Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

merhaba canım teşekkürler iyiyim sennasılsın iyisindir inşallah sadece yorgunum günün yorgunluğu var bir de mutfaktan daha şimdi çıktım yeşilçay içiyorum haa boyumu sormuştun boyum 150 sen baya uzunmuşsun bana göre benim boyum böyle olsa kilo ve diyet sorunum olmazdı herhalde

O zaman ideal kilodan kasit boyun on cm alti. Bu kadar basit olmamali:KK1:
Canim benim kiz milleti degil miyiz iste her daim kilo sorunumuz var:)
Canım ben balik etli gorunumumden cok sikildim ya:KK43:(( Napayim:)))

Cnm ben de canim sikildi alisverise ciktim bu aksam, daha dogrusu kahve almaya gittim tchibo'ya. Eee gitmisken bi de etek aldim kendime:) ve kesmedi geldim eve morhipo'dan da ayakkabi ve nevresim aldim. Ilk defa internetten ayakkabi aliyorum. Insallah sorun cikmaz:) aman riske atcam dedim. Zaten fiyatlar uygundu:)

Kizlar hadi olculerimizi paylasalim. sonra bakariz kac cm incelmisiz:)) hemen olcup yaziyorum:)

Kizlar mezurayi bulamadim. En son bir iki gun once olcmustum: 84-64-94 idi:)

Sizden de bekliyorum:)))

Kardelencim simdi de bana kaldi buralar:) tabi sen burda cirit atarken ben int.ten alisveris pesindeydim:) simdi de ben burda tek basima cirit atiyom:)))

Esen haric hepiniz uykudasinizdir simdi:KK66:) gerci canim benim o da yorulmustur simdi uyuyordur belki:)) benim uykum yok yaw:)) yorgunum oysaki...

Kizlar bugun sevgilimle yemek yedik disarda o arada bi firsat size yaziyordum. Kimle mesajlasiyon dedi bana. Ben de kizlarla dedim. Cok merak ettim su kizlari ya dedi o da:)) ben de sen aramiza girme bakayim dur kenarda dedim:KK1::KK1::KK1:

Benim elim de yatkindir o turlu seylere, hayalim bir gun kendi urettigim yas pastalari satmak. Ama simdi nerdeeee..
Hem vaktim yok, hem enerjim yok! Hayat bana her yonden zor!

Ben de severim hamurisi pasta borek yapmayi ama sonra kim yicek onlari???

Canim insallah bi gun hayalin gercek olur:) neden olmasin:KK66: Hayat oyle surprizlerle dolu ki...

Kardelencim simdi de bana kaldi buralar:) tabi sen burda cirit atarken ben int.ten alisveris pesindeydim:) simdi de ben burda tek basima cirit atiyom:)))

Esen haric hepiniz uykudasinizdir simdi:KK66:) gerci canim benim o da yorulmustur simdi uyuyordur belki:)) benim uykum yok yaw:)) yorgunum oysaki...

Kizlar bugun sevgilimle yemek yedik disarda o arada bi firsat size yaziyordum. Kimle mesajlasiyon dedi bana. Ben de kizlarla dedim. Cok merak ettim su kizlari ya dedi o da:)) ben de sen aramiza girme bakayim dur kenarda dedim:KK1::KK1::KK1:

Evet canim bildin, yine gece kusu olarak ayaktayim. Biraz gerginligim gecti :)

Ben de severim hamurisi pasta borek yapmayi ama sonra kim yicek onlari???

Canim insallah bi gun hayalin gercek olur:) neden olmasin:KK66: Hayat oyle surprizlerle dolu ki...

