El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

ellerine sağlık çok güzel olmuş parlatıcı uhuyuda göster arkadaşım bende yapacağım hemen hediye vermeyi çok severim iyiki gösterdin yeni yıl hediyesi olarak bol bol yapmam lazım tekrar teşekkürler

teşekkür ederim canım
yanılmıyorsam geçen sayfalarda simli uhuların fotoları olmalı
markası glitter blue diye bişey canım
ucuz olanlarını almayın güzel olmuyorlar çünkü:)

canım bunlar harika...iyiki bu siteye üye olmuşum,çok şey öğrendim bu siteden.ben ahşap boyama kursuna gitmiştim.orda peçete tutkalıyla ahşabın üzerine peçete deseni geçirmiştik.acaba peçete tutkalı bu sabunlara da uygulanabilir mi?evde çocukken yaptığım peçete koleksiyonumda var,iyik atmamışım...:)))

231220091034.jpg
[/URL][/IMG] işte bunalrda benım yaptıklarım

resim197fk3.jpg
[/QUOTE]

çok şeker canım bunlar ellerine sağlık bayıldım en kısa zamanda deniycema.s.

pecetelerden fazla desen yok ? naasıl desenler için pecete alıorsunuz değişik değişikmi

canım beğendiğim desenleri paketle almıştım ben
bi de bauhausda var eminim başka yerlerde de vardır el sanatları bölümünde tepsilerde filan kullanmak için de ayrı ayrı modellerin konulduğu 20 şerli paketler filan var
yani 1 pakette 20 tane farklı farklı peçete oluyo.onlardan almıştım ben

231220091034.jpg
[/URL][/IMG] işte bunalrda benım yaptıklarım

çok güzel olmuşlar
ellerine sağlıkŞeniz

oo topikte hareket olmuş yazımdan sonra çok mutlu oldum kendi adıma harika sabunları görmeye devam edicem. son yaptıklarında müthiş tebrikler vereliniortak

hepside birbirinden harika çalışmalar 1 saattir sayfaları okuyorum çok güzeller ilk fırsatta bende deneyeceğim paylaşım için teşekkürler

harikalar yaw
bende yapcam emegine saglik cnm

X