Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

ben senin eşini çözemedim valla canım.görümcende deli midiir nedir tuvalet eğitimi zor olsada bunu çocukla eğleneli hale getirilebilir.doktorlar hep diyor baskı yapmayın çocuğa diye.benim yiğenim 3 yaşında bezi bıraktı gündüz.ama akşamları için bezi yeni bıraktı .hala o sorunu yaşıyoruz .kimi zaman altınada kaçırıyor geceleri ister istemez ee bu çocuğa bağırırsan çocuk korkar hiç yapamaz yani..

iyiki taviz vermemişsin canım

dün ben çok kötüydüm bugün düne nazaran iyiyim :)ama yinede akşam olmaz kolay kolay:)

sen nasılsın gülincim:KK16:

Amaaan çözülecek bişeyi kalmadı. Zaten akıl olan bir insan zorlamadan eğitim verilmeyeceğini bilir. Bunu bilmek için bilgiye de gerek yok.

Amaaan çözülecek bişeyi kalmadı. Zaten akıl olan bir insan zorlamadan eğitim verilmeyeceğini bilir. Bunu bilmek için bilgiye de gerek yok.

aynen öyle canım..herkesin çocuğu kendine boşver canım...ama senin çocuğun çok güzel yetişiyor senin ve ailen sayesinde.

oh ne güzel iyi kauynaşma olmuştur :)

keşke yiyip yatsaydın ben 1 gece yaptım onu kalktım ve direk yatayıp uyuduydum ..çok zorlanıyorsun uyanıp tekrar yatınca ama öbür türlü biraz daha iyi oluyorsun .ama işyte yinede uyku yapıyor ya herşekilde.bu sene ben çok zrladım allah biliyor zar zor tutuyorum yani..uykusuzluk beni mahvetti .elini yzünü yka hava al canım hep..4 saatlik uykuylayım bende.

Öyle de karnım çok acıkır dayanamam diye 3 te yedim ama uyku fena etkiliyo,çalışırken oyalandığın için açlık ,susuzluk aklına gelmiyo zaten ama uykusuzluk çok beter

İyiyim kuzucummm dün akşam saat 12:30'a kadar dışardaydık.Sevdicek,annesi,annem hep beraber Silivri'ye gittik.Hem onlar kaynaşsınlar hem de gezelim diye ve güzel bigece oldu ama ben 1'de anca uyudum,3 te sahura kalktım 4.30 a kadar uyuyamayınca uykusuzluk tavan yaptı :KK50:

Ne güzel böyle kaynaşmak iyidir, iyi düşünmüşsünüz Gülincim...
Biz kaynaşamadığımız için bu haldeyiz zaten ama bizde kan uyuşmazlığı var en baştan !

Son düzenleme:
N e zaman olmuyo ki,büyük bişey olmadı ama bilmiyorum sinirlerim bozuldu heralde ağlayıp duruyorum

Canım ya bu aralar başka birşeylere sıkılmadın değil mi ? Mesela iş yoğunlu vs. gibi...
Ağlamak iyidir bazen iyi gelir ama sürekli ağlamak tabiki değil...
Öyle durduk yere mi ağlıyosun ?

Canım ya bu aralar başka birşeylere sıkılmadın değil mi ? Mesela iş yoğunlu vs. gibi...
Ağlamak iyidir bazen iyi gelir ama sürekli ağlamak tabiki değil...
Öyle durduk yere mi ağlıyosun ?

Kiyamam bebegim sana. Hassas donemlerden geciyorsun.. Agla rahatlarsin..

Benimkinin sınavları var Eylül'de.Ondan çok ben sıkıntı yaptım ya geçemezse diye

Son düzenleme:
Kizlar slm..
Nasilsiniz?
Benim gece migrenim tuttu:KK43: cok kotuydum ama simdi iyiyim. Cok yoruldum dun hemde sinirliydim. Sinirim gecsin diye sevgilim alisverise gorurdu beni. İyi de geldi ama yorgunluk ustune yorgunluk binince..
Neyse kizlar opuyorum cok hepinizi:KK16:

Esencim dun aksam iftari esimle beraber yaptik demistin? Nasildi araniz ?

X