helalleşmek!

CakmaKleopatra

asabiyim kompleksliyim!!!
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2007
818
1
helalleşmek önemlidir. kul hakkı değerlidir bunu hepimiz biliyoruz fakat bazen öyle inciniyoruz ki hakkımızı helal edemiyoruz gidene...kızlar hakkınızı helal etmediğiniz bi insan oldumu hiç? açık söylemek gerekirse benim var ama sizleride bilmek istedim buyrun yorumlarınızı bekliyorum....

benim öle bişey başıma gelmedi ama helal etmek lazım bu dünya boş zaten etsekde allah biliyo cezasını o dünyada görür o kişiler

canım haklısında ben bi türlü ağzımdan hakkım sana helaldir sözünü çıkaramadım o insana karşı ağzımdan.. çok canımı yakmıstı çünkü

benimde var ve hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum..(2 kişi)
onlar yüzünden yuvam yıkılacaktı allahım sen bizi fesat insanlardan koru....

öbür dünyada iki elim yakalarında,,,çok kırıldım ekmeğimi yiyen ve ekmeğini yediğim insanlardı..

moon num nasılsan
benımde var ne bu dunyada ne ahırette hakkımı helal etmıyorum teyzemın oglu butun sulaleyı bırbrıne kattıgı ıcın allah gun yuzu gostermesın :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım çok iiyim sağol sen nasılsın işte bende böle insanlardan bahsediyorum kendileriyle birlikte başka insanlarada yazık ediyorlar...

bu kadar katı olmamak lazım bence. sen helal et hakkını Allah zaten sana yaptığı haksızlığı biliyo. seni üzen insandan bi şekilde çıkar bu. ya bu dünyada ya diğer dünyada.

Hakkımı? helal etmediğim kişiler var evet...
1)Eski S.....:mymeka:
2)....... biri:mymeka:KK43:adını anmak bile beni kızdırıyorrrrr:kızgın:)
3)Birde MooN tatlicadiarzu(dabi yersenizzzzlaelaelaelaelae)

Var tabi.
ama bu gururla söylediğim bir şey değil.
Hep derim;Allah herşeyi yaşatarak öğretmesin kimseye.

Hakkımı? helal etmediğim kişiler var evet...
1)Eski S.....:mymeka:
2)....... biri:mymeka:KK43:adını anmak bile beni kızdırıyorrrrr:kızgın:)
3)Birde MooN tatlicadiarzu(dabi yersenizzzzlaelaelaelaelae)

lem deli dana bana replerinimi helal etmiyon :mymeka:
ama ben seni sefiyorum :asigim:
seni çok kıran olduysa etme tabe bende etmiyorum hala helal et diye kıvranıyo:mymeka:

Bende esime hakkimi helal etsemmi etmesemmi diye dusunup duruyorum,aslinda yaptiklarindan sonra hic helal etmemem lazim ama neyse dusuneyim bakalim,belki bu saatten sonra adam olurda bende hakkimi helal ederim.:uhm::uhm::uhm:

Bende esime hakkimi helal etsemmi etmesemmi diye dusunup duruyorum,aslinda yaptiklarindan sonra hic helal etmemem lazim ama neyse dusuneyim bakalim,belki bu saatten sonra adam olurda bende hakkimi helal ederim.:uhm::uhm::uhm:

canım sen eşinden boşandınmı ki anlamadım:uhm::uhm:

X