Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

iyi akşamlar herkeseee napıyorsunuz bakalım
beni soracak olursanız ben yemeğimi yedim bulaşığımı kaldırdım çay içiyorum isteyen gelebilir çay içmeye.gülinciğim sen kendini ihmal edilmiş gibi hissediyorsun biliyorum ama en azından sizi ve geleceğinizi düşünüyor bence ayakları yere basan eskilerin tabiriyle oturaklı birisi ..sorumsuz olup her dakika seni araması ndansa unutkan olsun zaten evlenince sürekli bi ara da olacaksınız .eğer evlenince ihmal edecek diye düşünüyorsan en aşık sevgilisine düşkün olanlar bile hayatın yüküyle karşılaşınca ister istemez ihmal ediyorlar bu genelde kaçınılmaz. sen tekrar sakin kafayla düşün hemen bitirme birbirinize o kadaremeğiniz var

kızlar aklıma geldi bizim kübra ile fatoş nerlerde merk ettim hatunları

Ben de gelgitler yasiyorum :KK43:
Hic enerjim yok tek basima cocuk buyutmeye, buna da tahamulum yok artik icimde biriktirmeye.
Bugun cok uykusuzum sabaha kadar uyumadim. Uykularim da kacmaya basladi :KK43:

excitycim bunu yazdım sana görmedin sanırım tatlım:)

Bi ara cok yogunduk tatlim kacirmisim:)
Canimcim guzel bi haftasonu gecirmissiniz gercekten de:) insallah hep boyle olur araniz:nazar:

canim hic yuz yuze gorustunuz mu peki eski sevgilinle? Ya sen bu cocugu neden bu kadar seviyorsun?? Onun sende buldugu baskasinda bulamadigi seyleri soyledin. Peki senin onda buldugun ondan vazgecemedigin seyler var mi?? Ondan daha iyisini bulamam diyor musun??

Ben de gelgitler yasiyorum :KK43:
Hic enerjim yok tek basima cocuk buyutmeye, buna da tahamulum yok artik icimde biriktirmeye.
Bugun cok uykusuzum sabaha kadar uyumadim. Uykularim da kacmaya basladi :KK43:

iyi geceler yada sabahlar mı demeliyim bilmiyorum herneyse..iki gündür ben gidiyorum sen geliyorsun esenciğim .kendine dikkat et canım yemen zaten düzensiz bir de uykusuz kalırsan kötü olursun.ben o dönemlerde uyuyamadığımda kalkar namaz kılıp dua ederdim çok faydası olurdu sana de tavsiye ederim canım ... siz böyle birbirinizle komuşmadıkça sadece dertleriniz büyür bence eşin senin için umutsuzluğa kapılıyor o yüzden umursamıyormuş gibi yapıyor ben ne yapsam düzelmiyecek die düşünüyordur ve ne olursa olsun diyordur sen zaten soğudum diyorsun neyse canım görüşürüz ..oğlunu da öp benim için ...bizim imsak vakti geldi ben gidiyorum namaz kılıp yatacağı sabah da 6 .30 dakalkıcam duş alıp çocuğu hazırlayıp kendim hazırlanırım görüşürüz

iyi akşamlar herkeseee napıyorsunuz bakalım
beni soracak olursanız ben yemeğimi yedim bulaşığımı kaldırdım çay içiyorum isteyen gelebilir çay içmeye.gülinciğim sen kendini ihmal edilmiş gibi hissediyorsun biliyorum ama en azından sizi ve geleceğinizi düşünüyor bence ayakları yere basan eskilerin tabiriyle oturaklı birisi ..sorumsuz olup her dakika seni araması ndansa unutkan olsun zaten evlenince sürekli bi ara da olacaksınız .eğer evlenince ihmal edecek diye düşünüyorsan en aşık sevgilisine düşkün olanlar bile hayatın yüküyle karşılaşınca ister istemez ihmal ediyorlar bu genelde kaçınılmaz. sen tekrar sakin kafayla düşün hemen bitirme birbirinize o kadaremeğiniz var

kızlar aklıma geldi bizim kübra ile fatoş nerlerde merk ettim hatunları

Evet çok fazla ihmal etti hemde beni...Ama hala farkında değil.
Düşünüyorum canım çok seviyorum onu,bunda değişen bişey yok zaten o yüzden sakin kalıp düşünüyorum

