Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

canım ya keşke öyle söylemeseydibn bak yine almış seni işyerine götürmüş..

tamam çok kırıldın ama en azındna çocuğu terslemeseydin .sana değer vermese bugün kalkıpda seni işyerine götürmek için gelmezdi..

Niye bu kadar sinirlisin canım ya ?
Ben bile tuhaf oldum şimdi burda. Özlemedin mi beni diye sormuş ya...
Sen ne cevap verdin ?
Seninki duygusal ha. İçine dert yapar şimdi dediklerini de...
Sen niye bu kadar kırıldın sadece ihmal ettiğin için mi ?

Anladığım kadarıyla seni kıracak şeyler söyledi. Yani sadece umursamaması değil sorun.
Bu aralar işleri çok yoğunlaşmış olabilir mi ? Veya işyerinde hırs yapacağı durumlar oluşmuş olabilir.
Yani onun değişmesi neden böyle ani bir değişme mi var ?
Aynı şey bizde de var canım, erkekler demekki belli bir şeyden sonra ilgisizleşiyor ama ben kendi içimde nedenler buluyorum.

Çok hırs yaptı hemde işi.Araba alım satımı yapıyo.Şimdi yeni ortaklarla başka yerde galeri açtılar.Hem kendi arabalarını satıyo,hem de diğer ortakların arabalarından işi bağladıkça ekstra para alıyo.Bu onu çok hırslandırdı.
Bi insan 1 gün uyumaz mı yaa.
Pazar günü dükkanı açmıyo,gidiyo sabahtan L.Burgaz'a araba pazarına gidiyo.Sürekli yogun,sürekli kafası başka yerde.
Yeni araba sattı ee tabi yenisini alacak.Pazar günü beraberken oturmuş netten araba arıyo Allah'ım deli edicek beni,bide bana diyo ki bak şu şu kadar yakıyo,bak şunun şurası boyalı diye anlatıp duruyo.

Ya bi çıkıp gezelim akşama yine bak sen,önceden pazarları için deli divane olup planlar yapardı.Çorlu dar gelirdi,Silivri Tekirdağ gezerdik,şimdi 1 saat önce sinemaya gidelim mi diyo tamam diorum aradan 1 saat geçiyo netten araba bakmaya bi başlıo sinemaya gidiceğimizi unutuyo (Ha bunlar olurken ben yanındayım,ben yanındayken beni unutuyo )

Anlattıkça deli olucam.O da sanıo ki işiyle alıp veremediğim var.

Son düzenleme:
Çok hırs yaptı hemde işi.Araba alım satımı yapıyo.Şimdi yeni ortaklarla başka yerde galeri açtılar.Hem kendi arabalarını satıyo,hem de diğer ortakların arabalarından işi bağladıkça ekstra para alıyo.Bu onu çok hırslandırdı.
Pazar günü dükkanı açmıyo,gidiyo sabahtan L.Burgaz'a araba pazarına gidiyo.Sürekli yogun,sürekli kafası başka yerde.
Yeni araba sattı ee tabi yenisini alacak.Pazar günü beraberken oturmuş netten araba arıyo Allah'ım deli edicek beni,bide bana diyo ki bak şu şu kadar yakıyo,bak şunun şurası boyalı diye anlatıp duruyo.

Ya bi çıkıp gezelim akşama yine bak sen,önceden pazarları için deli divane olup planlar yapardı.Çorlu dar gelirdi,Silivri Tekirdağ gezerdik,şimdi 1 saat önce sinemaya gidelim mi diyo tamam diorum aradan 1 saat geçiyo netten araba bakmaya bi başlıo sinemaya gidiceğimizi unutuyo (Ha bunlar olurken ben yanındayım,ben yanındayken beni unutuyo )

gülıncım aramıza hoşgeldın canım sız tam evlı gıbı olmussunuz bak evlılık boyle bısıy :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

gülıncım aramıza hoşgeldın canım sız tam evlı gıbı olmussunuz bak evlılık boyle bısıy :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Farkındayım bu da beni çok kırıyo yaa çok üzüyo,şimdi bu hale gelebildik ya sonra evlenince nolucak halimiz bizim ya :KK14:

siz yüzyüze görüşüyor musunuz ?

Biz sorunlarımızdan hiç bahsetmiyoruz canım. şuanda normal günlük hayata devam ediyoruz.
O konuşma için biraz erken.
Bizim sorunlar konuşularak hallolacak gibi de görünmüyor zaten. Yani benim içimde bazı şeyler bittiği için. Onun beni ikna etme gibi bir çabası da olacağını sanmıyorum , çünkü biliyor ikna edemeyeceğini de...

o dünden razıda ben bayramdan sonra görüşücez dedm murın kırı ettii kabul etti canım.

Anladım canım..zor bu işler ya heleki evlilikte çok zor oluyor..

