Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

iyi akşamlar yine kimse yok yaa gündüz çok yoğundum iyice toparladım sayılır evi ..mutfağı temizledim biraz kol, yaptım çamaşır yıkadım halılaruı yıkamaya verdim yarında koltukların ve dolaplaruın altını temizleyeceğim akşama kadar çalıştım ama ne acıktım ne susadım hiç oruç gibi değildim.bi ara komşu geldi tahlil sonuçlarını göstermeye 5 dakika onunla oturdum salı günü taşınacağız inşallah çok yorgunum görüşürüz

esenciğim çok iyi yapmışsın canım gitmekle sürekli kendi kendinne düşünüyor canın sıkılıyordu inşallh eşin de gelir bu başlangıç olur düzelirsiniz belki de çözüm buydu
Canim nasilsin?? Ben buralardayim ama kimsecikler yok:KK43: tatlim senin yazdiklarini okuyunca ben yoruldum yaw:) masallah sana:nazar:
İnsan kendine ugras bulunca daha kolay geciyor oruc:) allah kabul etsin sekerim.

Canim nasilsin?? Ben buralardayim ama kimsecikler yok:KK43: tatlim senin yazdiklarini okuyunca ben yoruldum yaw:) masallah sana:nazar:
İnsan kendine ugras bulunca daha kolay geciyor oruc:) allah kabul etsin sekerim.

iyiyim ama çok yorgunum sen nasısın daha yarında çok işim var taşınıp yerleşene kadar katlanacağız artuk napalım ben çııyorum namaz kıldıktan sonra belki uğrarım

iyiyim ama çok yorgunum sen nasısın daha yarında çok işim var taşınıp yerleşene kadar katlanacağız artuk napalım ben çııyorum namaz kıldıktan sonra belki uğrarım
Ben de iyiyim canim. Tesekkurler. Beni de bekleyen camasirlar var:) ben de onlari sereyim bari:) kolay gelsin tatlim. Tasinmak zor:KK43: ama guzel:)
Gelirsen buralardayim bende bi yandan olimpiyatlara bakiyorum:)

Ben de iyiyim canim. Tesekkurler. Beni de bekleyen camasirlar var:) ben de onlari sereyim bari:) kolay gelsin tatlim. Tasinmak zor:KK43: ama guzel:)
Gelirsen buralardayim bende bi yandan olimpiyatlara bakiyorum:)
excitycim ben geldim namazdan sonra bir de az ütü vardı onları yaptım şimdi de bir şarkısın sen e bakıyorum maşallah çeke çeke bi hal oldum çocuklara ....iyi geceler

excitycim ben geldim namazdan sonra bir de az ütü vardı onları yaptım şimdi de bir şarkısın sen e bakıyorum maşallah çeke çeke bi hal oldum çocuklara ....iyi geceler
Hosgeldin canım:) kiz araya bide utuyu sikistirdin ha helal olsun sana:) cok tatlilar ya masallahlari var gercekten de:) ben de serdim camasirlarimi kahvemi iciyom:) senden gaza geldim ben de.. yapilcak birkac isim vardi onlari da yaptim:)
Sana da iyi geceler tatlim:)

hakkında hayılısı olsun esencim.cok zor bir durum.Allah yardımcın olsun...

Esencim...
Cok iyi yapmissin canım doktora gitmekle.. Sonucta en iyi yolu o gosterir. Anlatir rahatlarsin en azindan. Herseyi cekinmeden anlat cnm. Esinle giderseniz tabi ki daha iyi olur. Tabularini yiksin azcik.. Aranizin duzelmesini istedigine dair adim atmis olur hem. Insallah eski gunlerinize donersiniz canim. Insallah tekrar isinirsiniz birbirinize..

iyi akşamlar yine kimse yok yaa gündüz çok yoğundum iyice toparladım sayılır evi ..mutfağı temizledim biraz kol, yaptım çamaşır yıkadım halılaruı yıkamaya verdim yarında koltukların ve dolaplaruın altını temizleyeceğim akşama kadar çalıştım ama ne acıktım ne susadım hiç oruç gibi değildim.bi ara komşu geldi tahlil sonuçlarını göstermeye 5 dakika onunla oturdum salı günü taşınacağız inşallah çok yorgunum görüşürüz

esenciğim çok iyi yapmışsın canım gitmekle sürekli kendi kendinne düşünüyor canın sıkılıyordu inşallh eşin de gelir bu başlangıç olur düzelirsiniz belki de çözüm buydu

Tesekkur ederim kizlar.
Aslinda doktor bildigim seyleri soyledi ama uzmanin ayni benim dusuncelerde olmasi beni tastiklemesi beni emin kiliyor.
Hayirlisi..