Günaydınlar hepnize.
Akşam uyuyamadım bugün uyku akıyo gözümden bakalıım nasıl geçicek bugün

günaydınlar hepnize.

günaydın canım

saatte bakmadan çalış canım:)nasılsın bugün bakalım bende 4,30 da uyudum esnemeye başladım..bu ramazan beni mahvetti .uyku düzenim iyice bozuldu

iyi geceler yada sabahlar mı demeliyim bilmiyorum herneyse..iki gündür ben gidiyorum sen geliyorsun esenciğim .kendine dikkat et canım yemen zaten düzensiz bir de uykusuz kalırsan kötü olursun.ben o dönemlerde uyuyamadığımda kalkar namaz kılıp dua ederdim çok faydası olurdu sana de tavsiye ederim canım ... siz böyle birbirinizle komuşmadıkça sadece dertleriniz büyür bence eşin senin için umutsuzluğa kapılıyor o yüzden umursamıyormuş gibi yapıyor ben ne yapsam düzelmiyecek die düşünüyordur ve ne olursa olsun diyordur sen zaten soğudum diyorsun neyse canım görüşürüz ..oğlunu da öp benim için ...bizim imsak vakti geldi ben gidiyorum namaz kılıp yatacağı sabah da 6 .30 dakalkıcam duş alıp çocuğu hazırlayıp kendim hazırlanırım görüşürüz

Bu aralar izinliyim demiştim ya namaz kılamıyorum canım ama bol dua etmem lazım.
Tesbitlerin doğru olabilir canım. Ama beni yok saydığı bir sürü şey var. Neyse hayırlısı... Zaten birkaç aya kalmaz sonuçlanır herşey diye düşünüyorum...
Allah kabul etsin. Yoğun tempon, Allah kolaylık versin...
Ben de dün o kadar uykusuzdum ki , hiçbirşeye halim yoktu, erkenden uyudum ama annem ikidebir uyandırdı çoucğun üzerini değiştir vs. diye sinirlerim zıplamış yine. Sürekli kontrollü olmak beni geriyor. Zaten uykusuzum. Ya ben robotmuyum , insan üstümüyüm diyorum bazen nolur bana acıyın diyorum.
Valla bu tempoda çalışmak çok zorluyor beni artık. Ramazan bitiminde de yoğun mesailer yine başlıycak deli oluyorum.
Görüşürüz canım.

Günaydınlar hepnize.

günaydın canım

saatte bakmadan çalış canım:)nasılsın bugün bakalım bende 4,30 da uyudum esnemeye başladım..bu ramazan beni mahvetti .uyku düzenim iyice bozuldu

Günaydın kızlar,
Gülincim akşam niye uyumadın bakim ? Bugün bir şekilde geçer işlere dal yoğunlaş.. Dün de ben öyleydim..
Bugün daha sersem gibiyim ama...

December'cım sen de mi uyuyamadın ?
Keyifler nasıl ?

Evet çok fazla ihmal etti hemde beni...Ama hala farkında değil.
Düşünüyorum canım çok seviyorum onu,bunda değişen bişey yok zaten o yüzden sakin kalıp düşünüyorum

Canım erkekler genelde pek farkında olmuyorlar ihmal ettiklerinin. Ya da işe yoğunlaştıklarında gözleri birşey görmüyor. Ama seninki kötü niyetli değil onu söyleyeyim. Yine sizin için çabalıyor belli.
Bence sakin kalıp düşünmekte en iyisini yapıyorsun. Zaten biraz bekle bakalım arayıp ne diyecek...

günaydın kızlar,
gülincim akşam niye uyumadın bakim ? Bugün bir şekilde geçer işlere dal yoğunlaş.. Dün de ben öyleydim..