Tamam işte tipik işi hırs yapan erkek vakası !
Fatoşun da dediği gibi siz evli gibi olmuşsunuz şimdiden.
Ama bazen böyle birşeyler hırs yapılabiliyor zaman zaman.
Biraz zaman ver bakalım , ama rahatsızlığını da yeri gelince de söyle sinirlenmeden..

o dünden razıda ben bayramdan sonra görüşücez dedm murın kırı ettii kabul etti canım.

Anladım canım..zor bu işler ya heleki evlilikte çok zor oluyor..

Madem bu kadar sevinçlisin niye bayramdan sonraya bıraktın yüzyüze görüşmeyi ?

Evlilik çok farklı birşey değil aslında ama sosyal yönü olan bir ilişki diyelim... Normal öyle sevgili gibi görüşme gibi olmuyor hiçbirşey.
Biz de şuanda öyle görünürde bişey yok kopuğuz işte. Dışarıya karşı da evlilik oyunu oynuyoruz...

Tamam işte tipik işi hırs yapan erkek vakası !
Fatoşun da dediği gibi siz evli gibi olmuşsunuz şimdiden.
Ama bazen böyle birşeyler hırs yapılabiliyor zaman zaman.
Biraz zaman ver bakalım , ama rahatsızlığını da yeri gelince de söyle sinirlenmeden..

Ben önceden evlilikten korkarken o duygusallığıyla,yaşattıklarıyla benim korkularımı alıp,evlensekte bişeylerin çok fazla değişmiyceğine çok inandırmıştı.
Şimdi ise bu haldeyiz.Evlilik fikrinden çok soğudum çok.Böyle bi hayat yaşamak istemiyorum.

Gulincum ben sevgilime birkac kez sinirle degol git demistim. Bana dedi ki gercekten defolup gidersem bi daha gelmezsem ne yapacaksin?? Ya bi daha gercekten gelmezse??? Cok uzulursun canım. Sen de yeri gelince sinirle soyluyorsundur bazi seyleri. Canim uzun bi iliski istiyorsan bunlar basina gelecek seyler. Biz onceden alisverise cikardik beraber. Simdi cok sikiliyorum alisveriste sen kendin git diyor. Ben de kabul etmekte zorlanmistim ama bu isler boyle. Erkekler daha cabuk evliymis gibi davranmaya basliyorlar:KK43: iyi yonleriji gormeye calis. Sonucta pisman almaya gelmis seni. Gurur yapmamis.

Gulincum ben sevgilime birkac kez sinirle degol git demistim. Bana dedi ki gercekten defolup gidersem bi daha gelmezsem ne yapacaksin?? Ya bi daha gercekten gelmezse??? Cok uzulursun canım. Sen de yeri gelince sinirle soyluyorsundur bazi seyleri. Canim uzun bi iliski istiyorsan bunlar basina gelecek seyler. Biz onceden alisverise cikardik beraber. Simdi cok sikiliyorum alisveriste sen kendin git diyor. Ben de kabul etmekte zorlanmistim ama bu isler boyle. Erkekler daha cabuk evliymis gibi davranmaya basliyorlar:KK43: iyi yonleriji gormeye calis. Sonucta pisman almaya gelmis seni. Gurur yapmamis.

Ben önceden evlilikten korkarken o duygusallığıyla,yaşattıklarıyla benim korkularımı alıp,evlensekte bişeylerin çok fazla değişmiyceğine çok inandırmıştı.
Şimdi ise bu haldeyiz.Evlilik fikrinden çok soğudum çok.Böyle bi hayat yaşamak istemiyorum.

Evlilikten soğuma canım. Sadece beklentilerini azalt. Evlilikte herşey toz pembe değil tabiki. Bazı şeyleri kabullenip öyle devam etmek lazım.
Buna burdaki en iyi örnek kardelen sanırım.
Bak zaman içinde , hiç özür dilememektense özür dilemesinin bir avantaj olduğunu anlayacaksın.
Kavga ederken hiç olmadı bana hakaret etmiyor diyeceksin.
Vs.vs.
Sen bir de hiç alışık değilsin onun en ufak bir ilgisizliğine veya yoğunluğuna diyelim buna daha doğru olur o yüzden bu şekilde bir hisse kapıldın. İllaki yoğun olduğu zamanlar olacak tabiki.
Bizim de öyle dönemler oldu. Ben o türlü şeyleri çok sorun etmedim. Bence sorun edilecek şeyler özünde olan şeyler. Sen sevdiğin insanın özüne bak...

Uzun süreli ilişkilerde demekki evlilik hayatında yaşananlar yaşanıyormuş.
Ben de bunları evliliğimde yaşıyorum ve ben de sorun yapıyorum :26:
Geçen can sıkıntımın bir tanesi bizimle beraber dışarıya gelmemesi idi... Gerçi arada da çocuğu var sonuçta onu dışarı çıkartıyoruz. Ben de isterim haftasonu yan gelip yatmayı evde. Bu konuda çocuk bile olsa bayan daha çok fedakar oluyor. Ben çocuk için kendimden vazgeçiyorum yerine göre.

madem bu kadar sevinçlisin niye bayramdan sonraya bıraktın yüzyüze görüşmeyi ?

