El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

bende yapıcam
mumlar bir harika olmuş
bu arada ben baştan sona kadar okuyamadım,
malum epey yazılmış ara ara okurken mumları gördüm bayıldım
canım bu mumlarıdamı ojeyle yapıştırıyoruz.
bilgi verirmisin acaba,
paylaşımın için teşekkürler.
hepsi harikaa

bende yapıcam
mumlar bir harika olmuş
bu arada ben baştan sona kadar okuyamadım,
malum epey yazılmış ara ara okurken mumları gördüm bayıldım
canım bu mumlarıdamı ojeyle yapıştırıyoruz.
bilgi verirmisin acaba,
paylaşımın için teşekkürler.
hepsi harikaa

merhaba
sayfalar o kadar uzadı ki aradaki sayfalarda kalan çalışmalarım kaybolmasın diye hepsinin linkini konumun ilk mesajına kopyaladım zaten ben.o linkleri tek tek açıp tüm çalışmaları görebilirsiniz
mumları ilk başta ojeyle yapıyordum ama sonra çok buyuk mumlarla çalışmaya başlayınca oje çok uzun sürede yapıştırmaya başladı ben de tutkal kullandım.buyuk bir fırçayla trek bir seferde sürüyorrum çok kolay oluyo.peçetenin hem altına hem üstüne tabi
sevgilerŞeniz

harika bir buluş baştan sona okudum konuyu hatta yapıp satmayı bile düşündüm ama bunları satacak yer çevre gerektiği için vazgeçtim kutluyorum sizi ellerinize sağlık

çok güzeller bayıldım
ayrıca sepete de bayıldım ama ben bulamıyorum o sepetlerdennnn:KK43::KK43::KK43:

çok güzellermiş paylaşım için teşekkürler en kısa zamanda bende deneyeceğim

Çok şık çalışmalar olmuş gerçekten...

Bunların düz seramik kupaların üzerine yapılmışını görmüştüm ama sabun daha güzel geldi gözüme :) ama denemek isteyen aynı bu taktik ile düz beyaz bir fincan ve tabağına deneyebilir... onda da çok hoş duruyor.

Ellerinize sağlık :81:

Bu akşam yaptım, komşunun tekine hediye ettim bile :KK39:

Zaten evlenmeden önce birşeyler yapıp hediye etmek istiyordum sevdiğim komşulara bakıp beni hatırlasınlar diye...tam üzerine gördüm çok işime yaradı...

tekrar teşekkür ederim :81:

Çok şık çalışmalar olmuş gerçekten...

Bunların düz seramik kupaların üzerine yapılmışını görmüştüm ama sabun daha güzel geldi gözüme :) ama denemek isteyen aynı bu taktik ile düz beyaz bir fincan ve tabağına deneyebilir... onda da çok hoş duruyor.

Ellerinize sağlık :81:
yikaninca cikmazmi...:KK53:

$DSCN5097.jpg $DSCN5098.jpg $DSCN5097.jpg $DSCN5098.jpg

çok güzel olmuş bende denicem en yakın zamanda elinize sağlık:KK61:

X