Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Amaaan çözülecek bişeyi kalmadı. Zaten akıl olan bir insan zorlamadan eğitim verilmeyeceğini bilir. Bunu bilmek için bilgiye de gerek yok.

Amaaan çözülecek bişeyi kalmadı. Zaten akıl olan bir insan zorlamadan eğitim verilmeyeceğini bilir. Bunu bilmek için bilgiye de gerek yok.

aynen öyle canım..herkesin çocuğu kendine boşver canım...ama senin çocuğun çok güzel yetişiyor senin ve ailen sayesinde.

Öyle de karnım çok acıkır dayanamam diye 3 te yedim ama uyku fena etkiliyo,çalışırken oyalandığın için açlık ,susuzluk aklına gelmiyo zaten ama uykusuzluk çok beter

Ne güzel böyle kaynaşmak iyidir, iyi düşünmüşsünüz Gülincim...
Biz kaynaşamadığımız için bu haldeyiz zaten ama bizde kan uyuşmazlığı var en baştan !

Son düzenleme:
N e zaman olmuyo ki,büyük bişey olmadı ama bilmiyorum sinirlerim bozuldu heralde ağlayıp duruyorum

Canım ya bu aralar başka birşeylere sıkılmadın değil mi ? Mesela iş yoğunlu vs. gibi...
Ağlamak iyidir bazen iyi gelir ama sürekli ağlamak tabiki değil...
Öyle durduk yere mi ağlıyosun ?

Canım ya bu aralar başka birşeylere sıkılmadın değil mi ? Mesela iş yoğunlu vs. gibi...
Ağlamak iyidir bazen iyi gelir ama sürekli ağlamak tabiki değil...
Öyle durduk yere mi ağlıyosun ?

Kiyamam bebegim sana. Hassas donemlerden geciyorsun.. Agla rahatlarsin..

Benimkinin sınavları var Eylül'de.Ondan çok ben sıkıntı yaptım ya geçemezse diye

Son düzenleme:
Kizlar slm..
Nasilsiniz?
Benim gece migrenim tuttu cok kotuydum ama simdi iyiyim. Cok yoruldum dun hemde sinirliydim. Sinirim gecsin diye sevgilim alisverise gorurdu beni. İyi de geldi ama yorgunluk ustune yorgunluk binince..
Neyse kizlar opuyorum cok hepinizi

Esencim dun aksam iftari esimle beraber yaptik demistin? Nasildi araniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…