El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

bu çok güzel olmuş. bu sepeti bulsam bende yapıcam. konyada nerde satılıyor bilen varsa bana yardımcı olabilirmi acaba arkadaşlar senağlama

bu çok güzel olmuş. bu sepeti bulsam bende yapıcam. konyada nerde satılıyor bilen varsa bana yardımcı olabilirmi acaba arkadaşlar senağlama

bu sepetlerin burada her rengi var canım.ama ben istanbuldayım tabi.oralarda varmıdır bılmıyorum
umarım bulursun
bulamasan da istersen sana kargoyla gönderebılırım
fiyatı 3.5 lira
sevgilera.s.

özellikle şu yıldızlı olan sabuna bayıldım
çok değişik bir çalışma
ellerine sağlıka.s.

eeeeeeee sen bize gosterdin bizde dokturuyoruz simdi:dance::dance:
hep senmi guzel seyler yapcaksin ,birakta biz yapalim degilmi birazcukkk:roflol
sakasi bi yana ,gercekten guzel daha yapicam ama hediye edicek kimse bulamadim:roflol:
yaptigim sepet cok buyuktu hosuma gitti aldim ama ,kucultmek istiyorum kendim dikisciyim ,hem pembe hemde yesilini aldim becerebilirsem kisalticam biraz, bunu camasir makina uzerine koyuyorum hep kapliyo ,kucuk olursa daha guzel olcak
a.s.a.s.a.s.a.s.

ben bu simli uhulardan bulamıyorum yaa..
nerden bulabiliriz bide markasını yazsanız...

Talin öncelikle seni gerçekten yürekten tebrik ederim dün bütün sayfaları tek tek okudum ve seni çok takdir ettim ayrıca çok mütevazi olduğunuda belirtmek isterim.Bende dün heveslendim ve işten eve giderken malzemeleri aldım dun gece oturdum 2 sabun birde mum süsledim inanılmaz birşey ya eşim çok beyendi senin yaptıklarını ona gösterdim netten tek tek ve harika dedi ellerine emeğine sağlık yüreğine sağlık bize bu güzel uğraşı öğrettiğin için teşekkür ederim.Resimleri yüklemedim makinem yanımda değil ama en kısa zamanda yaptıklarımı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum tabiki senin yaptıklarının yanında pek bişiye benzemediler ama inan çok zevkli çok eğlenceli birşey bu. Ayrıca satışlarında da başarılar bol kazançlar dilerim.
:1hug:

bu sabah bende bunları yapmaya karar verdim ailemin yanıa tatile giderken bunları götürücem kaydirigubbakcemile2 bugün bu kadar yetiştirebildim yarında bi bu kadar yapıp 3 kişiye sepet hazırlıcam talincim verdiğin bilgiler için gerçekten çok saol birde bi şey sorcam ben sabunların 2 yüzünede aynı şekli yapıp süslüyorum sen tek yönümü süslüyosun merak ettim

işte sabunlarımmmm

:lepi::lepi::lepi:

canım çok teşekkür ederim
senin sabunların da çok güzel olmuşlar ellerine sağlık
ben sabunların sadece tek bir tarafını boyuyorum.diğer tarafı sepetin içinde görünmüyor nasıl olsa diye

canım çok teşekkür ederim şımardım resmensırnaşık şey
emin ol yapa yapa senin sabunların da harika olacaklardır
yaptıklarını görmek için sabırsızlanıyorum
sevgiler a.s.

Son düzenleme:
ben bu simli uhulardan bulamıyorum yaa..
nerden bulabiliriz bide markasını yazsanız...

canım istanbulda her yerde var bu simlerden
kırtasiyelerde
buyuk marketlerde,migroslarda
bauhausta
bi önceki sayfada resmini de koymuştum hatta bu simlerin istersen bi bak
markaları da çeşitli
glitter blue var
uhu var
polisan bile var
umarım bulursun
sevgilera.s.

buldum canım buldum...
yaptım hatta harika oldular teşekkür ederimm kaydirigubbakcemile3

şimdi de koyacak kutu tasarlamaya çalışıyorum...
fikri olan var mııııııı

Talinciiimm..
ben mum yapmak çok istiyorum şekerim..
ya rica etsem mumları nasıl yaptığını söyler misinnn?
:uhm: a.s.

talin bu sabunlara bayildimmmmmmmmmmm. harika bir fikir. boyle seyi hic gormedim. eger malzemeleri burda bulabilirsem kesinlikle deneyecegim birgun. verdigin bilgiler icin tesekkurler.

talincim cok teşekkürler ya ben yaptım koycam resimlerini hediye ettim arkadaşıma cok begendi

benim sabunlar baya basit durdu. Simli malzemenin ucuzundan kullandım acaba onun için mi?

bir de o sepetleri İstanbuldan nerden alıyosunuz ben de birkaç yere baktım ama bulamadım

benim sabunlar baya basit durdu. Simli malzemenin ucuzundan kullandım acaba onun için mi?

canım belki simleri tek renk kullandığın için öyle olmuştur
bende bu simlerin her renginin her tonu var mesela.yeşilin açığı koyusu fıstık yeşili
bir sabunda 2-3 ton birden kullanırsan daha güzel dururlar
aklıma başka birşey gelmıyor:uhm:
yaptıklarının bir resmini koyarsan daha fazla yardımcı olabılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…