Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Senden de canım.Biz burdayız ne zaman istersen.
Biz de biliyoruz insan kolay bu duruma gelmez ama bir şansı varsa dene istedik.
Bir düşündükleri var.Benim aklıma başka birini münasip gördükleri geldi.
Seni yıldırıp evi terk etmeni sağlayacaklar ki boşanmada sorun çıkmasın.

Valla suratına bakılacak hali de yok, iyice nursuzlaştı suratı !

Bana en sonki şoklarından biri neydi bilyormusunuz ? Sen birini mi buldun ? Bunu söylediğine kulağı bile inanmıyordur onun ama beni üzmek için söylüyor işte. Ama ben aşırı derecede sinirlendim. Haddini aştı iyice !

Olabilir canım. Bunlarda ikinci bir hanım almak bile normal iken , o neden olmasın. Şimdiden ayarlarlar...
Yıldırma politikası çok uzun zamandır var ama benim ailem de niye sabretti ki
Bizimkiler çok iyi niyetli !!!
Başkası olsa yürü oğlum hadi kapı şurda der kovardı, bu kadar hepimize birden baskı yapmasına kimse dayanmazdı.

Kızlar kendimi övmek gibi olmasın ama aynı yaştayız ama o yanımda çok yaş farkı var gibi duruyor. Ve de hiç yakışıklı değil ve sürekli benim genç gösterdiğimi söylüyolar eşime. Ben evlenirken onun huy güzelliğine bakmıştım ! Ama ya o çok değişti ya da hiç tanıyamamışım. Kısa sürede tanıyamadım tabi !

Ohaaa Kusurabakmayın tutamadım kendimi.
Terbiyesiz yaa kendi aklıyla bile hareket edemiyo

Valla ya ne kadar da planciymis..
Plani batsin!! Herkes anlar er ve gec kimin ne oldugunu merak etme sen..

Sen yavas yavas kurtul canım ondan.

İnşallah. Er geç çıkıcak foyaları !
Kurtulcam da tatile gideceğiz ya haftaya annemlerin yanına, o beni düşündürüyor. Bu adam niye benim ailemin ve akrabalarımın yanında tatili istiyor ! Benim ailemi istemeyen adam ! Üstelik de ben başka yerde tatil yapalım diye teklif de ettim ! Bayramda illaki ailemin yanında olmak zorunda değiliz gibisinden..
Ben de bunu anlamıyorum. Bu işin içinde bir bit yeniği var !!!

Öyle biri olmasa bile sen gel biz sana şöyle iyisin buluruz diye gaz veriyor olabilirler.
Maddi açıdan yardım ediyor diyorsun ya daha fazla faydalanmak niyetinde olabilirler.
Sonra başını çok taşlara vuracak.Senin gibisini bulmuş yat kalk şükretmesi gerekirken...

Ohaaa Kusurabakmayın tutamadım kendimi.
Terbiyesiz yaa kendi aklıyla bile hareket edemiyo

Dün işte tepem ona attı ! Resmen namusuma laf uzatıyor !
Bak yine kızdım.
Ya şu sbenciğimin dediğine ihtimal veriyorum bak. O belki birini buldu çünkü her hafta nereye gidiyor bilmiyorum !
Belki abilerime diyor birilerine gidiyor belli mi olur ?

Kesin !
Sen çok iyi tanımışsın ya !
Ya bilmiyorum artık niyetleri ne ?
Ama şunu biliyorum ki, başlarda ben üzülecem belki benim akrabalarım bile sorgulayacaklar, ya iyiydi diyecekler eşim için ama işin ciddiyetini görünce (yani bendeki tavırları vs. ) benim yanımda olacaklar hepsi. Buna inanıyorum ve inanmak istiyorum !

tamam işte seninkinin aşağolık kompleksi var senin üstün olmanı kabuşllenemiyor

ne yapabilir ailtenin yanında sen her ihtimale karşıannenlerle konuş uyanık olsunlar

Yanında olmazlar mı? Sen aklı başında bir kadınsın boşuna böyle bir karar almayacağını bilirler.
Senin huzurun en önemlisi. İnşallah yakın zamandra hepsini atlatıp bunu yakalayacaksın

tamam işte seninkinin aşağolık kompleksi var senin üstün olmanı kabuşllenemiyor

ne yapabilir ailtenin yanında sen her ihtimale karşıannenlerle konuş uyanık olsunlar

Evet var kompleksi...
Bir de kilo verdim ya epey. Genç kız gibi oldum

Ailemle zaten konuştum da, yani işte bizim akrabalara karşı ideal eş rolü oynayacak ama bilmiyorum yani başka ihtimaller de olabilir...
Çok öfkeli bana karşı biliyormusunuz.
Ben de çok sinirleniyorum ama o kendini zor tutuyor gibi bir hali var. Bilmiyorum normalde tutamazdı kendini.

yuhhhhhhhh .çocuğunun annesi olan kadına naslda çirkinleşmiş .ayy inanamıyorum şaka gbi ya

canım sen sizinkileri uyar bu tatilde kesin bişeyler yapcak bana öyle geldi.aileni istemiyor saçma sapan konuşan insanın nedentatilde ailen yanını tercih etsin ki bişey var bencede..

