorgunluk binince..

çok geçmiş olsun canım migren kadar berbat bişey yok.ama sevgilin alıp götürmesi seni rahatlatmışdır en azından hayırdır canım bu aralar herkeste bir gerginlik ,bir sinir almış başını gidiyor..dikkat et canım kendine fazla yorma hiçbirşeyi kafaya takmaya değmez..

çok geçmiş olsun canım migren kadar berbat bişey yok.ama sevgilin alıp götürmesi seni rahatlatmışdır en azından hayırdır canım bu aralar herkeste bir gerginlik ,bir sinir almış başını gidiyor..dikkat et canım kendine fazla yorma hiçbirşeyi kafaya takmaya değmez..
Cok sagol bitanem..
Benimki is gerginligi canım..
Ama o da kotuymus ya..
İsin hayatin sonucta:KK43:
Bosvermistim ama yine sinir oldum bugun:KK43:

Canim dinlenmek yok ya! Sabahtan beri kosturdum durdum ! Sinav haftasindayiz bende sinav gorevindeyim. Bugun yarin cok yogun!
Persembe de izmire gidiyordum. Ama tabi yoluma tas koydular gene! Dur bakalim gidebilecek miyim??
Zihinsel+fiziksel yorgunluk=migren
Ben cok cekiyom bu illetten:KK43:
Azicik uykusuz kalayim yorgun olayim tutuyo! Cok duzenli bi hayat istiyo!!
Neyse iyi oldu gezdik aksam. En azindan sinirim gecti.

Ben de cok merak ediyom su tatilde napcak?
Hic konusmuyorsunuz de mi? Sunu yapariz bunu yapariz diye.
Bi gidin bakalim..

İnşallah gidersin ya. Perş. olmasa bile cuma gidersin en kötü nolacak..
Onu tak bunu tak sonra insan sinir oluyor tabi...
Çok geçmiş olsun. Yaşamadım ama çok zordur migren.
Ne güzel gezmişsiniz...

Tatilde hiçbirşey olmamış gibi davranacak işte.. Her zamanki yaptığı gibi...
Zaten hep öyle imiş de ben yeni anlıyorum bazı şeyleri sinirleniyorum.
Tabiki konuşmuyoruz. Bizde iletişim mi var sanki !
En mantıklısı sabredip yaygarayı koparmamak, önce bir memlekete gitmek.
Bizimkilerle de görüşmem gerek.

Canim benim bosver ne sinirleniyorsun! Ekmegine yag mi sureceksin? Amaci zaten seni sinir etmek! Amacina ulassin mi istiyorsun??

Cok sagol bitanem..
Benimki is gerginligi canım..
Ama o da kotuymus ya..
İsin hayatin sonucta:KK43:
Bosvermistim ama yine sinir oldum bugun:KK43:

iş gerginliği ,stresi malesef bişeye benzemiyor..
çalışmadan da olmuyor malesef:KK43:
boşver gerçekten kafaya toka takmaktan başka bişey takmıcaksın canım ..

merhabalar nası geçiyor gününüz benim herzamankii gibi sıkıcı akşam bana da dua edin benim mazaretim var da esenciğim sinir olma güzelim o yokmuş gibi davran görmezden gel (yapabilirsen)

gülinciğim sıkma canınıhiç bir zaman birebirb uyumlu olmaz bu işlerde sen genel anlam da değerlendir sınavında başarılar

Kizlar slm..
Nasilsiniz?

geçmiş olsun migren zor olur etrafımd çekenler var tetikleyen şeylere dikkat et canım

Ne sınavı canım ?
Allah kolaylık versin, niye kendine sıkıntı yapıyorsun canım benim. O dert bu dert olan sana oluyor.

Kuzum bosver ya!! Herseyi dert etme kendine! Dert edilcek neyi varmis? Senin elinde olan bisey var mi??varsa bi tek sevgiline destek olmaktir. Aglayarak stres sikinti yaparak mi destek olacaksin! Hayatta dert edilecek tek sey sinavlar olsun!!

uyumlu çift çok nadir kuzum ama he rilşkide sorunlar oluyor .ne odu canım ?

canım sen u kadar dert etme kendine .hadi tamam senin sınavın olsa anlarımda sevgilinin sınavıda bu kadar dert etme.ne olacak ölüm yok ucunda tatlım seneye tekrar girer sınava aöf okuyor galiba..

ben mi çok duygusuzum ya...

Kızlar sınav olayına bu kadar takmamın nedeni geleceğimizle ilgili olması.
O 3.sınıfa geçti alttan da 2 dersi kaldı.Bu alttan kalan 2 tane için Eylül'de giricek sınava.3.sınıfta 7 tane dersi olucak bide eylül'de geçemezse 2 de onlar eklencek 9 dersi olucak hayatta 9.unu veremez ve sınıfta kalır.Sınıfta kalırsa bizim evlilik durumu 1 sene daha uzar..
Ben diyorum ki şu eylül de ki 2 dersini verde rahat ol en azından alttan kalmasın.Hem bu bana umut olucak 3.sınıfta kalıcakta süremiz uzuyacak diye çok stres yapıorum.
9 eylül de sınavları.Dün söyledim tamam çalışıcam dedi,ama akşam gezdik eve gittiği gibi yattı.Gündüz dükkan müsait çalışmaya o yüzden bu sabah elinde kitabı olur dedim ama yine yok ben de sabahtan beri düşüne düşüne şiştim niye çalışmıyo niye önemsemiyo diye.Sonunda da kavgayı patlattım!

