Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Hep üst üste geliyor biliyormusun.
Bazen öyle olur hayat bu çok zor bende anne ve babamı erken kaybettim neler cektim bir ben bir Rabbim bilir ama zaman herşeyin ilacı Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermez az sabır kuzum hepsi geçecek yavruna odaklan onun sadece sana ihtiyacı var

Bazen öyle olur hayat bu çok zor bende anne ve babamı erken kaybettim neler cektim bir ben bir Rabbim bilir ama zaman herşeyin ilacı Rabbim kimseye kaldıramayacağı yük vermez az sabır kuzum hepsi geçecek yavruna odaklan onun sadece sana ihtiyacı var
Yalnız kaldım bir oğlum bir ben.:anne:abilerim var beni sever değer verirler ama herkesin evi barki var. Zor günler bu günler benim için :KK43:annem kızım pasayi da al gel derdi çok arıyorum. Zaman sarar yaralarimi belki...

Bende bantta 60 dk yürüyüş yaptım şimdi limonlu su içiyorum.onumuzdeki hafta 73 u görürüm inşallah.emin adımlarla gitmek istiyorum

kızlarr işimden istifa ettim bugün yarın durum iyice netleşecek artık hepten zayıflamam lazım iyi görünümlü kıyafetlerim olmuyor iş görüşmeleri vs başlıcak bayramdan sonra hakkımda hayırlısı olsun

kızlarr işimden istifa ettim bugün yarın durum iyice netleşecek artık hepten zayıflamam lazım iyi görünümlü kıyafetlerim olmuyor iş görüşmeleri vs başlıcak bayramdan sonra hakkımda hayırlısı olsun
Neden ayrıldın canım. Tabii öyle Rabbim Her zaman hayırlısını versin

Sağlık olsun cnm daha iyi bi işin olur insallah

• Beğen
Reactions: Cac
Selam kizlar bugunki menum ayni sabah domates biber salatalik
Aksam tavuklu peynirli zeytinli misirli salata ve kola zero
Gece de sade turk kahvesi
2lt ye yakin su
8500 adim

Gunaydin hanımlar:KK200:

Aç karnına karbonatlı ve limonlu su içtim

Kahvaltı için shake yaptım kendime

1 salatalık, 3 kaşık pişmiş yulaf,1 çay kaşığı zencefil,3 kaşık yoğurt ve 1 SB su ekledim blenderdan geçirdim.

Saat 9 gibi yiyecegim:kk77:

X