El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

sabun olarak hangi markayı alıyosun canım?

A101 diye bi market var canım burda
3 çeşit kokusu olanı var
ben araştırmıştım en uygun olanı oydu.üstelik kokuları dam bi harika
şimdi ismini unuttum sabunların
daha sonra bakıp yazarım ama buraya

çok teşekkür ederim canım.bende sabunlara baktım,üzerinde markası yazılı olanları hep gördüm.sanırım onlarla yapılmaz.üzeri düz olmalı değil mi?

çok teşekkür ederim canım.bende sabunlara baktım,üzerinde markası yazılı olanları hep gördüm.sanırım onlarla yapılmaz.üzeri düz olmalı değil mi?

yazısız olanlar ya da küçük yazılı olanlar tercihen daha kullanışlı oluyo canım
ama benim yaptığım sabunlardaki yazılar çok da küçük değil.yine de belli olmuyo.zaten peçeteler tamamen kapatıyo yazıları sorun olmuyo yania.s.

sağol canım.ben altta yazılar belli olur diye düşünmüştüm oyüzden.vereliniortak

yok canım belli olmuyo yazılar
bi de şunu belirteyim buyuk desenler kullanacaksan buyuk boy sabunlardan tercih et
daha güzel görünüyorlar

hadi kolay gelsin:)

valla süper olmuş hepsi...ellerinize sağlık... en kısa zamanda ben dedeneyeceğim...
zaten emeğimin çok olduğu hediyeler götürmeyi çok severim...

süper fikir için teşekkürler ...

grnt000kc.jpg

çok güzel olmuş bunlar canım
yuvarlak sabunda da çok şık durmuş desenler
ellerine sağlık

bende denedim kızlar üstüne ahşap boyamada kullanan yaldızlarıda ekledim çok şık oldu

Eklentiler

• $Klas0043.jpg
    $Klas0043.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 77
http://i1002.hizliresim.com/2010/2/27/5477.jpg

bunlarda benim yapığım yanlız uhu yoktu çıkıp almak zor geldi çıktığımda alacağım.onuda eklerim o zaman ama çok güzel bi fikir sabun ve mumları çok severim.özelliklede kokularından dolayı.(koku hastasıyımda biraz)mumları nasıl yaptığına da az bi değinirsen denemk isterim onuda.

ellerine sağlık canım ben bukadar becerikli değilim böle şeyler yapanları takdir ediyorum çok güsel olmuşlar

öncelikle beyaz bir sabun alıyorsunuz
hatta mümkün olduğunca sabunun üstündeki yazıların küçük olmasına,oyuntulu şekillerin olmamasına filan özen gösterin
sonra sabunun üstünü renksiz,yani parlatıcı olarak kullandığımız ojeyi sürüyorsunuz
kullandığımız renkli peçetelerin üzerindeki şekillerden dilediğiniz beğendiğiniz ne varsa dikkatlice kesip(tabi sabunun büyüklüğünde olmalı)kestiğiniz parçayı tek kat haline getiriyorsunuz
daha sonra da oje sürdüğünüz sabunun üstüne koyup üstünden bir kat daha oje geçiyorsunuz
kurumasını bekledikten sonra sıra geldi pırıltılarla boyama işine
kırtasiyelerde kolayca bulabıleceğiniz pırıltılı uhulardan alıyorsunuz
bilmeyenler için bu uhuların resimlerini koyabılırım
daha sonra da bu modelin üstündeki renklere göre simli uhularla yapıştırdığınız resmi boyuyorsunuz
işte hepsi bu
gerçekten çok güzel görünüyorlar
ve bir arkadaşınıza çaya kahveye giderken bile götürebıleceğiniz harika birer hediye haline geliveriyorlar

aklınıza takılan birşey olursa sorabılırsınız kızlar
kolay gelsinn

hem güzel hemde yapımı zevkli :1rolleyes:
çok teşekkürler a.s.

konunun 2010yılına kada ryansımış olması bile fikrin ne kadar güzel olduğunu ortaya koyuyor teşekkürlera.s.

ben teşekkür ederim kızlar bu kadar ilgi gösterdiğiniz için
sizler de deneyin mutlaka.komşuya arkadaşa bi çaya giderken bile götürebileceğiniz harika el emekleri oluyor
yaptıklarınızı siz de burada paylaşırsanız sevinirim
sevgiler

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/27/5477.jpg

bunlarda benim yapığım yanlız uhu yoktu çıkıp almak zor geldi çıktığımda alacağım.onuda eklerim o zaman ama çok güzel bi fikir sabun ve mumları çok severim.özelliklede kokularından dolayı.(koku hastasıyımda biraz)mumları nasıl yaptığına da az bi değinirsen denemk isterim onuda.

canım eline sağlık güzel olmuş
mumlarda da aynı sistemi uyguluyorsun.yapıştırıcı olarak oje değil de tutkal filan kullanabilirsin ama.mumlar buyuk olduğu için ojeyle yapıştırmak çok zaman alıyor çünkü

X