Keyifler nasıl ?

sıcaktan dolayı uyuyamıyorum canım

keyfm çok şükür çok iyi çok mutlu ve huzurlyummm...

Sen nasılsın canım?

günaydın canım

İyi diyelim iyi olsun canım
Orucu bırakmıştım bi süreliğine şimdi tekrar başlamakta zor geliyo,uykusuzluk fena yapıo

Günaydın kızlar,
Gülincim akşam niye uyumadın bakim ? Bugün bir şekilde geçer işlere dal yoğunlaş.. Dün de ben öyleydim..

Keyifler nasıl ?

Canım erkekler genelde pek farkında olmuyorlar ihmal ettiklerinin. Ya da işe yoğunlaştıklarında gözleri birşey görmüyor. Ama seninki kötü niyetli değil onu söyleyeyim. Yine sizin için çabalıyor belli.
Bence sakin kalıp düşünmekte en iyisini yapıyorsun. Zaten biraz bekle bakalım arayıp ne diyecek...

Normalde her sabah beni evden alıp işe o götürürdü.
Bu sabah tabi yanlız gidiyorum birden araba durdu yanımda bi baktım benim ki.
Yol ortasında kalakalınca bindim.
Özlemedin mi beni nasıl için rahat yüzüğün olmadan falan dedi.Çok büyütüosun,seni ihmal ettim ama çok büyüttün falan dedi.
O gün çok ağır konuştun sen,çok kırdın beni dedim,hemen savunmaya geçip sinirle söylenmiş sözlerdi falan dedi.
Konuşmayalım sen hala kafanı toparlayamamışsın dedim.Bu arada iş yerimin kapısındayız.
İyi bidaha gelmiycem dedi gelme dedim bende gitti...

sıcaktan dolayı uyuyamıyorum canım

keyfm çok şükür çok iyi çok mutlu ve huzurlyummm...

Sen nasılsın canım?

Tamam o zaman :)
Ben genelde kafaya bişeyi takıp da uyuyamam da...
Ben de idare eder canım işte. Leyla gibiyim. Kafam yerinde değil. Gelgitlerdeyim işte...

Özlemedin mi beni nasıl için rahat yüzüğün olmadan falan dedi.Çok büyütüosun,seni ihmal ettim ama çok büyüttün falan dedi.
O gün çok ağır konuştun sen,çok kırdın beni dedim,hemen savunmaya geçip sinirle söylenmiş sözlerdi falan dedi.
Konuşmayalım sen hala kafanı toparlayamamışsın dedim.Bu arada iş yerimin kapısındayız.

canım ya keşke öyle söylemeseydibn bak yine almış seni işyerine götürmüş..

tamam çok kırıldın ama en azındna çocuğu terslemeseydin .sana değer vermese bugün kalkıpda seni işyerine götürmek için gelmezdi..

Niye bu kadar sinirlisin canım ya ?
Ben bile tuhaf oldum şimdi burda. Özlemedin mi beni diye sormuş ya...
Sen ne cevap verdin ?
Seninki duygusal ha. İçine dert yapar şimdi dediklerini de...
Sen niye bu kadar kırıldın sadece ihmal ettiğin için mi ?

canım ya keşke öyle söylemeseydibn bak yine almış seni işyerine götürmüş..

tamam çok kırıldın ama en azındna çocuğu terslemeseydin .sana değer vermese bugün kalkıpda seni işyerine götürmek için gelmezdi..

Niye bu kadar sinirlisin canım ya ?
Ben bile tuhaf oldum şimdi burda. Özlemedin mi beni diye sormuş ya...
Sen ne cevap verdin ?
Seninki duygusal ha. İçine dert yapar şimdi dediklerini de...
Sen niye bu kadar kırıldın sadece ihmal ettiğin için mi ?

