Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri HEEYYY 30 yas ve üstü göğüs büyütme mücadelesi veren kızlar burda bulusalıımmm

zehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
308
0
kızlar bu serbetci otu kremi yada cörek otu,ve bir sürü ot ve yağlar hepsi işe yarıyor ama hangi yasa.kimine 15 cm kimine 5 .kimine hiiiç.....
Bu etkiyi ve süresini sıkı takip edip yanılmamak için su 20 lik kızlarımızı bırakın... sonuçları burda paylasalım kimse yas yazmıyoo sonradan soruyom genelde 20 likler.... Varmısınız buradan tüüüm sonuçlarınızı takibe... Bekliyorum burda sizleri... hadi kolay gelsin sadece serbetciyle kalmayalım her yöntem her uygulamaya eveeet...Tekk ortak noktamızz yasımız olsun.DAHA DA GECİKMEDEN

o zaman ben yazayım hemen. tam 2 aydır kara üzüm çekirdeği tozu kullanıyorum. 75 bile tam değiken biraz dolgunlaşmaya başladı. bunun dışında bişey kullanmıyorum. bu arada 33 yaşındayım.ama çörek otuyağı masajını yeni duydum. hemen yağlarla da desteklemeye başlayacağım son bir umutttttt.

30 yaş we üstümüü yeni adım attım 30 umaaakafamçokkarıştı bir gün oldu dahaaa bende warım bu yolda 30 uma gelmeden 5 cm büyüttüm dewamda ediyorum bakalım ne olucak küç le başladım masajlar kremler inanıyorumda dewamda edicemsempatiksalakcinni

ben de 27 yaşındayım. 30'a merdiven dayadığım için sizin gruba daha uygunum. bu topikte de hemen özetleyeyim durumumu:
başlangıç ölçüm: göğüs altı 70 cm, göğüs ucu 76 cm;
şu anki ölçüm: göğüs altı 70 cm, göğüs ucu 82 cm.
Büyüme: 6 cm.
hedef uç:85
hedef büyüme:9 cm

Büyümenin ilk 4 cm'si: küç ve adaçayı. uzun bir süre sadece ikisi (iki kutu küç bitene kadar) sonra kısa bir süre bir iki hafta kadar diğerlerinin yanı sıra buz masajı.

son 2 cm büyüme: küç adaçayı devam, yağ ile masaj (ilk çilek sonra hem çilek hem çörek otu yağı), geceleri şerbetçi otu kremi. bunun süresi de yaklaşık 1 ay.

hedefe kalan: 3 cm.

çok hoşş kızlar bu güzel bir umut.ben hala bilfiil baslamadım.su probust krem ve hapıyla baslamayı düşünüyorum küçe 1 aydır devam.bilimsel bilgi topii benim çok ilgimi çekiyo.bu yöntemler ona göre daha hızlı yani yağlar serbetci ama bunda bu bitkilerin en yoğun ve dengeli karısımları terkib edilmiş.ve sanki geri dönüşü yokmuş gibi....
zaten 7 8 cm büyümeyi elde ettikten sonra yılda bikaç hafta koruma amaç lı tavsiye var....kızlar hani çabuk verilen kilo çabuk geri gelir yaaa,bende sanki bu tek etken maddeli uygulamalar tek yağ yada tek otlar böyle olurmukı diye cesaretimi kırıyo.yas 32...
ama david bradford 6-9 ayda %82 olguda 7buck cm büyüme bilimsel olarak tesbit etmiş yani mesela gelsomina düsünsene 90 beden oluyusun.....hoşşş değilmi...
çünki 8 uyumlu bitki var ve denenmş...bi garip gelen bu bitkilerde serbetci olmaması
neyse kızlarımın amerikalı bi tekvando hocaları var yarın ona bu kreme ve tablatlere güvenli bişekilde uasma ve sipariş için yardım alma konusunda danışıcam.yardımcı olamassa gelsomina cığımdan yardım istiycem hepinizi öpüyorumopuyorumnanaktan

çünkü sanki yabancı sitedeki bizim türklerin sattığına görünüş olarak hiç benzemiyo esim aynıdır diyo ama türkler kremin kapağına koca göğüslübi hatun koymuşlar bu sanki işi cıvıtmış yabancı sitede daha ciddi bi kutu ve kombinasyon var .....kızlar bide su var bu krem ve hap biraz maaliyetli ama geri dönüşümü yoksa değer... herseye ne paralar veriyoruz hele estetikde ne komplikasyonlar oluyoo bu adam zaten estetiğe alternatif olsun diye bu işin üstünde durmuş haberin basında yazıyo... öbür topikden alıntı yapıp bu siteye eklicem sizde bakın estetiğin maliyetininyarısının yarısının yarısı......