Allaha havale et .eşini ve ailesini..

Bunların yanında 5 dakika duurlmaz ..

Valla bi yorum yapamıyorum canım ben artık,sizin iş gittikçe karma karışık bi hal aldı

öfke mi? O sana niye öfkeli ya anlamaıdım

Yanında olmazlar mı? Sen aklı başında bir kadınsın boşuna böyle bir karar almayacağını bilirler.
Senin huzurun en önemlisi. İnşallah yakın zamandra hepsini atlatıp bunu yakalayacaksın

Yok illaki yanımda olurlar. Ama hani iyi niyetleriyle acaba duygusal mı karar veriyorum, anlık mı veriyorum diye sorarlar.
İnşallah canım. Bugünler kritik işte, aslında güçlüyüm ama yanımda destekçilere ihtiyacım var.
Şimdi sizler yanımdasınız diye içim rahatlıyor...

öfke mi? O sana niye öfkeli ya anlamaıdım

Canım erkekler savunmaya geçtiklerinde öfke ile belirtirlermiş kendilerini...
Bir de benim ailem arkamda ya ona deli oluyor !
Neymiş efendim ben onların hiç etkisinde olmayacakmışım , yalnız olacakmışım !
Diyene bak !

Valla bi yorum yapamıyorum canım ben artık,sizin iş gittikçe karma karışık bi hal aldı

Evet malesef :26:

İşte bunu düşünemiyor. 2 sene önce bitirmem gereken evliliği niye bitirmediğimi, çocuğum için katlandığmı farkında değil !
Ben düne kadar işte aman kötü ayrılmayalım, çocuğumun babası sonuçta, hatta onun ailesi hakkında bile kötü yorum yapmayalım derken ohoooooooooooooo
Ben nerdeyiiiim, o nerdeee...

Ne yapacak ki onu kestiremiyorum ?
Ha kendi memleketine gitme gibi bir mevzu vardı öyle birşey yapacak sanırım...

Bu adamlar bana kafayı yedirir ya ! Hiç uğraşamam ya bunlarla !
Keşke daha önce ayrılsaymışım demelere başladım...

Son düzenleme:
esenciğim canım çok sinir noldum okudukça .sana plancı diyordu ya asıl plancının kim olduğu ortaya çıktı zaten kişi kendisi nasılsa karşısındakini öyle bilirmiş..bence sen çocuğuna düşkün bir annesin ya çocuk için katlanacak diye düşünüyordur.

Evet canım, aynen katılıyorum. Onlar antremanlı canım abisinin evlililğinden. Ondan taktik alıyordur.
Benim de aynen dediğin gbi çocuk için katlanacağımı sanıyor. Blöf yaptığımı bile düşünebilir bu birinci ihtimal...
İkincisi de sben'nin dediği gibi (ki bence inceldiği yerden kopsun modundaydı ve çok neşeliydi) birini buldular ona veya buluruz dediler vs.

Son düzenleme:
Esencim senin esin artik isi dalgaya vurduguna gore birileri ona gaz vermistir kesin. Aman o herseye katlanir falan gibilerinden.katlanmasa da biz sana birini buluruz gibilerinden.
.
Yada birini buldular dediginiz gibi. Insan kendinden bilirmis sana sorduguna gore !!

herhalde seni saf falan diye dusunuyorlar. Esas saf kendi halbuki abileriyle senin dalgani geciyo ama sen kimsin? onun esisin. Onun farkinda degil seninki! Esas onla dalga geciyorlardir abileri. Ezikliyorlardir belki de onu. Onun da gucu sana yetiyordur.
Gozumde bi zavalli gibi canlandi esin..

Tatil meselesine ben de sasirdim!! ya bi plani var bi surpriz yapacak sana. Yada saf daha farkinda degil senin ayrilamayi falan dusundugunun, yada hala iyi damat imaji cizmeye calisiyor. Oyle bi hobisi olabilir mi?? Hadi oyle yapti iyi damat imaji cizdi. Ayrildiginiz da ne faydasi olacak ki ona?? Cocugu istese?istedigini sanmam. Pek cocukla ugrascak bi tipe benzemiyo. Ayrilinca evlenir baska biriyle sana yaptiklarinin aynini ona da yapar. Abilerinin sozunden cikmaz yine. Sonra ondan da ayrilir baska birini bulur.. Falan filan.. Boyle bi imaji var gozumde.
Zaten cocugu sana verirler. Biliyordur bunu. ugrastirmaz. Ama bu iyi damat imajlari neden acaba? Seni daha da sinir etmek icin sanirsam.. Zevk aliyo herhalde. Piskopoat! Dusme tizagina! Hic istifini bozma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…