Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

ben geldim kızlar nasılsınız çok fazla gelemiyorum topiğee aklım hep bebekde tedavıye başladım ilaçla yumurtlamaya çalışcam haftaya salı kontrole gitcem benım için dua edın kızlar kafayı oynatmak üzereyimm:KK36::KK36:

ben geldim kızlar nasılsınız çok fazla gelemiyorum topiğee aklım hep bebekde tedavıye başladım ilaçla yumurtlamaya çalışcam haftaya salı kontrole gitcem benım için dua edın kızlar kafayı oynatmak üzereyimm:KK36::KK36:

Hoşgeldiiin.
Allah yardımcın olsun canım. Herşeyde bir hayır vardır bu kadar takma kafaya. Heyecanın çok normal. İnşallah dualarımız seninle..
Neler yapıyosun ? Aklım bebekte diyosun ya

Son düzenleme:
Hoşgeldiiin.
Allah yardımcın olsun canım. Herşeyde bir hayır vardır bu kadar takma kafaya. Heyecanın çok normal. İnşallah dualarımız seninle..
Neler yapıyosun ? Aklım bebekte diyosun ya

sagol canım allah razı olsun yaa adetımın bugun 4günü 3, gününde serophene yumurtlama ilacı içmeye başaldım canım adetımın 10günü doktora gitcem allah izin verirse hep aklımda neden olmuyorr neden olmuyor ne yapsam diye düşünmekden yoruldum yaa benım yumurtlamam olmuyorr ya yine olmaza diyee çok canım sıkılıyorr bir çıkış yolu bulamıyorum kendıme incirmi yesem çöerk otu bal tarcın mı yesem ada çayımı içsem napsam da şu yumurtlamayı gerçekleştirsem diyorumm çok sıkıldım artık yaaa .bu ay ateşimi ölçmeyede başaldım yumurtlamayı takıp edeyım dıyee hemen hemen her akşam kuran okuyorum dua edıyorummm.nerde hata yapıyorum neden benim çocucğum olmuyorr diye düşünmekden gerçekten yoruldum yaa kafayı dağırmak istiyorumm aklımdan çıkarmak istiyorumm ama çıkmıyrr bir türlü:2::2:

sagol canım allah razı olsun yaa adetımın bugun 4günü 3, gününde serophene yumurtlama ilacı içmeye başaldım canım adetımın 10günü doktora gitcem allah izin verirse hep aklımda neden olmuyorr neden olmuyor ne yapsam diye düşünmekden yoruldum yaa benım yumurtlamam olmuyorr ya yine olmaza diyee çok canım sıkılıyorr bir çıkış yolu bulamıyorum kendıme incirmi yesem çöerk otu bal tarcın mı yesem ada çayımı içsem napsam da şu yumurtlamayı gerçekleştirsem diyorumm çok sıkıldım artık yaaa .bu ay ateşimi ölçmeyede başaldım yumurtlamayı takıp edeyım dıyee hemen hemen her akşam kuran okuyorum dua edıyorummm.nerde hata yapıyorum neden benim çocucğum olmuyorr diye düşünmekden gerçekten yoruldum yaa kafayı dağırmak istiyorumm aklımdan çıkarmak istiyorumm ama çıkmıyrr bir türlü:2::2:

Canım biraz da psikolojik bu türlü şeyler. Kendine bu kadar yüklenme. Tamam elinden geleni yap ama niye olmuyor deme sakın.
YAşın daha küçük bildiğim kadarıyla. Birşekilde olur inşallah. Kendini bence rahat bırak inan yumurtlaman da gerçekleşir. Hayırlısını iste, hayırlısını verecek olan ve onu da bilecek olan Allah...

Gerçi ben değişikliği seven bir insanım ama , büyük alışkanlıklarımdan vazgeçemiyorum...

Ornek ver bakalim:))
Buyuk aliskanliklardan vazgecmek zor canim. Malesef:KK43:((
Ama ben de degisiklikleri severim her gittigim yerde farkli bisey yerim. Her sene farkli bi yere tatile gitmek isterim..
Gibi gibi..

Bu arada kizlar aklima gelmisken sorayim? Tatil icin onerdiginiz yer ve otel falan var mi???

