Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ayyy hep özenmişimdir şu kağıt helva dondurmaya ama benim dişlerim çok hassas mümkün değil dondurmayı ısırarak yiyemem

Yarım simit yiyorum canım zaten,peynir yemiyorum sadece ama olsa daha sağlıklı olur tabi

Dün oğluma da verdik öyle , bize özendi. Biz de azıcık koyduk dondurmasından yemişti , sonrakine çok koyduk dondurmayı yemedi :)
Yüzünü ekşitti :KK1:
Gerçekten dişleri acayip etkiliyor ama ben onu ayarlıyorum bir şekilde. Dün tüm yedim valla napim :26:
Ondan önceki akşam hiçbişey yememiştim akşam yemeğinden sonra.
Böyle kafama göre dengelemeye çalışıyorum artık.
Ama ramazan geliyor bakalım napacaz ramazanda. Akşam birden yükleneceğiz midelere...
İnşallah ramazanda hepimiz çok yemeyiz.

merhaba :) ben de zayıflamaya karar verdim ve forumda yazmaya başladım 60-69 dayım :) sizlerle de tanışmak istedim :)

Dün oğluma da verdik öyle , bize özendi. Biz de azıcık koyduk dondurmasından yemişti , sonrakine çok koyduk dondurmayı yemedi :)
Yüzünü ekşitti :KK1:
Gerçekten dişleri acayip etkiliyor ama ben onu ayarlıyorum bir şekilde. Dün tüm yedim valla napim :26:
Ondan önceki akşam hiçbişey yememiştim akşam yemeğinden sonra.
Böyle kafama göre dengelemeye çalışıyorum artık.
Ama ramazan geliyor bakalım napacaz ramazanda. Akşam birden yükleneceğiz midelere...
İnşallah ramazanda hepimiz çok yemeyiz.

Ohh afiyet olsun esenciğimmm

merhaba :) ben de zayıflamaya karar verdim ve forumda yazmaya başladım 60-69 dayım :) sizlerle de tanışmak istedim :)

Hoşgeldin aramıza Mervecimm
Kilon ve boyun kaç?

Ayyy hep özenmişimdir şu kağıt helva dondurmaya ama benim dişlerim çok hassas mümkün değil dondurmayı ısırarak yiyemem

Yarım simit yiyorum canım zaten,peynir yemiyorum sadece ama olsa daha sağlıklı olur tabi

Hosgeldin tatlim nasilsin???

Esencim bence sen simit arasi dondurma ye:KK1: muthis ikili:) tam da sana gore:))):KK9:

Evet müthiş fikir :KK37:
Bak dondurma ile müthiş ikili olacak alternatifleri saymayayım , kötü olur sonra :KK1:

Son düzenleme:
Öğlen yemeğin de kahvaltılık tarzı şeyler yedim
Domates,peynir,az yağla baharatlarla harmanlanıp haşlanmış patates yedim amaaaa ufak kaçamağım olduuuu o da ekmeği fazla kaçırdım :KK17:

Kızlar patlıycam sıkıntıdan yaa benim içimde ki çalışma şevkim tamamen bitti ya ben çalışamıyorum çok saldım işlerimi napıcam böyle bni bekleyen bi sürü işim var yaa

Domates,peynir,az yağla baharatlarla harmanlanıp haşlanmış patates yedim amaaaa ufak kaçamağım olduuuu o da ekmeği fazla kaçırdım :KK17:

Dikkat ettim de patates ile ekmeği aynı anda tüketiyorsun sen canım.
Bence patates çok yeme ya da ekmeği çok yeme. Ben yemeğin içindeki patatesleri bile yemiyorum öyle.
Karbonhidratlardan kaçınıyorum yani kısaca.

Kızlar patlıycam sıkıntıdan yaa benim içimde ki çalışma şevkim tamamen bitti ya ben çalışamıyorum çok saldım işlerimi napıcam böyle bni bekleyen bi sürü işim var yaa

Kopuk kopuk çalışıyorsan öyle oluyor. İnsan bazen öyle konsantre sorunu yaşayabiliyor.
Bence konsantre olup biriktirmeden yaparsan işlerini toparlarsın canım.

Son düzenleme:
Dikkat ettim de patates ile ekmeği aynı anda tüketiyorsun sen canım.
Bence patates çok yeme ya da ekmeği çok yeme. Ben yemeğin içindeki patatesleri bile yemiyorum öyle.
Karbonhidratlardan kaçınıyorum yani kısaca.

Kopuk kopuk çalışıyorsan öyle oluyor. İnsan bazen öyle konsantre sorunu yaşayabiliyor.
Bence konsantre olup biriktirmeden yaparsan işlerini toparlarsın canım.

Evett ben patatesle ekmeği aynı anda tüketiyorum.Şu ekmeği çıkartamıyorum bi türlü hayatımdan

Evet kopuk kopuk çalışıyorum hiç konsantre olamıyorum kiibi başlasam toparlanıcak ama başlayamıyorum bi türlü

Yok ben aslında seçiciyimdir :)
Dondurma da her dondurmayı yemem.
Bu arada dondurmanın yanına künefe daha güzel gider
Dondurmanin yanina kunefe diyorsun yani. Kunefenin yanina dondurma degil:KK1: dondurmaci oldugun burdan belli:) ben de yemem oyle her dondurmayi:) dondurma dondurma gibi olacak:) var mi onerdigin canım? Ben cok dondurma aramadigim icin cok cesit bilmem. Su kesme diye cikarttiklari dondurmayi begendim ama:)

Domates,peynir,az yağla baharatlarla harmanlanıp haşlanmış patates yedim amaaaa ufak kaçamağım olduuuu o da ekmeği fazla kaçırdım

Ufak kacamagin ekmegi fazla kacirmak mi canim??? Bana pek ufak bi kacamak gibi gelmedi:KK9:

Evet tatlim ya sen habire patates ekmek yiyiyorsun benim de gozumden kacmadi.. Dikkat:KK20:
Ben de esen gibi yemegin icindeki patatesleri bile yemiyorum:)

canim sen isini sevmiyorsun sanirsam:KK43: canim o isleri eninde sonunda sen yapacaksin bence bi an once bitirmeye calis:KK66: sonra rahat edersin.

Evett ben patatesle ekmeği aynı anda tüketiyorum.Şu ekmeği çıkartamıyorum bi türlü hayatımdan

Evet kopuk kopuk çalışıyorum hiç konsantre olamıyorum kiibi başlasam toparlanıcak ama başlayamıyorum bi türlü

Hadi bismillah de başla artık.
Hem ekmek, patates yememeye, hem de çalışmaya...

Dondurmanin yanina kunefe diyorsun yani. Kunefenin yanina dondurma degil:KK1: dondurmaci oldugun burdan belli:) ben de yemem oyle her dondurmayi:) dondurma dondurma gibi olacak:) var mi onerdigin canım? Ben cok dondurma aramadigim icin cok cesit bilmem. Su kesme diye cikarttiklari dondurmayi begendim ama:)

Evet canım ben dedim baştan dondurmacıyım diye :)
Mado'nun sade dondurması güzel. Kokteyl olanı da güzel.
Mado'nun tüm dondurmaları zevke göre güzel bence..
Tabiki kesme dondurması da güzel.
Bir de mini dondurmalar ülkerin onlar güzel. Ama çikolata olduğu için etrafında daha çok kalorili.

X