Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Hoşgeldin canım. Sağol.
Nasılsın?

Hoş buldum.İyiyim şekerim çok şükür diyelim.

Gülincim eskiler ne der biraz üzerine yatacaksın sorunların.
Hemen hükümler vermek için erken sorunsuz bir ilişki varsa oradadır esas sorun.

Decemcim sen o havaya girmişsin şekerim hadi hayırlısı olsun:)

Esenim sen kendin demedin mi o gün oruçluydu diye eşin.
Bu yüzden affedilme payı çok hepimiz biliyoruz ne kadar zor olduğunu.

Fatoş arabadan sonra hep vınnnnnn:)

Excity dönmüş evinden bu demek ki daha çok aramızda olacak:)

Burada olmayanlara da selam gönderelim.Kardelen,kübra,madam bekleriz:)

gulıncım belkıde hırs yapmasının sebebı gene sız sınızdır sana daha guzel bı gelecek vermek ıcındır sonuçta sız evlılık kararı almıs bı çıftsınız her ıstedıgını alabılmek ıcındır bıde boyle bakalım olaya sen ona dedı sen benımle evlenmek ıstıyosun dımı....enıste EVET....gulın ...ee bunları benım ıcın yapıyosun dıımı....enıste..EVET....GULIN....ee ama boyle yaparsan ben mutlu olamam kı benı korkutuyosun eyer benım ıın yapıyosan yapma ben eskı askımı ıstıyoruım de:))))

hoş buldum.iyiyim şekerim çok şükür diyelim.

Gülincim eskiler ne der biraz üzerine yatacaksın sorunların.
Hemen hükümler vermek için erken sorunsuz bir ilişki varsa oradadır esas sorun.

Decemcim sen o havaya girmişsin şekerim hadi hayırlısı olsun:)

esenim sen kendin demedin mi o gün oruçluydu diye eşin.
Bu yüzden affedilme payı çok hepimiz biliyoruz ne kadar zor olduğunu.

Fatoş arabadan sonra hep vınnnnnn:)

excity dönmüş evinden bu demek ki daha çok aramızda olacak:)

burada olmayanlara da selam gönderelim.kardelen,kübra,madam bekleriz:)

saol canım:))

nasılsın

sırf denemek için dayanacak mı yoksa biz konuşmuyalım mı deicek diye öyle söylemiştim daha ilk günden söylemişti.dayanamıyorum görmek istiyorum ama olmaz bayrama kadar sabredeceğim..umarım buluşma sorun yaşamamda hep mutlu olurum .aslında ha veriyorum ona sonuçta sadece 1 gün istiyor buluşalım gezelim diye.
Başka sorunumuz kalmıcak .tabi o zamanda merak ediyorum neler beklicek bizleri.bu zamana kadar tek sorunumuz buydu..

Evlilikte iki tarafın birbirini anlaması çok önemli ..ama evlilikte daha güzel yaşanır herşey..

İyi düşünmüşsün aslında biliyor musun?
Bakalım bekleyecek mi ? Bir de sen hemen atlamamış olman da güzel. Duyguların değil de mantığın da işliyor yani.

Evlilik eğer taraflar birbirini anlayabilirse evlilik cennet olur...
Ama toz pembe de değil evlilik. Çocuk olmadan önce daha farklı düşünüyorsun. Çocuk olduktan sonra değişiyor. Belki var olan sorunlar daha da büyüyor zamanla... Ama iletişimsizlik en kötüsü diyebilirim.

evet evlılıkte bırbırını anlamak çok onemlı kendımden örnek vereyım ben kocama ökuz dıyorum ya bakın neden :)ya o gelmeden kızımı uyutuyorum masa hazırlayıp ısıgı kapatıp mum yakıyorum adam ın tepkısı şuu aslan karım ya elektırıkten tasarruf yapıyo:)))))traji komık:))))))))))))))

İyi düşünmüşsün aslında biliyor musun?
Bakalım bekleyecek mi ? Bir de sen hemen atlamamış olman da güzel. Duyguların değil de mantığın da işliyor yani.

Evlilik eğer taraflar birbirini anlayabilirse evlilik cennet olur...
Ama toz pembe de değil evlilik. Çocuk olmadan önce daha farklı düşünüyorsun. Çocuk olduktan sonra değişiyor. Belki var olan sorunlar daha da büyüyor zamanla... Ama iletişimsizlik en kötüsü diyebilirim.

çok sabırsız bir insan çünkü ki aradan 2 sene geçti sonuöta ben yapamam diyebilrdi bu sorunun cevabı beni mutlu etti tamam diyerek
sahurda arıyor uyandırıyor hiç mesajsız bırakmıyor beni bir tek öğleden sonra başlıyoruz konuşmaya ..
çocuk olunca insan daha da çok yıpranıyor canım..çocuk büyük sorumluluk oluyor çocuk olunca kadınlar direk çocuğa ilgi gösteriyorlar

evet evlılıkte bırbırını anlamak çok onemlı kendımden örnek vereyım ben kocama ökuz dıyorum ya bakın neden :)ya o gelmeden kızımı uyutuyorum masa hazırlayıp ısıgı kapatıp mum yakıyorum adam ın tepkısı şuu aslan karım ya elektırıkten tasarruf yapıyo:)))))traji komık:))))))))))))))

şaka yapıuyorsun :) anam ne güldüm yaaa:KK9:

Aynen oyle canım. Her zaman kadin daha fedakar. Cocugu icin yeri geliyo kendinden vazgeciyor. Ben o duruma dusmek istemiyorum bu kadar fedakarlik yapmak istemiyorum. Zaman gosterecek:KK43: sen israr etsen bu cocuk ikimizin cocugu desen bu sefer de bosver disari cikartmayalim nolcak der. Sen yine cocuguna kiyamadigin icin yine cikartirsin.