Valla bu gidisle garantici isimi birakip, pasta borekle ugrasamiycam gibime geliyor :)
Ama hayat bu ne getirecegi belli olmaz

Evet canim bildin, yine gece kusu olarak ayaktayim. Biraz gerginligim gecti :)

Valla bu gidisle garantici isimi birakip, pasta borekle ugrasamiycam gibime geliyor :)
Ama hayat bu ne getirecegi belli olmaz

bi sen bi ben zaten bu saatler de burda:) sanki sabah kalkçak olan biz değiliz:KK52: sanırım ikimiz de alışığız az uyumaya:KK34:

gerekirse onu da yaparım elimden her iş gelir diyorsun:KK9:tebrikler şekerim:nazar: insanın sevdiği işi yapması çok önemli..

bi sen bi ben zaten bu saatler de burda:) sanki sabah kalkçak olan biz değiliz:KK52: sanırım ikimiz de alışığız az uyumaya:KK34:

gerekirse onu da yaparım elimden her iş gelir diyorsun:KK9:tebrikler şekerim:nazar: insanın sevdiği işi yapması çok önemli..

Kafama koydugumu yaparim evellah :)
Yaf yarin erkenden de ise gitcez ikimiz de. Valla ben artik yoruluyorum arkadas. Sadece dusunceler uyutmuyor beni sanirim.
Arada da boyle is kurma vs . hayaller kuruyom :)

Seni de mi uyku tutmadi?
Aslinda benim cok uykum var da uyumak istemiyorum/uyuyamiyorum

uyumak için hiç uğraşmadım ki canım. o zaman stres oluyorum hiç uyuyamıyorum:KK9: ben de artıık uğrasmayı kestim. ne zaman uykum gelirse o zaman yatıyorum.

hayırdır ama canım seni dertli gördüm???

uyumak için hiç uğraşmadım ki canım. o zaman stres oluyorum hiç uyuyamıyorum:KK9: ben de artıık uğrasmayı kestim. ne zaman uykum gelirse o zaman yatıyorum.

hayırdır ama canım seni dertli gördüm???

Valla bana gece bisey oluyor efkar basiyor heralde :)
Bir de bugun haberleri gorduyseniz istanbulda trafik felcti, baya bir gerildik trafikte iki cocukla!

Kafama koydugumu yaparim evellah :)
Yaf yarin erkenden de ise gitcez ikimiz de. Valla ben artik yoruluyorum arkadas. Sadece dusunceler uyutmuyor beni sanirim.
Arada da boyle is kurma vs . hayaller kuruyom :)

insan düşünceli olunca uyuyamıyor canım ya... üzme kendini bu kadar. ben de yoruluyooommm ya... nolcak bizim halimiz???
hayal kurmak iyidir canım... hem neden olmasın cok mantıklı bi düşünce.. benim de benzer hayallerim var. kendi işimin sahibi olmak gibi...

Veriyorum olculerimi : 90-60-90 :KK1: :KK1:

bakarsın 90-60-90 çıkar:KK3:

Valla bana gece bisey oluyor efkar basiyor heralde :)
Bir de bugun haberleri gorduyseniz istanbulda trafik felcti, baya bir gerildik trafikte iki cocukla!

gece basar efkar insanı... ben de bi ara pek huyum değildir ama arabesk dinliyordum:KK52:.. o zaman daha da bi efkar basıyor...

evet canım malesef gördüm... çekilcek çile değil istanbulun trafiği.. allahtan işin ile evin yakın:)

insan düşünceli olunca uyuyamıyor canım ya... üzme kendini bu kadar. ben de yoruluyooommm ya... nolcak bizim halimiz???
hayal kurmak iyidir canım... hem neden olmasın cok mantıklı bi düşünce.. benim de benzer hayallerim var. kendi işimin sahibi olmak gibi...

bakarsın 90-60-90 çıkar:KK3:

Canim 2 ileri bir geri yapiyorum mehter marsi gibi..
Hersey cocugum icin! Anne olmak zor!

Ben de merak ettim olculerimi simdi, habire dondurmalari hupletiyom :)
İyki gobek olcusu vermiyoruz :KK1:

gece basar efkar insanı... ben de bi ara pek huyum değildir ama arabesk dinliyordum:KK52:.. o zaman daha da bi efkar basıyor...

evet canım malesef gördüm... çekilcek çile değil istanbulun trafiği.. allahtan işin ile evin yakın:)

Ayyy yok kalsin arabesk, efkardan jilete gecerim simdi nolur nolmaz :KK1: :KK1: :KK1:

İsimle evim yakin da gezmeye cikma gibi bir gaflette bulunduk bugun. Cocuk da durmadi kucagimda.

X