Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
bıraz ınceledım vıdeolarını ellerıne saglık meslektaşım :) benım makyaj topıgım ozel gun makyajlarında resımlı makyaj teknıgım adıda..bakarsın bı ara sevgılerzemuszemus

hacercim canım ben blogunu çok beğendim videolar çok güzel sen de çok tatlısın maaşallah..bana çok yardımcı oldun alkisalkisalkis

Ya hacercim ben senin yeni takipcinim ve bombasın yaaa ama şu kirpiklerini kıvırmak için bir alet kullanıyorsun ya hani ısıtıp onu nerden bulabilirim adı ne? şimdiden çok teşekkürler canım....

Güzel yorumlarınız için tek tek teşekkürler a.s.

yok canım video çekmedim, herhalde yarım saat sürer onun videosu bilmiyorumkismile
arkadaşlar böyle bir video bulunmamaktadır die bir yazı çıkıyor bende yardımcı olurmusunuz
ilk 3 videoyu sildiğim için o yazı çıkıyor, diğer videoları izleyebilirsin a.s.
Ya hacercim ben senin yeni takipcinim ve bombasın yaaa ama şu kirpiklerini kıvırmak için bir alet kullanıyorsun ya hani ısıtıp onu nerden bulabilirim adı ne? şimdiden çok teşekkürler canım....
canım o sadece Sephora mağazalarında satılıyor. Oradan alabilirsin.

ya canım hacercim şu kirpik kıvırmada kullandığın şeyin adı ne nerde bulabilirmmkaydirigubbakcemile3

ya canım hacercim şu kirpik kıvırmada kullandığın şeyin adı ne nerde bulabilirmm

günaydın canım
Sephora mağazalarında var sadece
Sephora'ya gidip, ben sizin ısıtıcılı kirpik kıvırıcılarınızdan istiyorum dersen hemen verirler.
Normal fiyatı 38TL
Bendekini satıyorum ben 25TL'ye. Düşünen olursa iletişime geçebiliriz.

dingiltere kraliçem
sana da sorayım cnm fikrini istiyorum
kuzenimin düğününde leylak rengi bi elbise giycem
hangi tonlarda yapim göz makyajını

makyajların çok harika çok beğendim:kedi:

bişeyi merak ediyorum lancomun göz makyajı temizleyicisi bi ürününü kullanıyomuşun internetten araştırdım gözün çevresinde yağlı gibi bi his bırakıyomuş sende de oluyomu bu ??

teşekkür ederimmm
ben bi-facil kullanıyorum evet
sürdüğümde hafif yağlı bir his bırakıyor ama 10 saniye içine kayboluyor
benim makyajımı tam anlamı ile temizleyen başka bir ürün yok malesef
bi-facil aşkım benimm :asigim:

bi-facil demek peki çook tşklerr kıskandım seni fallaa benim tek makyaj yapabilme yeteneğim rimel ve kalem:asigim: onlarıda çok koyu kullanıyorum o yüzden bnmkide çok zor çıkıyo zemuszemuszemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…