Bizim iliskimizin ilk 2 yilinda hep sevgilim alttan aldi. Sonraki 2 yilinda ikimizde alttan almadik. ondan sonra 2mizde alttan almaya basladik ama ben daha cok alttan aliyorum artik. Biseyler degisse de benimle alisverise cikmak istemese de bicok sey eskisinden daha iyi. en azindan beni kirmadan soyluyor bazi seyleri. Ve dedigin gibi ozunun iyi olmasi cok onemli. Bide sevgi saygi:)

Çocuk olduktan sonra eşim annesine çok düştü (hasta olduğu için) ben çocuğuma düştüm. Belki de böyle de iyice koptuk birbirimizden. Şuanda herşeyi oğlum için yapıyorum...
Düşünün çocuğa da yazık, haftaiçi kimseyi görmüyor evde tek başına annanne ile haftasonu da gezdirelim dimi yavrucağı. Bırak kendi çocuğumu başka bir çocuk olsa bile acırım ya...
Anne olunca dediklerimi daha iyi anlayacaksınız.

Sen ne diyorsun fatoş çocuk konusunda ?

kızlar tıp mı oynuyoruz neden yazmıyosunuz yaf

Ben burdayım ya işte yazıyorum, ama eğer gitmezsen :p

Gulincum ben sevgilime birkac kez sinirle degol git demistim. Bana dedi ki gercekten defolup gidersem bi daha gelmezsem ne yapacaksin?? Ya bi daha gercekten gelmezse??? Cok uzulursun canım. Sen de yeri gelince sinirle soyluyorsundur bazi seyleri. Canim uzun bi iliski istiyorsan bunlar basina gelecek seyler. Biz onceden alisverise cikardik beraber. Simdi cok sikiliyorum alisveriste sen kendin git diyor. Ben de kabul etmekte zorlanmistim ama bu isler boyle. Erkekler daha cabuk evliymis gibi davranmaya basliyorlar:KK43: iyi yonleriji gormeye calis. Sonucta pisman almaya gelmis seni. Gurur yapmamis.

Peki nasıl alışıp,kabulleniosun bu değişimi? Üzülmüomusun seninle alışveriş yapmaktan hoşlanmamasına?
Ben alışamıcam bunlara gibi geliyo yaa

Evlilikten soğuma canım. Sadece beklentilerini azalt. Evlilikte herşey toz pembe değil tabiki. Bazı şeyleri kabullenip öyle devam etmek lazım.
Buna burdaki en iyi örnek kardelen sanırım.
Bak zaman içinde , hiç özür dilememektense özür dilemesinin bir avantaj olduğunu anlayacaksın.
Kavga ederken hiç olmadı bana hakaret etmiyor diyeceksin.
Vs.vs.
Sen bir de hiç alışık değilsin onun en ufak bir ilgisizliğine veya yoğunluğuna diyelim buna daha doğru olur o yüzden bu şekilde bir hisse kapıldın. İllaki yoğun olduğu zamanlar olacak tabiki.
Bizim de öyle dönemler oldu. Ben o türlü şeyleri çok sorun etmedim. Bence sorun edilecek şeyler özünde olan şeyler. Sen sevdiğin insanın özüne bak...

Benim anlamadığım neden değişen taraf hep erkek oluyo ve kabullenmek zorunda kalan da kadın oluyo.
Doğru söylüosun öenmli olan özü ama şuan sevgiliyken böyle vakitler geçirmeye başladık,gezmek yerine yanımda işiyle ilgilenicek ve gidiceğimiz yeri unutucak noktaya geldik peki evlenince nolucak.İşte bu kısmı korkutuyo beni.Önceden çok hevesliydim evliliğe çünkü o da gezmeyi eğlenmeyi beni mutlu etmeyi severdi,güzel hayaller kurardık ama şimdi bu hale geldikten sonra diorum ki şimdi böyleysek nasıl olsa akşam yanındayım diye gece gündüz işine verecek kendini.Ben böyle bi hayat istemiorum ya istemiorum

Uzun süreli ilişkilerde demekki evlilik hayatında yaşananlar yaşanıyormuş.
Ben de bunları evliliğimde yaşıyorum ve ben de sorun yapıyorum :26:
Geçen can sıkıntımın bir tanesi bizimle beraber dışarıya gelmemesi idi... Gerçi arada da çocuğu var sonuçta onu dışarı çıkartıyoruz. Ben de isterim haftasonu yan gelip yatmayı evde. Bu konuda çocuk bile olsa bayan daha çok fedakar oluyor. Ben çocuk için kendimden vazgeçiyorum yerine göre.

Uzun ilişkilerin evlilikten bi farkı yok canım kaybetmesi korkusu elden gidince tüm ilişkiler aynı hale geliyo

............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. ........................................... ............................................... .............................................

X