Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

merhabalar diyet listenize bende katılabilimiyim ağustos sonuna kadar amacım 60 kiloya inmek ,şuan 68 im:oha:o_O:hamarat: o yüzden moralim çok bozuldu sabah ramazanda ve bayramda kesınlıkle kilo almışım buarada benım kesın ıhtıyacım var çünk Ekimde gelin oluyorumm:KK43:( bana yardımcı olursanız çok sevinirim. motive etmek ıcınde elımden gelenı yaparım glstn99 glstn99
merhaba cnm hoşgeldin hayırlı olsun inşallah istediğin hedefe ulaşırsın burda hepbirlikte motive olmaya çalışıyoruz

akşam yemeği ya ton balıklı yada peynirli salata tercih edicem,öğle arası biraz kaçırdım öğle yemegınde patlıcan musakka vardı bıraz yaglı geldi bana yanınada cacık az çorba içtim sıfır ekmek sizce fazla mı öğle yemeği menüsü ? patlıcanlı yemekler cok lezzetlı ama braz yaglı oluyor dı mi?

Benim bugun rejim yine yalan oldu. Aksam bir sey yemicem, belki haslanmis misir ya da karpuz yerim biraz. Uzun sure diyeti bozunca yeniden baslamak ne zormus yaa.

Haslanmıs mısır braz kalori ve şekeri yüksek sanırım,karpuz da tek basına sizi çok acıktırabılır bence salata proteın ıcerıklı bır salata tercıh edin

akşam yemeği ya ton balıklı yada peynirli salata tercih edicem,öğle arası biraz kaçırdım öğle yemegınde patlıcan musakka vardı bıraz yaglı geldi bana yanınada cacık az çorba içtim sıfır ekmek sizce fazla mı öğle yemeği menüsü ? patlıcanlı yemekler cok lezzetlı ama braz yaglı oluyor dı mi?
Cogu kizartilip yapildigi icin patlican yemeklerini yemiyordum ben rejim yaparken. Aksam salatayla gecistirirsen dengelemis olursun bence

Yoo gayet iyi bir menu olmus bence ekmek olmamasi cok iyi aksama salata tercih edebilirsin belki bir de corba

5-6 tane peynirli kanepe yedim. Bir de 2 pakete yakin nutzz yedim, kizartilmis tuzlu yer fistigi :KK17:
Olsun canim yeni baslarken olabilir boyle seyler ama sana tavsiyem kendini ac birakma yoksa bu tip seylere daha cok saldirirsin aksama corba ya da salata tercih et derim karnini doyur ac kalinca vicut kendini durduramayip karbonhidrata saldiriyor :KK43:

eğer akşam yemeklerini diyet süresince hafif geçirebilirsek,kesersek ben kolay kilo verebılıyorum,o yuzden diyelim ki ogle arası ve gun ıcerısınde kaçırdık bıraz aksam yemeklerı tercıhlerı neler olmalı?
salata hariç alternatıfler neler olabılır? sıkı bır diyette..

eğer akşam yemeklerini diyet süresince hafif geçirebilirsek,kesersek ben kolay kilo verebılıyorum,o yuzden diyelim ki ogle arası ve gun ıcerısınde kaçırdık bıraz aksam yemeklerı tercıhlerı neler olmalı?
salata hariç alternatıfler neler olabılır? sıkı bır diyette..
Tavuk haşlama,kabak,bamya fasulye. Ben böyle böyle verdim.

X