Kizlar biz disardaydik bugun yeni donuyoruz eve..
Epey bir is yapmissiniz siz de..
Gorusmek uzere, optum hepinizi

Tesekkur ederim kizlar.
Aslinda doktor bildigim seyleri soyledi ama uzmanin ayni benim dusuncelerde olmasi beni tastiklemesi beni emin kiliyor.
Hayirlisi..

Kizlar biz disardaydik bugun yeni donuyoruz eve..
Epey bir is yapmissiniz siz de..
Gorusmek uzere, optum hepinizi

Ooo esencim bu saatte nerden boyle:KK9:
Evet ben bile is yaptim bugun evde:)
İnsan bazen kendinden de emin olamiyor. Acaba sorun bende mi? Ben mi yanlis dusunuyorum? diye dusunuyor:KK43: Sirf o yuzden bile sana iyi gelecek canım..
İyi geceler tatlim:)

Ooo esencim bu saatte nerden boyle:KK9:
Evet ben bile is yaptim bugun evde:)
İnsan bazen kendinden de emin olamiyor. Acaba sorun bende mi? Ben mi yanlis dusunuyorum? diye dusunuyor:KK43: Sirf o yuzden bile sana iyi gelecek canım..
İyi geceler tatlim:)

Bugun gezmeyi biraz abarttik :)
Simdi de sahur yapcaz..

Sorun bende mi diye hic dusunmedim canim. Sadece baska yapilacak bisey olabilir miydi diye dusunulebilirdi.
Doktor benim dusuncelerimle birebir soyleyince , hatta daha keskin konusunca dedim hic abartmiyormusum.
Ayrilik oldugunda ben elimden geleni yaptim diyebilmek icin de gidiyorum.
Hayirlisi..
Gorusuruz seker :)

Merhabaaa kızlarr dicem ama kimse kalmamış :KK9:

Esenciğmmm doktora gitmene çok sevindim,seninle aynı düşünceler de olsa da belki farklı bakış açıları katabilir ama en çok eşinin de seninle gelmesi iyi olucak bence.
Umarım ikna edersin...

Merhabaaa kızlarr dicem ama kimse kalmamış :KK9:

Esenciğmmm doktora gitmene çok sevindim,seninle aynı düşünceler de olsa da belki farklı bakış açıları katabilir ama en çok eşinin de seninle gelmesi iyi olucak bence.
Umarım ikna edersin...

Ben arada bakiyorum canim buraya. Bir yoklama alip cikiyorum :KK1:

Tabiki gittigim iyi oldu..
Esimle de konusacagim insallah.
Sagol canim, optum.

Merhabalar hanimlar.bende kilo vermek istiyorum.tek olmuyo.beni hirslandiracak birileri lazim.umarim yardimcinolursunuz:)

Ben arada bakiyorum canim buraya. Bir yoklama alip cikiyorum :KK1:

Tabiki gittigim iyi oldu..
Esimle de konusacagim insallah.
Sagol canim, optum.

Ben de seni öptüm canım :KK16:
,
Merhabalar hanimlar.bende kilo vermek istiyorum.tek olmuyo.beni hirslandiracak birileri lazim.umarim yardimcinolursunuz:)

Hoşgeldin aramıza..

Kaç yaşındasın,evlimisin bekarmısın anlat bakalım azcık :KK9:

Bugun gezmeyi biraz abarttik :)
Simdi de sahur yapcaz..

Sorun bende mi diye hic dusunmedim canim. Sadece baska yapilacak bisey olabilir miydi diye dusunulebilirdi.
Doktor benim dusuncelerimle birebir soyleyince , hatta daha keskin konusunca dedim hic abartmiyormusum.
Ayrilik oldugunda ben elimden geleni yaptim diyebilmek icin de gidiyorum.

Esinle geziyorsun demi canim?? Bak ne guzel saat kaclara kadar geziyorsunuz:nazar: Umarim araniz duzelir bi an once:) sen elinden geleni yap da canim sonra savasmadim zoru gordum kactim olmazsin. En iyisini yapiyorsun. Guclu bi kadinsin. Guclu bi annesin. bunu hic bir zaman unutma!

selam kızlar:KK16:

hepinize iyi pazarlar:))
bugün buranın pazarı.ama canım istemedi cıkmayı.hep uyumak istiyoruum.:44:
en iyisi yapçak bişiler bulmak....:KK6:

selam kızlar

hepinize iyi pazarlar:))
bugün buranın pazarı.ama canım istemedi cıkmayı.hep uyumak istiyoruum.
en iyisi yapçak bişiler bulmak....
Selam canim..
Bugun burda da hava kapali. Tam carsida gezmelik. Ama benim de canim istemiyor. Tum gun evde olcam sanirim. Dun kardelenin gazina geldim tum isleri de yaptim:) bugun napcam bilmem :44:

X