Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Canim 2 ileri bir geri yapiyorum mehter marsi gibi..
Hersey cocugum icin! Anne olmak zor!

Ben de merak ettim olculerimi simdi, habire dondurmalari hupletiyom :)
İyki gobek olcusu vermiyoruz

kız güldürdün beni gece gece hüpletiyon ha dondurmaları... afiyet şeker olsun... yok yok olmasın... canım sen dengeliyorsundur onu o yüzden sorun yapmana gerak yok. nihayetinde de dondurma, ya baklavaları tulumbaları hüpletseydin

gerekirse göbek ölçüsü de veririz ona göre.. bize engel değil ki

canım benim farkındayım derdin var senin.. anlatmak istersen burdayım ben.. özelden de yazabilirsin canım..
ah şu çocuklar olmasaydı.. ortada evli erkek kalmazdı herhalde.. canım benim aşık olarak evlendik demiştin. hala aşık mısın eşine? o sana?
tabi aileler de giriyo işin içine evlenince eski şevk kalmıyo. biz ondan acele etmiyoruz evlenmek için. çünkü etrafımdaki çoğu kimse aileler işin içine girince mutsuz olup birbirlerinden soğuyorlar. tabi tüm evlilikler böyle değildir ama insan korkuyo işte...

Ayyy yok kalsin arabesk, efkardan jilete gecerim simdi nolur nolmaz

İsimle evim yakin da gezmeye cikma gibi bir gaflette bulunduk bugun. Cocuk da durmadi kucagimda.

bence de boşver şimdi bişey yaparsın falan

gez canım gez boşver... sende seviyon ben gibi gezmeyi. eskiden sevgilimle de çıkardık alışverişe ama artık onla olmuyo.. burda da cok fazla yakın akadaşım yok... hepsi saga sola atandı ben de alıyom başımı çıkıyom tek başıma alışverişe.. oh mis.. ne yani alışverişten gezmekten tozmaktan mı kalıcam

Ben yemekleri az yer oldum, o yuzden abur cubura dusmekten korkuyorum. Gece yemesi direk gobek yapiyor.
Gobek olcusu verelim de benim hareket yapmam lazim onun icin :26:

Canim Allah razi olsun.
Onun ailesi problem oldu bizde. Simdi de boyut degistirdi.
Ask zaten kalmadi da.. Sevgiden de emin diilim. Esim sevdigini soyluyor ama herkesin sevgi anlayisi farkli tabi..

Senin aday varmi? Korkmasin gozun ama gozunu 4 acmalisin es secerken.

Valla biz de cocuk mocuk dinlemiyoruz geziyoruz.
Ama ben avm disinda acik alanlari daha cok seviyorum

sevgi vardır canım ya yoksa katlanamazdınız. işlerin kötüye gittiğinin farkında mı peki beyefendi? yani eskisi gibi olmadıgının falan? ailesinin ilişkinizi yıprattığının?
eşinin ailesi de de oğullarının mutlu olmasını istemiyorlar herhalde. çok kızıyorum ailerlere ya. genelde de hep erkek tarafının ailesi sorun çıkartır. paylaşamıyorlar oğullarını herhalde... alışamıyorlar... kabullenemiyorlar... taa nerelerden el atıyorlar ilişkinize.. ayy sinirler... insan bi kere soğudu mu da eşinin ailesine yanaşamaz ki tekrar. allah kolaylık versin cnm. en azından uzaksınız. takmamaya bak.. eşinden de uzaklaşma o da orta yolu bulmaya çalışırken herhalde yönünü şaşırdı. erkekler biraz şapsal olur biaim kadar akıllı değiller malesef

canım aday var benim.. 7 senedir beraberiz:)

Tabiki farkinda. Cocuk icin biryere kadar katlaniliyor iste.
Ailesi dedigim daha cok kardesleri, esleri..
Bir kismi bu sehirde her hafta gorusurler. Ben gorusmuyorum.
Nereye kendilerini yakin gormek isterlerse oraya kossunlar. Kendileri bilir!
Artik kiymeti yok benim icin.