Kızlar sınav olayına bu kadar takmamın nedeni geleceğimizle ilgili olması.
O 3.sınıfa geçti alttan da 2 dersi kaldı.Bu alttan kalan 2 tane için Eylül'de giricek sınava.3.sınıfta 7 tane dersi olucak bide eylül'de geçemezse 2 de onlar eklencek 9 dersi olucak hayatta 9.unu veremez ve sınıfta kalır.Sınıfta kalırsa bizim evlilik durumu 1 sene daha uzar..
Ben diyorum ki şu eylül de ki 2 dersini verde rahat ol en azından alttan kalmasın.Hem bu bana umut olucak 3.sınıfta kalıcakta süremiz uzuyacak diye çok stres yapıorum.
9 eylül de sınavları.Dün söyledim tamam çalışıcam dedi,ama akşam gezdik eve gittiği gibi yattı.Gündüz dükkan müsait çalışmaya o yüzden bu sabah elinde kitabı olur dedim ama yine yok ben de sabahtan beri düşüne düşüne şiştim niye çalışmıyo niye önemsemiyo diye.Sonunda da kavgayı patlattım!

Canım senin stresini çok iyi anlıyorum.
Ama seninki biraz işlere dalmış belli..
Bir de işi mezuniyeti ile alakalı değil dimi ?
Evlenmeniz onun okulu bitirmesine mi bağlı illaki ?

Kizlar cok moralim bozuk!
Yine isler sarpa sardi. Kimseye bisey demeye gelmiyor. Ama nasil icimde tutacagimi bilmiyorum:KK43:( napcam bilmiyorum..

Canım senin stresini çok iyi anlıyorum.
Ama seninki biraz işlere dalmış belli..
Bir de işi mezuniyeti ile alakalı değil dimi ?
Evlenmeniz onun okulu bitirmesine mi bağlı illaki ?

İşiyle ilgili değil ama askerliğini yapmadı daha,okulu bitirene kadar işini oturtup sonra da 5 ay askerlik yapmak istiyo.Şimdi gitse 15 ay yapması lazım ama bu kadar süre de dükkanı kapatamaz,geldiğinde 0'dan başlaması gerekir yani 2-3 yıl yine uzar.

Bıktım beklemekten bıktım

İşiyle ilgili değil ama askerliğini yapmadı daha,okulu bitirene kadar işini oturtup sonra da 5 ay askerlik yapmak istiyo.Şimdi gitse 15 ay yapması lazım ama bu kadar süre de dükkanı kapatamaz,geldiğinde 0'dan başlaması gerekir yani 2-3 yıl yine uzar.

Bıktım beklemekten bıktım

Askerlikten olduğunu tahmin etmiştim aslında.
O zaman canla başla çalışacak bir zahmet !
Sen dersine çalıştın mı çalışıyormusun diye sor, düzgünce. Sen baskı yaptıkça bu sefer insanın çalışası da gelmez derse.

Askerlikten olduğunu tahmin etmiştim aslında.
O zaman canla başla çalışacak bir zahmet !
Sen dersine çalıştın mı çalışıyormusun diye sor, düzgünce. Sen baskı yaptıkça bu sefer insanın çalışası da gelmez derse.

Yapmıyo işte çalışmıyo,çalışıcakmış niye baskı yapıomuşum.Ha bide askerliğinde ki tecili yenileticek 1 hafta önce hatırlattım hallet şunu diye,bugün kavga ederken hallettin mi dedim yoo diyo.Ya bunu da mı ben hatırlatıyım tekrar diorum,işten unutuorum hatırlatsan nolur ölürmüsün diyo.Çıldırtıcak beni ya amaç hatırlatmak değil ki onda ki çabayı,isteği görmek istiorum ben ama beni istemekle bunları ilgisi yokmuş...

Yapmıyo işte çalışmıyo,çalışıcakmış niye baskı yapıomuşum.Ha bide askerliğinde ki tecili yenileticek 1 hafta önce hatırlattım hallet şunu diye,bugün kavga ederken hallettin mi dedim yoo diyo.Ya bunu da mı ben hatırlatıyım tekrar diorum,işten unutuorum hatırlatsan nolur ölürmüsün diyo.Çıldırtıcak beni ya amaç hatırlatmak değil ki onda ki çabayı,isteği görmek istiorum ben ama beni istemekle bunları ilgisi yokmuş...

Seninki işe çok taktı son zamanlarda !
Erkekler bazen böyle hırs yapabiliyor işi.. Etrafındakileri de hırpalıyor böyle.
Bir de senin hatırlatmana alışmış anladığım kadarıyla. Aslında sen hiç o sorumluluğu baştan almasaymışsın bak nasıl etekleri tutuşuyordu.
işten ölüyorum nolur hatırlatsan demesi de işte bu tür şeylerle uğraşacak kafası yok demekki... Çok mu yoğun gerçekten?

X