El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

talin bana gel sen boş ver başkalarını bak gelirsen yada getirirsen mi demeliyim :) :) sana tiramisu yaparım

ama olmazki minaa önce bana gelsin benden sonra ana gelir lütfen lütfennnn sıranı bekle
talicim bak senin için kavga ediyorum yada sen hediyeni bana kendini minaaya götür geçerkende bana gelirsinnnn :roflol:

kızlarbu sabun ve mumların aynılarını sizler de yapabilirsiniz.yarım saat bile sürmez üstelik
ama çok ısrar ediyorsanız gelirim de getiririm de tabia.s
hele bi yazlıktan ineyim
öpüyorum siziŞeniz

selam arkadaşlar. bunlarda benden.
talin sanada ayrıca çok teşekkür ederiz bu güzel hobiyi bize öğrettiğin için
bol satışlar diliyorum sana

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

ilk yaptığım sabunlarım. hemen hediye bile ettim sepeti önce streçleyip sonra tüle sardım

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

çok çok güzel olmuşlar canım
ellerine sağlıka.s.

ayyy.çok güzeller ablacım ben bunları yeni gördüm süperler bende becerebilirsem yapcam çok güzel ellerine sağlık

Talin ellerine sağlik çok güzelyapmişsin,yaptiklarin senin el emeğin olmasi götürdüğün kişilerin beğenmesi çok çok güzel..

Hayranlıkla baktım el emeği göz nurlarına.
Başarabirmiyim , zaman bulabilirmiyim bilmiyorum ki.
Denemek lazım aslında.
Ama bu arlar iş ve evdeo kadar yoğunum ki
Peki yanlış anlaşılmazsa bunları talincim satışa sunmayı hiç düşündün mü?

selam canım
öncelikle teşekkür ederim güzel yorumların için
ıkıncı olarak da yaklaşık 1.5 aydır bu sabun ve mumların satışlarını yapıyorum zaten ben.çoğu elimde kalmadı.yenilerini yapıyorum sürekli.yetiştirmek de zor oluyor açıkcası.zaman buılup yeni yaptıklarımı buraya bile ekleyemedim.hemen satılıyorlar çünkü
satışı pazarda yapıyorum üstelik
bu konuyla ilgili açtığım bir topic vardı
dilersen oradan bak
sevgilera.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/kinaliada-sali-pazarina-beklerimm-t203818/index.html

Talincim yaaa harika şeyler yapmışsın... Emeğine sağlık... Ben de bu tür işlerle uğraşmayı çok seviyorum. Ahşap ve cam boyama yapmıştım bir dönem, evimin her köşesinde kendi yaptığım şeyleri görmek çok hoşuma gidiyor... sabun ve mum da süsleyeceğim bakalım olacak mı....peçetelerim olacaktı bir yerlerde.. Bizim pazarda da tek tek satılıyor peçeteler ... ahşap boyamayla uğraştğım dönemlerde oldukça fazla almıştım.... Şimdi ortaya çıkacak hepsi kaydirigubbakcemile2

Bildiklerini bizimle paylaştğın için çok teşekkürler...

:1hug:

teşekkür ederim canım.dediğin gibi hem uğraşı olarak çok güzel bir hobi hem de ortaya çıkanlar harika şeyler olunca insan yapmaktan çok daha fazla keyif alıyor tabii

bildiklerimi tabiyiki paylaşıcam
ben bu sabun ve mumların satışlarını yaptığım halde yapılışlarını da anlatmaktan hiç çekinmedim
çünkü
bildiklerimi sevdiklerimle paylaşınca bildiklerim daha değerli oluyo
dilerim her zaman bu şekilde güzel paylaşımlarda bulunuruz
mum ve sabun boyarsan lütfen buraya koy görelimyerimseniben

sevgiyle kala.s.

çok güzel olmuşlar arkadaşım ....ellerine sağlık...bunu bende denemek istiyorum ..bakalım nasıl olacak...

ayrıca şunu belirtmek istiyorum bi araştırma yaptım ve benim yaptığım bu sabunların yapılışını buradan tamamen kopyalayarak başka sitelerde anlatan kişilere olmuş.üstelik benim yaptığım resimleri koyarak sanki bu sabunları kendileri yapmışlar gibi göstermişler.yazılan açıklama bile tamamen benimkinden kopyalanmış
bu tür şeylere ne gerek var anlayamıyorum:1no2:
tam 5 tane site buldum
işte onlardan biri

http://www.uslanmam.com/guzel-sanatlar-bolumu/390876-piriltili-sabunlar.html

açıkcası bu durum beni biraz üzdü

iste böyle seyler duyunca cok sinir oluyorum ( ki ben kolay kolay sinirlenmem)

talin ablam onca emek sarf etmis ne bu yani simdi onlarin yaptigi?

hackleyeceksin siteyi cöktüreceksin..off allahim ya.. emege saygi yok yemin ederim yok artik..

ben sana kurban olurum talin abla sen üzülme senağlama

Bu başlığı başka bir sitede bende paylaştım ama daha ilk mesajımda forum açarken sizin yaptığınızı belirttim. Zaten size de özelden hbr vermiştim. Buyrun link burada bakabilirsiniz.

http://www.bebekkokusu.com/forums/thread-view.asp?tid=63464&start=1

[resim yüklemeyi bilmiyorumkizlar bir türlü olmadi

Son düzenleme:
tesekkürler talin sonunda oldu sabun pek güzelolmadi ilk denemem ama en azindan sayende foto yüklemeyiögrendim Bir gün senin gibi harika sabunlar yaparsam rahatlikla eklerim

selam talin öncelikle ellerine sağlık çok güzel olmuş hepssi tebrik ediyorum seni.
bu uhunun fotoğrafını koyabilirim demişsin sana zahmet çok merak ettim ekleyebilirmisin bakalım.birde bu sabunlar sadece süs olarakmı yoksa el yıkanabilirmi yani suda nasıl oluyorlar

teşekkür ederim canıma.s.
uhular işte böyle.paketli satılanı da var tek tek satılanı da.bu uhu markası olanı.ama başka markalar da var tabii

ikinci olarak da bu sabunlar süs amaçlı yapılıyo.kullanmaya kıyamaz ki insan.zaten ıslandığında buyuk bir ihtimalle bozulurlar zaten
sevgilera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…