El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

buldum canım buldum...
yaptım hatta harika oldular teşekkür ederimm kaydirigubbakcemile3

şimdi de koyacak kutu tasarlamaya çalışıyorum...
fikri olan var mııııııı

bence bir kutuya gerek yok.belki şeffaf bir ambalaj olabilir.ben gittiğim yerlere direk sepet olarak götürdüm.zaten cıvıl cıvıllar

bence bir kutuya gerek yok.belki şeffaf bir ambalaj olabilir.ben gittiğim yerlere direk sepet olarak götürdüm.zaten cıvıl cıvıllar

Akşam ben ve kızım (4,5 yaşında) beraber yaptık.Keyfim yoktu akşam kafamı dağıtırım diye düşündüm gerçekten güzel oldularda birşeyler bende sorayım.
Akşam simler şöyle dolgun dolgun duruyordu sabaha sönmüştü.Sanki simsiz daha güzel geldi bana.Birde ben kendi banyoma aynalığın önüne süs için 2 tane aynısından yaptım.Onalrıda ıslanınca bozulmasın diye bir kat streçledim güzel oldu.Hem tozlanmasın hem ıslanmasın diye.Bilgilerin için teşekkür ederim talincim.

evet canım söylediğinde haklısın.ilk yapıldığında simler ıslakken daha güzel görünüyor sabunlar.kuruyunca tabiyiki önceki kadar güzel görünmüyorlar.simler yapışıyor iyice ve renkleri bile değişiyor ne de olsa..ama bu şekilde bile harikalar bence
verdiğin bilgiler için ben de teşekkür ederim
sevgiyle kala.s.

bir sürü yeni model yaptım kızlar ama adada olduğum için fotoları ekleyemıyorum
istanbula dönünce koyucam inşallah
benden başka da boyayan yok sanırım

bir sürü yeni model yaptım kızlar ama adada olduğum için fotoları ekleyemıyorum
istanbula dönünce koyucam inşallah
benden başka da boyayan yok sanırım

merhaba öncelikle tebrikler demek istedim.bir bebek beklediğini okumuştum.bende bebek beklediğimi öğrendiğim zamandan beri pek uğraşamıyorum çok fazla oje kokusuna maruz kalmak istemedim belki zararı olur..bence sende canım çok fazla maruz kalma bu kokulara...yaptığın çalışmalar çok güzeldi öncelikle ellerine sağlık vede yapabileceğiniz işlemler için kolay gelsin diyim...

Bende denedim bi mum ama hiç güzel olmadi güzel peçete bulamadim sonra simli yapiştiricida bulamadim.simi döküp üstüne parlatici sürdüm.peçeteler kabarcik kabarcik oldu simi de çok atmişim peçetenin desenleri kayboldu iğrenç oldu moralim çok bozuldu :'(

teşekkür ederim canım güzel dileklerin için
evet haklısın artık ojeden filan uzak durmalıyım:1rolleyes:
bir süre ara vermek en doğrusu sanırıma.s.

Ama sabun hiç denemedim ilk yaptiğim kötü oldu hiç iştahim kalmadi yapacak ama çok heveslenmiştim ne beceriksiz mişim ben yaaaaa

talin tebrik ediyorum arkadaşım..ne güzeller şeyler bunlar..ellerine emeğine sağlık

en kısa zamanda bende deneyeceğim...yapımı çok kolay gibi görünüyor..

hem evimiz cıvıl cıvıl hem hediyelik bayıldım ben bunlara..paylaşımın için de tekrar teşekkürler

Ayyyy harika bunlar yaaaa
Bende elsanatlarıyla uğraşan bir bayanım fakat bunlar çok ilgimi çekti bunları yapmayı bilmiyorum vakit bulabilirsem denemeye çalışacağım güzel olursa paylaşırım inşallah...
Harikasınız, satıyormusunuz bunları????

a.s.

TALİN HEPSİ BİRBİRİNDEN ŞIK.
EMEĞİNE SAĞLIK.BİZDE YAPACAĞIZ EN YAKIN ZAMANDA İNŞ.
AMA O ALDIĞIN SEPETLERDEN BULMAK NE MÜMKÜN.:bbo:
EMİNÖNÜNE BAKTIK YOK,ŞARK HAN DİYE BİR YER VAR ORADA ORDA BİLE YOK.AMAN ALLAHIM AYAKLARIMIZ KOPTU AMA YOK İŞTE
VE EN SON TAHTAKALEYE BAKTIK..
SEN TAM OLARAK NERDEN ALDIM DEMİŞTİM CANIM.:uhm:

teşekkür ederim beğenilerin içina.s.
evet ben bu mumları ve sabun sepetlerini sattım .hem de pazarda.şimdi ö-mumların çoğu yok elimde.yenilerini de yapmadım doğrusu.ama isteyen olursa sipariş üzerine yapıyorum
buradan çıktığım pazara da bakabılırsınız
yaz bitti pazar da bitti:1rolleyes:
sevgilera.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/kinaliada-sali-pazarina-beklerimm-t203818/index.html

canım maalesef o sepetlerden artık ben de bulamıyorum.tahtakaleden çinlilerden alıyordum ben ama artık getirmeyeceklerini kışın sepet satışının olmadığını söylediler
yeni yerler araştırıyorum
sevgilera.s.

talin bayıldım ya tezgahına yok güzelim benim yaptıklarım senin ki gibi değil. (hatırlarsan koymuştum üç ay filan önce) Allah seni yetenekli yaratmış ne diyeyim.

Talincim ben sepetlerden buldum:sm_cool: Müjdeeeeeeeeeee
Dün fatihe gitmiştim.Orda bir dükanda vardı .Bu tarz şeyler satıyor ama bir milyoncu değil. 2 ytl aldım tanesini .Şimdi iş uhu marka parlatıcıda kaldı.

sepeti ist neresinden aldın talincim tam adres werirsen reklam olur dersen bana özel mail at. kuzenim istanbulda sipariş wercem şimdiden tşklerrrr mardinde bulmam imkansızsırnaşık şey:roflol:

nasıl sence, birde ben en son sürülen uhuyu sormak istiyorum sana .
uhuyu sürerken yani sıkarak her yerinemi sürüyordun yoksa azıçık sıkıp parmağınla dağıtarakmı yapıyorsun be pek beceremedim .kusura bakma ..senin biraz kafanı yoruyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…