Gulincim sana sesleniyorummmmm...
siz cesmeye tatile gitmistiniz ya nerde kalmistiniz? Bana bi yazarmisin ya:)

Ornek ver bakalim:))
Buyuk aliskanliklardan vazgecmek zor canim. Malesef:KK43:((
Ama ben de degisiklikleri severim her gittigim yerde farkli bisey yerim. Her sene farkli bi yere tatile gitmek isterim..
Gibi gibi..

Bu arada kizlar aklima gelmisken sorayim? Tatil icin onerdiginiz yer ve otel falan var mi???

Mesela atıyorum, şehir ve iş değiştirmek gibi...
Canım çeşme güzeldir de kalınacak yer bilmiyorum orada...

Mesela atıyorum, şehir ve iş değiştirmek gibi...
Canım çeşme güzeldir de kalınacak yer bilmiyorum orada...
Her aliskanliktan vazgecmek risktir! buyuk aliskanliklardan vazgecerken buyuk riskler aliyoruz cunku:)))

Kiz bende koca degistirmek dicen sanmistim:KK9::KK9:

Valla canim benim aklimdan bile geciyo:KK66: ikisi de:) is ve sehir:) zaten is degistirmem icin sehir degistirmem sart! Zaten is degistirmek istememin sebebi de sehir degistirmek:)))
Tam da oyp kadrolari acilmisken seytan diyo baska bi yere basvur:))

Bu arada canım ben cesmede kalincak yerler biliyorum izmirli oldugum icin cesmeye cok gittim ama farkli bi alternatif olmasi acisindan sordum. Ayni otele gitmenin de hic anlami yok:KK43:

Her aliskanliktan vazgecmek risktir! buyuk aliskanliklardan vazgecerken buyuk riskler aliyoruz cunku:)))

Kiz bende koca degistirmek dicen sanmistim:KK9::KK9:

Valla canim benim aklimdan bile geciyo:KK66: ikisi de:) is ve sehir:) zaten is degistirmem icin sehir degistirmem sart! Zaten is degistirmek istememin sebebi de sehir degistirmek:)))
Tam da oyp kadrolari acilmisken seytan diyo baska bi yere basvur:))

Bu arada canım ben cesmede kalincak yerler biliyorum izmirli oldugum icin cesmeye cok gittim ama farkli bi alternatif olmasi acisindan sordum. Ayni otele gitmenin de hic anlami yok:KK43:

Bu hayatta herşey olabilir , o da olabilir :p
Ama o hatayı bir kere yaptım, bir daha yapmam :KK37:

Hımm bulunduğun üniv.den hocadan felan memnun değil misin?

Son düzenleme:
Bu hayatta herşey olabilir , o da olabilir :p
Ama o hatayı bir kere yaptım, bir daha yapmam

Hımm bulunduğun üniv.den hocadan felan memnun değil misin?

Aaa eski esini yada eski sevgilini sepetledin mi yoksa:KK1: iyi yapmissin kiz :) bosver:) her iste bi hayir vardir. Ama pismanliklar var sanki..

Aslinda memnuniyetsizlikler var tabi ama simdilik o kadar cok degil:) her is ortaminda olacak kadar. Sehri de seviyorum ama senelerce ailemden uzak olma fikri urkutuyor beni. Bunun ilerisi de var simdi boyle daha iyi ama.
Egeye gelmek istiyorum bi yandan da.. Ama hersey yine sil bastan olacak.. Puanlarim yuksek basvursam yuksek ihtimalle olur. Kafam karisiyor bazen..

Aaa eski esini yada eski sevgilini sepetledin mi yoksa:KK1: iyi yapmissin kiz :) bosver:) her iste bi hayir vardir. Ama pismanliklar var sanki..

Aslinda memnuniyetsizlikler var tabi ama simdilik o kadar cok degil:) her is ortaminda olacak kadar. Sehri de seviyorum ama senelerce ailemden uzak olma fikri urkutuyor beni. Bunun ilerisi de var simdi boyle daha iyi ama.
Egeye gelmek istiyorum bi yandan da.. Ama hersey yine sil bastan olacak.. Puanlarim yuksek basvursam yuksek ihtimalle olur. Kafam karisiyor bazen..