Ufff senin de az degilmis ya, o kadar sene birbirinizi taniyor olmaniz lazim?
Niye evlenmiyorsunuz peki?

hım anladım canım. o da kötüymüş ya.. sen anlatmıştın bi ara hatırladım şimdi eltiler ve görümce işbirliği vardı sanırım bide... keske baska sehirlerde olsaydınız o zaman daha ii anlaşıyor olurdunuz canım ama olan olmuş boşver sen onlar için eşinle aranı bozma.gerekirse hiç bahsetme onlardan. gitsin haftada bi görsün.ne de olsa kardeş. görmeden olmaz. sen hiç kafana takma. eşine de uygun bi dille söyle laf tasimasın onlardan sana. sende hiç bişey deme eşine. yok varsay gerekiyorsa.. tatlı canını üzmeye değmez. esin zamanla herşeyin farkına varacaktır. boşver üzme kendini demesi kolay farkındayım ama başka bişey elimden gelmiyor canım keşke gelse...

valla canım 7 seneyi devirdik. tanıdık tabi birbirimizi. ama dediğim gibi acelem yok ya.. daha yas 25(26 oldum sayılır da çaktırma:) ne olsa ailemden ayrı yaşıyorum o da öyle.. istediğimiz gibi rahat rahat görüşüyoruz.. tabi bide akademik işler içindeyiz ikimizde.. beklediğimiz bazı şeyler var. şimdi acele edip rahatımı bozmak istemiyorum açıkçası. onun da acelesi yok. sonra aman bize gelmedin de ona gittin de... uğraşamam öyle seylerle zaten kafam yeteri kadar mesgul... yani yakın zamanda evililik yok:) zaten öyle uzatmıcam söz-nişan-düğün hhepsi arka arkaya olcak. kısmetse tabi..

esencim kaçtın mı yoksa:)
erken pes ettin dermişim.
iyi geceler canım benim..
sabah nasıl kalkcaz bilmem

Evet canim zaten saliverdim gitti. Ozgurce gorussun. Gorusmesi problem diil de her gorusmesinden sonra baskalasmasi kotu.
Artik bunlari da dusunmuyorum. İcimde kiriklik var. Sogudum da..
Tek dusundugum cocugum.
Suanda agziyla kus tutsa icimdeki kiriklik duzelir mi bilmiyorum.
Sadece dua ediyorum simdilik..

Canim ben o kadar bekleyebilirmiydim bilmiyorum. Ben bu turlu seyleri uzatmaya da karsiyim, kendi acimdan. En azindan nisanlanilsin, biraz da oyle taninsin gibi dusunuyorum. Cunku 7 sene cikip da ayrilanlar da var allah korusun!

evet o kötüymüş acaba senle görüşmedikleri halde seni mi kötülüyorlar da eşin değişiyor? yada onların yanında cok mutlu da senın yanında değil mi? acayipmiş cnm ya.dualarım seninle. insallah hersey yoluna girer..

canım ona bakarsan nişanlıyken de ayrılanlar var. daha askerlik var. kadro olayı var. yani var da var... ben mutluyum böyle çok şükür.) büyük ihtimalle hayatımın geri kalanı evli olarak gecmeyecek mi ne de olsa? bırakalım da bekarlık sultanlıktır hesabı tadını çıkartayım biraz daha:) bende karşıydım uzun süreli ilişkilerre ama napalım birbirimizi erken bulmuşuz daha 18 yaşında:) zaten ilk 2-3 sene ayrı şehirlerdeydik ve erken evlenmeyi hiç hayal etmedim.. kısmet tabi böyle şeyler...

Evet canim burdayim. Sabah nasil kalkcaz bilmem.
Ama sen biraz gec gitsen oluyor dimi

evet canım biraz gec gitsem olur ama işim var benim de sabahtan, haftasonu evi topladım evdeki kitapları okula götürdüm. kaldı ortada. onları toplamam lazım.
sen kaçta kalkıyorsun cnm?

Sagol canim benim iyi dileklerin icin de tesekkur ederim.
Beni direk kotulediklerini sanmiyorum tabi insanlara da belli olmaz.
Kotuleseler bile istese onlari da susturur, etkilenmez de..
Erkekler tuhaf! Cozmeye calismaktan yoruldum.
Bir de kadinlara tuhaf anlasilmaz derler

Evet siz erken bulmussunuz birbirinizi ..
Ama guzel ya! Birbirinizin ilk askimisiniz yoksa?
Allah hakkinizda hayirlisini versin insallah

evet canım biraz gec gitsem olur ama işim var benim de sabahtan, haftasonu evi topladım evdeki kitapları okula götürdüm. kaldı ortada. onları toplamam lazım.
sen kaçta kalkıyorsun cnm?

8 gibi kalkarim. İstersen uyuyalim artik :) ben bugun sallanirim artik

günaydıın herkese nasılız bakalım bugün evet evet doğru tahmin spor yaptım 12+14 dak. leslie 10 dak göbek bel ve kalça çalıştıran bir egzersiz yaptım .. çok iyi hissediyorum sadece bol miktarda terledim onu da halledicem excitiy esen maşallah güzel kaynatmışsınız ..oh mis gibi...hepinize güzel bir gün diliyorumm kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin biliyorum bunun için izin istemiyorlar ama sonuçta üzülmek de problemleri çözmüyor yine çenem düştü neyse görüşürüz öpüldünüz tektek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…