Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
canım hem elin maharetli, hem dilin tatlı hem yüzün güzel maaşallah sana.yeni videolarını sabırsızlıkla bekliyorum.seni açıyorum elime de aynamı makyaj malzemelerimi alıyorum ama tabi senin yaptığın gibi güzel olmuyor bazen korkunç olabiliyorum kaydirigubbakcemile3 özellikle siyah sürerken ...
neyse yeni video çekmeni sabırsızlıkla bekliyorum güzelcimmmmm

canım bu inglot tan belliki çok memnun kalmışsın :):)nerelerde satılıyor bana biraz bilgi verirmisin ben Adana da oturuyorum buralarda bulabilirmiyim acaba ???

ya takma kirpik bende alıcama ama özel gece için yalnız hacer senin gibi bütün olarak mı tek tek şeklinde mi alsam hangisi daha doğal durur ?
hangisi daha kolay takılır dicem galiba bütün olan daha kolay ama kararsızım.yani ben buryaım derse takamam yapma yapma...

Hhacercim mrhba öncelikle makyajın için seni tebrik ediyorum çok beğendim.çokta güzel bir yüzün var maaşallah allah bahtınıda güzel etsin.ya şu takma kirpik konusunda da bizleri aydınlatırsan çok sevinirim.benim tek gözümün orta kısmında kirpiğim koptu çok rahatsız oluyorum.önerdiğin bir marka var mı takma kirpikte?kullanımı kolay mı?yapıştırması ve çıkartması nasıl ben senin gibi maharetli değilim becerebilirmiyim bilmiyorum...

Makyaj Günlüğü: Takma Kirpik Nasıl Takılır ? {Video}

Öncelikle çook tatlı olduğunu belirtmeden geçemicem : )
Videoların devamı gelir inşallah canım şahsen ben izlerken keyif alıyorum a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…