Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri HEEYYY 30 yas ve üstü göğüs büyütme mücadelesi veren kızlar burda bulusalıımmm

ben dün itibariyle çörekotu yağına başladım. 2 aydır da küçe devam ediyorum.gerçekten küç etkili bunu dikkate alın düzenli kullanımla faydası oluyor.

bence küçe devam et. ya suyla yutulduğunda bir tat alınmıyor ki. çiğnersen tat alıyorsun. çiğnemeden yutuver hızlıca. tatsız bir şey.

ya havaları sorma iki gündür ben de masajımı aksatıyorum. zaten bugünler de işim de çok. ((.

slm arkadaşlar;bende size bugün katıldım.benimde göğüs sorunum var.emzirme dönemine kadar dik ve büyük olan göğüslerim emzirmeden sonra yok denecek kadar olmasada baya küçüldü.bir sürü yağ denedim işe yaramadı.sonra londa yı keşfettim,kullanan herkes çok övmüştü sonuçlarını.ama ben 3 kutu kullanmama rağmen bir faydasını görmedim.son zamanlarda bütün bu doğal çarelerden vazgeçip silikona karar verdim.doktorlarla görüştüm çok ikna edici konuştular doğal olarak.ama bugün nette silikon ameliyatını seyrettim ve zaten tam anlamıyla toplayamadığım cesaretim yeniden dibe vurdu.kelimenin tam anlamıyla iğrenç bir eziyet.yani vazgeçtim.ve yine çareyi yağlarda otlarda aramaya devam edeceğim.şimdi sizlere bir sorum var.bu küç çayı dedidiğiniz nedir,tam adı bumudur ve etkisi tam olarak nasıldır?şimdiden teşekkürler

küç çayı nerden çıktı yahuu? :roflol::roflol::roflol:
küç=kara üzüm çekirdeği tozu
istersen burdaki forumları tek tek dikkatlice oku. bir sürü şey var. aklına yatanı uygularsın.

benim hoşuma gitmeyen yanı tadı değildi zaten ; suyla alınca yapışıp kalıyordu hep ağzımın içinde...

yoğurtla daha keyifliydi ama uğraşamadım valla...

neyse heralde 10gün sonra başlarım çörek otu yağına...belki küçle de desteklerim gaza gelip kafamçokkarıştı

kızlar küç ni nereden alıyorsunuz? aktarda bulabilirmiyimki? gerçi içim dışım bitki oldu ama denemeye değer

kızlar küç ni nereden alıyorsunuz? aktarda bulabilirmiyimki? gerçi içim dışım bitki oldu ama denemeye değer

her aktarda var cnm kutuda olanı tercih et bide nar cekirdeği al ikisindede östrojen varmış güne iki tatlı kasğ ....ağzına al hemen suyla yut aramıza hoş geldina.s.

her aktarda var cnm kutuda olanı tercih et bide nar cekirdeği al ikisindede östrojen varmış güne iki tatlı kasğ ....ağzına al hemen suyla yut aramıza hoş geldina.s.

teşekkürler canım..opuyorumnanaktan

küçü mutlaka kutuda alın. açık olarakta satılıyor. ama güvenli olmaz. birde tarihi yakın alın. çünkü 10 ay 11 ay gibi üretim tarihli olunca tadı ağırlaşıyor sanki.dün almıştım. üretim tarihi 12 ay olmuş. ben içemedim. değiştireceğim. kusacaktım valla. kokuyordu.

aa evet benim de son aldığım çok ağır kokuyordu şarap gibi. tadı da diğer iki kutuya göre çok ekşimsi. o da şarap gibi. neyseki şarap seven bir insanım. kaydirigubbakcemile3 bayıla bayıla yedim valla. koklaya koklaya. mis...kaydirigubbakcemile3

Merhaba

30 Yaşındayım. Bende göğüslerimi büyütmek istiyorum.

Şerbetçi otu aldım.

Herkese başarılar.

Merhaba

30 Yaşındayım. Bende göğüslerimi büyütmek istiyorum.

Şerbetçi otu aldım.

Herkese başarılar.

aramıza hoşgeldin ben serbetciyi gündüz yapcam kızlar gece yağ masajı daha tesvikkar oluyo ne dersiniz...hiç yapmamakdan iyi değilmi kumdeniz sanada kolay gelsina.s.

aramıza hoşgeldin ben serbetciyi gündüz yapcam kızlar gece yağ masajı daha tesvikkar oluyo ne dersiniz...hiç yapmamakdan iyi değilmi kumdeniz sanada kolay gelsina.s.

yaa şerbetçiyi bıraktım artık. tabi yaza tekrar başlamak üzere. üç gündür de masajımı yapamıyorum. çok işim var yaa beş dakka masaj için bilgisayar başından kalkamıyorum :gitme::gitme:mafoldumbenmafoldumben

gündüz yap bence ne zararı var gece de 3 5 dakka ayır ama çilek ve mersin yağlarınıda kat bide nar ceirdeğindede östrojen varmış benim küçüm bitti onuda eklicem...serbetciyede yarın sabah baslıycam sadece gündüz adacayını muhakkak iç benim reglim bitmek üzere ama dolgunluk gecmedi içmeden önce fısss diye sönerdi

tatlı kızlaaar ben bu serbetci konusunda sunu yapmaya karar verdim bence evde oturduğunuz zamanlar ki bu bende cok oluyo...hep ecde sayılırım evimi çok severim... otu gündüz sürün aksam yatmadan öncede su malum çilek çörek mersin yağlarını iyice masajla yedirip rahat kuru ve huzurlu uyuyun bence bi zararı olmasa gerek...yook gece hormonu daha iyimiş gece yapın falan offf uğrasamam gece üsenip yapmamakdansa ki ben öyleyim ben gün boyuncayapmayı düşünüyorum dısarı çıksanız bile ....
söylede yababilirsiniz atleti giyin üzerine biraz bol ama saran penye bi sütyen giyin hem tutar hemde gece üşengeçliklerine bi sooon olur....karar sizin tatlılar...

canım okula başlamam lazım ve evimde olmayacağım o yüzden şerbetçiyi yapamam. aslında önümüzdeki ay başlayacağım okula ama şimdi öncesinde biraz koşuşturmam olacak. karışık işler. evde oturacak olsam yaparım da ne yazık ki evde olmayacağım artık. (aslında ne yazık ki değil tabi ki yaşasın :))))

alkisalkisalkisa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…