Evlilik çok farklı birşey değil aslında ama sosyal yönü olan bir ilişki diyelim... Normal öyle sevgili gibi görüşme gibi olmuyor hiçbirşey.
Biz de şuanda öyle görünürde bişey yok kopuğuz işte. Dışarıya karşı da evlilik oyunu oynuyoruz...

sırf denemek için dayanacak mı yoksa biz konuşmuyalım mı deicek diye öyle söylemiştim daha ilk günden söylemişti.dayanamıyorum görmek istiyorum ama olmaz bayrama kadar sabredeceğim..umarım buluşma sorun yaşamamda hep mutlu olurum .aslında ha veriyorum ona sonuçta sadece 1 gün istiyor buluşalım gezelim diye.
Başka sorunumuz kalmıcak .tabi o zamanda merak ediyorum neler beklicek bizleri.bu zamana kadar tek sorunumuz buydu..

Evlilikte iki tarafın birbirini anlaması çok önemli ..ama evlilikte daha güzel yaşanır herşey..

Uzun süreli ilişkilerde demekki evlilik hayatında yaşananlar yaşanıyormuş.
Ben de bunları evliliğimde yaşıyorum ve ben de sorun yapıyorum
Geçen can sıkıntımın bir tanesi bizimle beraber dışarıya gelmemesi idi... Gerçi arada da çocuğu var sonuçta onu dışarı çıkartıyoruz. Ben de isterim haftasonu yan gelip yatmayı evde. Bu konuda çocuk bile olsa bayan daha çok fedakar oluyor. Ben çocuk için kendimden vazgeçiyorum yerine göre.

Aynen oyle canım. Her zaman kadin daha fedakar. Cocugu icin yeri geliyo kendinden vazgeciyor. Ben o duruma dusmek istemiyorum bu kadar fedakarlik yapmak istemiyorum. Zaman gosterecek:KK43: sen israr etsen bu cocuk ikimizin cocugu desen bu sefer de bosver disari cikartmayalim nolcak der. Sen yine cocuguna kiyamadigin icin yine cikartirsin.

Bizim iliskimizin ilk 2 yilinda hep sevgilim alttan aldi. Sonraki 2 yilinda ikimizde alttan almadik. ondan sonra 2mizde alttan almaya basladik ama ben daha cok alttan aliyorum artik. Biseyler degisse de benimle alisverise cikmak istemese de bicok sey eskisinden daha iyi. en azindan beni kirmadan soyluyor bazi seyleri. Ve dedigin gibi ozunun iyi olmasi cok onemli. Bide sevgi saygi:)

sırf denemek için dayanacak mı yoksa biz konuşmuyalım mı deicek diye öyle söylemiştim daha ilk günden söylemişti.dayanamıyorum görmek istiyorum ama olmaz bayrama kadar sabredeceğim..umarım buluşma sorun yaşamamda hep mutlu olurum .aslında ha veriyorum ona sonuçta sadece 1 gün istiyor buluşalım gezelim diye.
Başka sorunumuz kalmıcak .tabi o zamanda merak ediyorum neler beklicek bizleri.bu zamana kadar tek sorunumuz buydu..

Evlilikte iki tarafın birbirini anlaması çok önemli ..ama evlilikte daha güzel yaşanır herşey..

Canim sizin tek sorunuz senin disari cikamaman miydi??

Senin icin degisir canım evlenince bicok sey.. Cunku sen ailenle yasiyorsun ve ailen seni cok sikiyo:KK43:
Sevdiginle rahat rahat gezersin tozarsin.. Ama hicbisey toz pembe degil. Evlilik de dahil! Evlenecegin kisiyi iyi tanimaya calis!

canim sizin tek sorunuz senin disari cikamaman miydi??

Senin icin degisir canım evlenince bicok sey.. Cunku sen ailenle yasiyorsun ve ailen seni cok sikiyo:KK43:
sevdiginle rahat rahat gezersin tozarsin.. Ama hicbisey toz pembe degil. Evlilik de dahil! Evlenecegin kisiyi iyi tanimaya calis!

canım evet tek sorun buydu dışarı çıkamadığım için evde oturduğumda burnumdan getirirdi o da çok kızardı ..iş çıkışı da buluşamıyorum ama öyle imreniyorum ki iş çıkışı buluşup gezenlere .
Hemde fazlasıyla ,sırf onunla buluştuğum için ama normalde arkadaişlarımla çıkmam hiç sorun değil..illaki sorunlar olur evlilikte hiçbişey mükemmel değil.

Bana ne dedi biliyor musun eğerki ailen karışmasaydı buluşmamızda şu durumda olmak ayrılık yerinde daha farklı yerlerde olurduk.ben annesiyle ablasıyla konuşurdum ama bu sorun olunca çok kez kopma noktasına geldik hatta ciddi düşünülüyordu ama annesi babası ne iş yapıyor dediğinde çalışmıyor mu diyeceğim işe gir öyle gidelim demiş.sonrasında ipler koptu ve ayrıldık.

X