Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

hep öyle olur ki üzülür sinirlenir stres yaşar hep kendimizi tüketiriz anlayışsız hoşgörüsüz insanlara hiç bişey olmaz
tabi o zehrini akıttı.umrunda bile olmamıştır.diğer yengemde ortalığı karıştırdı.yaa ne halleri varsa görsünler.4 ay kaldı hepi topu...sabah akşam yürüyüşe çıkacam mecbur ki şu artıdan kurtulmak için

tabi o zehrini akıttı.umrunda bile olmamıştır.diğer yengemde ortalığı karıştırdı.yaa ne halleri varsa görsünler.4 ay kaldı hepi topu...sabah akşam yürüyüşe çıkacam mecbur ki şu artıdan kurtulmak için
en iyisi o kendini sporuna ve diyetine ver boşver onlar kötülüklerinde boğulsun

Günaydin kizlarr bende kilo durumumu yazayim diät yapamiyorm kv burda hersey yiyip iciyoruz valla :eek:

Gecen hafta: 66.2
Bu hafta: 66.9
Fark: +700gr

Hemen araniza dönmeliyim ama ay sonuna anca, daha fazla almasam bari :kızgın:

tabi cnm hg din kilo yaş boy kendini bi tanıtırsan
Merhabaalar tekrardan hosbulduuuk. Ben Burçak.
22 yasindayimm :)
Hukuk okuyorum son sinifa gectim bu sene :)
Bekarimm.
160 boyundayim kilomu tam bilmiyorum eve gecince tartilicam aksam. Ama tahminimce 54_55 civarinda oldugumu dusunuyorum :)
Daha once takimli diyet gunluklerine katilmistim sanirim gecen yil 50_51olmustum sanirim ama biraz dikkat etmiyim hemen almaya basliyorum.

kızlar düzelttim bi kilo ve üstü kilo verenlere kupa kaldırdık kilo veren herkesi tebrik ediyorum :KK9:

Merhabaalar tekrardan hosbulduuuk. Ben Burçak.
22 yasindayimm :)
Hukuk okuyorum son sinifa gectim bu sene :)
Bekarimm.
160 boyundayim kilomu tam bilmiyorum eve gecince tartilicam aksam. Ama tahminimce 54_55 civarinda oldugumu dusunuyorum :)
Daha once takimli diyet gunluklerine katilmistim sanirim gecen yil 50_51olmustum sanirim ama biraz dikkat etmiyim hemen almaya basliyorum.
tamam cnm tartılınca söyle aktif olacaksan listeye ekliyim

X