Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Valla bir gaz verme olayları, bir şımarıklık durumları var !
Bu durum da sinirimi bozuyor !

Karısı olduğumu farkedemedi ki bir türlü evlendiği günden beri. Zaten sıkıntımız bu.
Ama o aldığı taktikle benim ailemin üzerine yüklemeye çalışıyor tüm suçu...
Çok akıllı sanıyor kendini !
Kendini aklamak için çamurluyor...
Bana gücü yetmesi hep çocuğum içindi. Hala da farkında değil o. Ayrılsak da kötü ayrılmazsak, süreç rahat olursa çocuk az etkilenir.
Onun çocuğu düşündüğü yokki.

Tatil meselesine ben de sasirdim!! ya bi plani var bi surpriz yapacak sana. Yada saf daha farkinda degil senin ayrilamayi falan dusundugunun, yada hala iyi damat imaji cizmeye calisiyor. Oyle bi hobisi olabilir mi?? Hadi oyle yapti iyi damat imaji cizdi. Ayrildiginiz da ne faydasi olacak ki ona?? Cocugu istese?istedigini sanmam. Pek cocukla ugrascak bi tipe benzemiyo. Ayrilinca evlenir baska biriyle sana yaptiklarinin aynini ona da yapar. Abilerinin sozunden cikmaz yine. Sonra ondan da ayrilir baska birini bulur.. Falan filan.. Boyle bi imaji var gozumde.
Zaten cocugu sana verirler. Biliyordur bunu. ugrastirmaz. Ama bu iyi damat imajlari neden acaba? Seni daha da sinir etmek icin sanirsam.. Zevk aliyo herhalde. Piskopoat! Dusme tuzagina! Hic istifini bozma.

Maksat ayrılırken bana acı vermek, hatta ayrılmamızı zorlaştırmak. Benim akrabalarımın ona suç bulamaması...
Bunlar basit..
Ama benim düşüncem acaba başka bir düşüncesi mi var ki kesin vardır...

Çocukla uğraşacak tipe benzememesini nerden anladın canım ?
Bir de sence tekrar evlendiğinde mesela kendi yöresinden ev hanımı alır o daha dişli olur hem de aynı yöre ya dişini gösterir. Bir de herkes benim kadar cesaretli değil ayrılma konusunda.. Dışarı karşı mutlu görünürler tamamdır... oldu bitti maşallahh.. Böyle olamaz mı ?

Beni sinir etmek için, öç almak için yapıyor herşeyi !
Beni haksız duruma düşürmek tek amacı !

Tatil meselesi ne ki? :26:

Canım tatile bizim memlekete gideceğiz ya 1 hafta sonra; ben başka biryere tatile gidelim diye ısrar etmeme rağmen bizim memlekete gitmek istedi ailemin , akrabaların yanına...
Bunu yorumlamaya çalışıyoruz...
Niye istemiş böyle birşeyi, amacı ne diye...
Hani benim ailemi istemiyor ya !

Yok canim ya cocugunu da dusunmuyor seninki. Herhalde bi tek abilerini dusunuyor!! Kendini bile dusunmuyo!! Ayrilsaniz daha mi keyfi yerinde olacak sanki.. Zavalli adam akli basina gelince cok gec olacak!!

Suclama psikolojisine burundugune gore bence onun da psikolojisi bozuk!
Abileri onu da bitirmis bence!

Senle doktora gelmeyi kabul etmedi mi cnm?? Ne oldu o mesele???

Hakkaten çok tuhaf,kendi ailesine gitmek istese anlıycam ama hem sizinkileri istemiyo hem de oraya gitmek istiyo acaba boşanmak istiyorum falan mı diycek?

Evet aynen öyle bir durum sözkonusu. Kendisi de yok. Sadece abileri ve istekleri var...
Başlarda bana hak verirdi. Şimdi onları hep unuttu...
Belki de hak veriyor görünüyordu...
Kimbilir...

Yok canım kabul etmedi. Annenleri uzaklaştırırsan anca belki dedi..
Ben tek başıma gittim... Çok da farklı birşey duymadım dr.dan.

onun çocuğu düşünmediğini ben zaten çocuğun yanında tartışmak istemediğinde alışsın demesinden anlamıştım

aslında akrabalarınızın yanında olduğunuz gibi davranın ki yarın ayrıldığınızı duyduğklarında esenin eşi iyiydi ne oldu ki demesinler

Yok be canım senle severek evlenmis sana karsi boyle olduysa..
Simdi onda ask mesk duygulari kalmamistir. O aile askina dusmus!!
Evlense ev islerini yapacak biriyle evlenir. Kadin disli olursa o zaman isler degisir biraz.

Tabi ailesine gidiyo diye baska birine gitmiyorsa. Tobe tobe insana neler soyletiyo!

Canim cocugunu hic dusunmuyor ya ordan anladim. Iste demistim cocugun yanina hic kiyafet almak tasimak istemiyor falan diye! Cocugu gezdirmek falan da istemiyor. Ona zor geliyo bence boyle seyler.

Annenlerle ne ilgisi varmis doktorun? Allah Allah!!!

Ama çok düşünceli, çok ilgili baba profili çiziyor. Her akşam oynuyor ya. Çocuk da istiyor onunla oynamayı. Ama ilgisi az olunca da bize yönleniyor.

Olduğumuz gibi nasıl davranacağız ki ?
O rol yapıyor zaten..

Diyosun...
Aman ne yaparsa yapsın...

Kadın dişli derken onun ailesinin hakkından gelir belki....
Ama o öylesini de kaldıramaz.
Tam tarif ettiğin gibi, ev işlerini yapacak biriyle evlenir.

Ona zor geliyor çocukla ilgili şeyler, yapmalıyız deyince de kıyamet kopuyor !
Ve çocukla oyun oynadığında büyük bir fedakarlık yaptığını düşünüyor. Yani bana yapıyor işi !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…