Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Merhabalar kızlar.Kusura bakmayın çoğu zaman çocuktan ev işinden fırsat bulup yazamıyorum ama diyete devam.63.5 çıktım bugün.Esime bana beni hirsalandirabilecek birşey söyle ki 5 li rakamlari gormeden birakmiyayim dedim.21 Ağustos benim doğum günüm bana ehliyet aldirmakmis hediyesi ama 56 kiloya kadar dusemezsen 1 yıl daha ertelenicek hediyen dedi:KK48::KK48:o yüzden hedefim 21 ağustosa 56 yıl görmek eğer göremezsem bir de ikinci çocuğu yapicakmisim:sinirli:
vayyy super bor iddaa valla tam gaza gelmelik bence kazanmalisin canm yoksa çok fena kaybetcen

Canım.ne zamandır baklava cekiyor ya. Ama emeklerin boşa gider diye yemiyorum. Belki baklava yiyip bütün gün baska bişey yemem. Yanına da yarım kilo dondurma olsa hiç fena olmazdı:))
yarim kilodan az al veya bir pastanede bir porsiyin yee ogun kalori olarak cok az yeki fazla olmasin

Bende günde bir kaç kere içiyorum çayı kızlar gercekten bastırıyor acligi

bacak ağrım ve halsizliğim devam yarın usg çekilecek bakalım sonuç ne olacak spor yapamıyorum onun için çok üzülüyorum
tekrar çok geçmiş olsun canm inşallah hemen atlatirsin ufak bişey vardir ve kurtulursun ònemli olan saglik şimdilik sporu birak sonra tekrar guzelce acisiz sporunu yaparsin

B Bitterlokumu asya_01 asya_01 kizlar kac kiloya dustunuz ben yokken :))
canm benim kardesim istanbuldan buraya tatile geldi ve diyete biraz ara verdim oo burdayken yapamiyom die bu hafta 65.55 tim ama, ubhafta regl haftan girdim girecem bir kaç gun içinde dun sabahta 66.30 dum keain cumay ne olur bakalimb

Kızlar bugün herşey çok güzeldi öğlen köfte ve salatamı yedim ama akşam abim ben seviyorum diye laz böreği almış :KK22: bir tane ondan yedim onun dışında akşam da köfte salata yedim sonra 50 dk yürüyüş yaptım

X