Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Esimle, annem, babam, oglum, bir de bir arkadasim hep beraber geziyoruz canim.
Tek esimle gezsek zevk almam!
İnsallah o gucumu kaybetmem! Sagol canim benim! Cok tesekkur ederim desteginiz icin.

Günaydınnn ben birazdan dışarı çıkıcam umarım hepimiz için güzel bi pazar olur

Gunaydin canim, sagol canim iyi gezmeler sana canim!
Biz de ikindine dogru cikariz iftari disarda yapariz artik bugun de..

Selam canim..
Bugun burda da hava kapali. Tam carsida gezmelik. Ama benim de canim istemiyor. Tum gun evde olcam sanirim. Dun kardelenin gazina geldim tum isleri de yaptim:) bugun napcam bilmem :44:

Kizlar hepimiz ayni sehirde olsaydik bi pazar bulusmasi yapardik guzel olurdu

evet ne ii olurdu canım ya :)))
dün de kardelen napmış öyle bugün okudum da ne hamarat arkadaşlarımız var ya...e tabi kimin arkadaşı

Nerelerdesin kiz?

iyi akşamlar nasılsınız ben yorgunluktan ölüyorum gardrop bulaşık makinesi hariç ne kadar dolap koltuk varsa çekip arkasını temizledim pencere çerçevelerini sildim 5-6 tane koli yaptım banyoyu yıkadım akşam sadece karpuz peynir yedim şimdi çayla 2 küçük dilim ekmek yiyorum çaydan sonrs yıkadığım çamaşırları yerlwştireceğim bugün iyiymiş topiğimiz girenler çokmuş hepinizi öpüyorum

Sen androidmisin nesin kuzum?
Ben yorgunum , iftardan once disari ciktik ama yigildim kaldim

Sen androidmisin nesin kuzum?
Ben yorgunum , iftardan once disari ciktik ama yigildim kaldim
valla ne olduğumu ben de anlamadım canım ben bile bu kadarını beklemiyordum kendimden herhalde orucun hatırına Allah sabır veriyor oruç değilken bu kadar enerjik olamıyorum çayımı içtim aslında kalkmam lazım ama kalkamıyorum

motor takılmış gibisin ya ben bi pazara bile gitmedim oruçluyum die canım istemedi.sahurda enerji içeceği felan mı içyosun napyosun anlamadım ki??maşallah yani:)
Iyi bari biraz da annenlerde olun.
Benim cok uykum var ya..

iyi uykular sana :)

Allah sana bir guc kuvvet veriyor masallah.
Aman kendine iyi bak.
Biz de disari cikal iftar icin dedim. Hem de cocugu gezdiririz.
Esim de bir afra tafra, evden cokmak istemedi.
Cikinca da tansiyonum mu dustu napti, uyukladim arabada.
Yine afra tafra..
Kendimi iyi hissetmiyorum.
Bu haftasonu yine dr.a gitmeyi dusunuyorum

motor takılmış gibisin ya ben bi pazara bile gitmedim oruçluyum die canım istemedi.sahurda enerji içeceği felan mı içyosun napyosun anlamadım ki??maşallah yani:)

iyi uykular sana :)

zennubeciğim bana söyleseler sen oruçluyken bu işlerşi yapacaksın deseler yok artık derdim ama işte allh bu gün güç verdi bana ama şu anda çok yorgunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…