Hala sanıyo ki kavga anında ne söylerse söylesin sinirdendi deyip sıyrılıcak içinden.
Hala farkında değil çok büyüttün diyip duruyo_O sözleri başkası söylemedi,o söyledi.
Ne olursa olsun karşısında ki düşmanı değil ki her kavga da istediğini söyleyip kırsın beni.Artık bunu anlaması lazım.
O önceden çok daha duygusaldı yaa şimdi inanılmaz değişti.
Biz çeyiz için tencere takımı almaya gittiğimizde heyecandan ölücekti ya o kadar çok öenm veriyodu.
Şimdi ben almak için bişiler göstericem diorum bi gece önceden,ertesi gün bekliorum hadi bakalım desin diye unutuo ben yanındayke netten işiyle ilgileniyo.Bi insan nasıl bu kadar uç noktalarda değişir ki.Hep böyle olsaydı tamam ama niye şimdi alakasızlık.
Ben şaşkınım sadece,ben onun o içtenliğine duygusallığına aşık olmuştum böyle umursamazlığına değil!!!

Tamam o zaman :)
Ben genelde kafaya bişeyi takıp da uyuyamam da...
Ben de idare eder canım işte. Leyla gibiyim. Kafam yerinde değil. Gelgitlerdeyim işte...

HIMM:)HAYATTA AŞK OLUNCA BÖYLE OLUYOR DEMEKKİ.ÇOK MUTLUYUZ ÇOK ŞÜKR CANIM RABBİM BOZMASIN:nazar:

BENDE KİMİZ AMAN UYUYAMAM SABAH SABAH EDERİM.
SİZ SORUNLARINIZLA UZLAŞAMADINIZ MI CANIM?

Hala sanıyo ki kavga anında ne söylerse söylesin sinirdendi deyip sıyrılıcak içinden.
Hala farkında değil çok büyüttün diyip duruyo_O sözleri başkası söylemedi,o söyledi.
Ne olursa olsun karşısında ki düşmanı değil ki her kavga da istediğini söyleyip kırsın beni.Artık bunu anlaması lazım.
O önceden çok daha duygusaldı yaa şimdi inanılmaz değişti.
Biz çeyiz için tencere takımı almaya gittiğimizde heyecandan ölücekti ya o kadar çok öenm veriyodu.
Şimdi ben almak için bişiler göstericem diorum bi gece önceden,ertesi gün bekliorum hadi bakalım desin diye unutuo ben yanındayke netten işiyle ilgileniyo.Bi insan nasıl bu kadar uç noktalarda değişir ki.Hep böyle olsaydı tamam ama niye şimdi alakasızlık.
Ben şaşkınım sadece,ben onun o içtenliğine duygusallığına aşık olmuştum böyle umursamazlığına değil!!!

Anladığım kadarıyla seni kıracak şeyler söyledi. Yani sadece umursamaması değil sorun.
Bu aralar işleri çok yoğunlaşmış olabilir mi ? Veya işyerinde hırs yapacağı durumlar oluşmuş olabilir.
Yani onun değişmesi neden böyle ani bir değişme mi var ?
Aynı şey bizde de var canım, erkekler demekki belli bir şeyden sonra ilgisizleşiyor ama ben kendi içimde nedenler buluyorum.

HIMM:)HAYATTA AŞK OLUNCA BÖYLE OLUYOR DEMEKKİ.ÇOK MUTLUYUZ ÇOK ŞÜKR CANIM RABBİM BOZMASIN:nazar:

BENDE KİMİZ AMAN UYUYAMAM SABAH SABAH EDERİM.
SİZ SORUNLARINIZLA UZLAŞAMADINIZ MI CANIM?

Siz yüzyüze görüşüyor musunuz ?

Biz sorunlarımızdan hiç bahsetmiyoruz canım. Şuanda normal günlük hayata devam ediyoruz.
O konuşma için biraz erken.
Bizim sorunlar konuşularak hallolacak gibi de görünmüyor zaten. Yani benim içimde bazı şeyler bittiği için. Onun beni ikna etme gibi bir çabası da olacağını sanmıyorum , çünkü biliyor ikna edemeyeceğini de...

X