Yok canım ne sepetlemesi. Yani ikinci kez evlenmem anlamında söylemiştim.

Bence mevcut durumunu koru... İnsanın ailesi gibisi yok..
Eğer sıkıldıysan bilemiycem belki senin için daha güzel açılımlar olur onu da bilmiyorum ama...
Sen bilirsin en iyisini..

Ufak kacamagin ekmegi fazla kacirmak mi canim??? Bana pek ufak bi kacamak gibi gelmedi:KK9:

Evet tatlim ya sen habire patates ekmek yiyiyorsun benim de gozumden kacmadi.. Dikkat:KK20:
Ben de esen gibi yemegin icindeki patatesleri bile yemiyorum:)

Ben seviyorum patatesi napayım ama benim bildiğim kızartma patates kilo aldırmazmıydı,haşlanmışın neyi kilo aldırcak ki?

canim sen isini sevmiyorsun sanirsam:KK43: canim o isleri eninde sonunda sen yapacaksin bence bi an once bitirmeye calis:KK66: sonra rahat edersin.

Ben işimi çok seviyorum canım ama iş yerimi sevmiyorum,çok seviyesiz bi ortam var 4 ay oldu buraya gireli ama hala benimseyemedim ,daha önce 2.5 yıl başka muhasebe bürosunda çalıştım ama başımı işten kaldırmazdım yani benim sorunum iş yerimle

Hadi bismillah de başla artık.
Hem ekmek, patates yememeye, hem de çalışmaya...

Evet canım ben dedim baştan dondurmacıyım diye :)
Mado'nun sade dondurması güzel. Kokteyl olanı da güzel.
Mado'nun tüm dondurmaları zevke göre güzel bence..
Tabiki kesme dondurması da güzel.
Bir de mini dondurmalar ülkerin onlar güzel. Ama çikolata olduğu için etrafında daha çok kalorili.

Başladım esenciğim sevdiceğimi aradım o morali bozukluğuyla,bana bi gaz verdi hemen KK'yı,face'yi kapatım başladım.
2 tane Kdv beyannamesi bitirdim :KK9:

hoşbulduk teşekkür ederim :) kilom 68 boyum 160. ideal kilom 54 ama o kadar veremem sanırım :) 57-58 gibi düşünüyorum inşallah verebilirsem.

Verirsin tabi ki de canım burda esen ve maxi arkadaşlarımız epey kilo verenler.Benim gibi püsür değilsen verirsin umutsuzluğa düşme :KK16:

Ecrincim bugün aklımdan geçtin biliyomusun?
Niye uğramıyo acaba diyodum...
Canım benim yıpratma kendini,daha çok gençsin.Çocuğunun olmamasının nedeni snein hatalı bişeyler yapıyo olman değil.
Çok zor bi süreç biliyorum ama bu zorlu yolda sabırlı ol lütfen
Rabbim yardımcın olsun...

Gulincim sana sesleniyorummmmm...
siz cesmeye tatile gitmistiniz ya nerde kalmistiniz? Bana bi yazarmisin ya:)

Tatlım ben otel de kalmadım,benim dayım Çeşme'de yaşıyo onlar da kaldım.

Ben seviyorum patatesi napayım ama benim bildiğim kızartma patates kilo aldırmazmıydı,haşlanmışın neyi kilo aldırcak ki?

Ben işimi çok seviyorum canım ama iş yerimi sevmiyorum,çok seviyesiz bi ortam var 4 ay oldu buraya gireli ama hala benimseyemedim ,daha önce 2.5 yıl başka muhasebe bürosunda çalıştım ama başımı işten kaldırmazdım yani benim sorunum iş yerimle

Başladım esenciğim sevdiceğimi aradım o morali bozukluğuyla,bana bi gaz verdi hemen KK'yı,face'yi kapatım başladım.
2 tane Kdv beyannamesi bitirdim :KK9:

Verirsin tabi ki de canım burda esen ve maxi arkadaşlarımız epey kilo verenler.Benim gibi püsür değilsen verirsin umutsuzluğa düşme :KK16:

Biraz iradesizim bu konuda ama inşallah veririm :) desteklerinize ihtiyacım var :) gelişmeleri buraya yazarım :)

X