ne kada zamnda bu 5 cm ve süreçlerinide yaz gülüm ben seni eski topiklerde okuyodum ve yasını küçük tahmin etmişdim çoook güzel gelişmeler ama biraz ayrıntı lütfen gelsomina gibi istiyoruz hadi göreyim seni

bu arada iyiki doğdun güzelim iyiki varsın aramıza hoşgeldina.s.

aramıza hoşgeldi güzelim gelişmelerini bekliyoruz bu arada bekarlarımız insaallah enkısa zamanda hayırlı bir esle tanısır ve evlenirler bunun için ayrıca dua edicem.doğum ve emzirme en az bi beden kalıcı büyüme sağlıyo tatlılarım duamdasınız:1hug:

]Tıptaki gelişmeler doğal maddelerle göğüs büyüten hiçbir riski olmayan ameliyatsız bir tedavi alternatifi ortaya çıkarmıştır. Kadında hormon aaaabolizmasında dengeleyici etkisinden dolayı uzun yıllardır kullanılan yan etkisiz 8 bitkinin uyumlu kompozisyonu ile elde edilen preparat (Probust) bugün göğüs büyütmek için başarıyla kullanılmaktadır.

California Bradford Research Institute'den Prof. Dr. Robert Bradford'un araştırmasına göre bu bitkisel karışımla yüzde 82 olguda 9 ay içinde göğüslerde 75 santimetre büyüme olmuştur. Aynı preparat regl dönemi gerginliğini de vakaların yüzde 95'inde çok aza indirmiştir. Bitkisel kompozisyon damiana melek otu (Dişi Ginseng) oğul otu aslan kuyruğu bostan otu testere palmiyesi yams kökü kara hindiba bitkileri karışımını içermektedir.

Bu bitkileri tek tek incelediğimizde ise ne işe yaradıklarını şöyle açıklayabiliriz:

Damiana:

Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Melek otu:

Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu kabızlık diyabet kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon aaaabolizmasına etki gösterir.

Oğul otu:

Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.

Aslan kuyruğu:

Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu:

Çok eski yıllarda sarılık böbrek/ mide rahatsızlıkları migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi:

Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.

Yam kökü:

Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.

Kara hindiba:

En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.

--------------------------------------------------------------------------------

ıŞtee bu kızlar probust krem Çok merak edıyorum arastırmaya devam

kızlar hala hiçç bişeye baslayamadım ama eski topiklerde dusda yosun sabunu kabak lifli falan diyo bilginiz varmı

hoşbulduk. ayyy inşallah hayırlı bir eş buluruzzz.AllaH RAZI olsun. tüm kadınlar kulübü benim dualarımın içinde 5 vakitimde.

bu arada küç.bitti dün yine bir kutuda daha aldım. 2 ayım doldu. ölçümü almamıştım ama belirgin bir dolgunluk başladı. çörekotu yağı ile masajada başlıyorum bugün.valla bir umut. 80 falan olsam ahhh keşke.bilmiyorumkismile daha 75 i yeni doldurmaya başladı. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ölçü nü muhakkak al bitanem inşallah büyür ve 90 ı zorlar probust uda bi arastır bitanem

ya kızlar bu şerbetçi otu kremini nasıl sürüyorsunuz.. ben beceremedim..hep yapraklar döküldü yere.. nerde yanlış yaptım acaba..

ben de katılayım sizin gruba... 28 yaşımı doldurmak üzereyim...

bir ara düzenli küç kullandım ama sonra bıraktım... bir arada çilek yağı kullanıp bırakmıştım...
çörek otu yağına başlamak istiyorum reglimden sonra...

o zaman eşlik ederim size :)

şimdiden hoşgeldin aramıza. ben de 27 yaşındayım. düzenli küç kullandığında ne kadar kullandın ve bir gelişme elde ettin mi?

şimdiden hoşgeldin aramıza. ben de 27 yaşındayım. düzenli küç kullandığında ne kadar kullandın ve bir gelişme elde ettin mi?

saol canım... 2,5 ay filan kullanmıştım... dolgunluk olmuştu... yani hem hissediyordum hem de gözle görünür şekilde... ölçmemiştim o zaman değişiklik vardı... ben yoğurtla yiyordum...

bir ara suyla denedim ama o zaman hoşuma gitmedi öyle de kaldı... ama kalıcı olmadı işte... zaten kısa bir süre kullandığımın farkındayım...

çörekotu yağına başlayacağım ama havalar çok soğuk... üşeniyorum kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…