Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri HEEYYY 30 yas ve üstü göğüs büyütme mücadelesi veren kızlar burda bulusalıımmm

arkadaşlar dün akşam deowell diye bir göğüs bantı buldum ve sipariş verdim.3 ay düzenli kullanımda kesin etkiliymiş ve sonrasında devam zorunluluğu yokmuş.p.tesi elimde olur sanırım,onuda deneyeceğiz bakalım.kullanan varsa yorumlarını bekliyorum lütfen.

ay onu ben de çok merak ediyorum yaa. kullanan yok sanırım ondan. daha önce de bahsi geçmişti. sen kullan madem ama deneyimlerini burda mutlaka düzenli olarak yaz canım yaa. çok seviniriz yani. işe yararsa hepimiz alırız valla.

bugün başlıyorum hayırlısıyla bantlara.inş.güzel bir sonuç alırım ve sizlerede tavsiye ederim.:lepi:

kızlar adaçayını nasıl içiyorsunuz? ben kış diye sık sık içiyorum zaten...

kaynamış suya bikaç adaçayı ekliyorum sonra şeker ya da bal karıştırıp içiyorum... siz ekstra birşey koyuyor musunuz?

Bende fincana göz kararı adaçayı koyuyorum üstüne sıcak su ben sekersiz içiyorum ektra bişey yok canım

kızlar su tibetin gençlik sporuna baslayalım diyorum.fayda görürümüyüz acaba.......

Tibet'in Gençlik ıksiri

Christopher S. Kilham
KLAN YAYINLARI

Tibet’in Gençlik ıksiri, Himalayalar’daki gizli bir tapınakta lamalar tarafından çalışılan son derece basit ancak bir o kadar etkili 5 teknikten oluşmaktadır. Bu çalışma, 20. Yüzyılın başlarında, emekli bir ıngiliz albayı tarafından lamalardan öğrenilmiş ve Batı’ya getirilmiştir.

Tibet’in Gençlik ıksiri’ni oluşturan 5 basit tekniği uygulamak çok az bir zaman almasına karşın, bedensel dayanıklılığı ve gücü, zihinsel berraklığı, yaşam enerjisini artırma gücü inanılmazdır. Daha önceden hiçbir egzersiz yapmamış olan insanlar bile, bu kadim çalışmaların olağanüstü etkilerini hemen farketmektedirler. Düzenli uygulandıklarında adelelerin güçlenmesini, stresin ortadan kalkmasını, solunum ve sindirim işlevlerinin güçlenmesini, kalp-damar sisteminin canlanmasını sağlamakta ve hepsinden önemlisi de yaşlanma sürecini yavaşlatmakta; hatta bazı durumlarda tersine döndürmektedir.

Beş Kadim Tibet Egzersizi, yalnızca duyularımızı ve enerjimizi güçlendirecek bir yöntem değil aynı zamanda kendimizi daha mükemmel bir varoluş için dönüştürmemizi sağlayacak bir araçtır.

Düzenli uygulama sonucunda siz de kendinizi çok daha genç ve canlı hissedebilir ve insanların daha genç ve sağlıklı göründüğünüz konusundaki övgülerini kabul edebilirsiniz. SıTE:www.kitapyurdu.com

Son düzenleme:
dün nihayet aldım çörek otu yağını... reglim bitince başlayacaktım ama gecikti bekleyemedim...
ölçü almadım dün çünkü zaten biraz şişlik var regl öncesi...

akşam ve sabah masaj yaptım... hadi bakalım hayırlısı :)

kızlar ben bir haftadır misafirlikteyim ve sadece küç yiyebiliyorum diğer yöntemlerin hiçbirini uygulayamıyorum. ada çayı bile içemiyorum. sertlik gitti ama ölçüde değişiklik var mı yok mu bilemiyorum. eve gidince ölçeceğim. moralim bozuldu valla yaa.

neyse bir de çörekotu yağı topiğinde suarya07 diye bir kullanıcı bir bitkisel çay karışımından bahsetmiş. ama sonradan girip yazmadı. ben de özel mesaj attım. heyecanla bekliyorum cevabı ama sanırım pek sık girmiyor çünkü çok az mesajı var.

kızlar su serbetci otunu üsendiğim için gündüz yapıyodum aksamda uyumadan çilek çörek mersin yağı sürüp yatıyodum ama gündüz sürmenin çok ilgin çbi tespit yapmama neden olduğunu söyliyince sasıracaksınız
şu şerbetciyi 4 gündür sürüyodum sürmeden önce ölçtüm sürdükten sonra 6 saat gecince bi daha ölçtüm taaam 3 cm büyümüştü ama bu galiba krem üstündeken oluyo.sonra iniyo.yani su bikaç saatlik büyüten krem gibiyse boşamı kürek çekiyoz yaaa moralim bozuldu yarın serbetciyi sürmeden ölçücem sonrada yandığımın resmidir dua edin kızlar 3cm geriye dönerse bu serbetci anlık büyütüyo...mafoldumben
ayrıca adacayıyla masaj bile yapmadan şiştiler ve hiç kasınmadan anlamadım gitti kızlar
su serbetci gecici bi rüyaysa çoooooook üzülcem bişey diyin beni motive edin yada ebediyyen susacam

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba bende 29 yaşındayın yaklaşık 2 haftadır çörek otu yağı kullanıyorum ama bi değişiklik yok çilek yağıda alacağım bakalım kısmet .........

valla bende 2 -3 gündür üşeniyorum çörekotu sürmüyorum. küç e devaam ediyorum. yaklaşık 2.5 ay oldu .biraz dolgunluk oldu. offfff sıkıldım ben yaaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…