Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Test yaptinmi sen

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Yani şiddetli kasik agrim var ama surekli degil arada giriyo on saniye suruyo batma zonklama gibi bel agrim var vede sol gogsum sis tas gibi ve aciyo batım yarin

canım soğan suyunun tadı kötü değil bende denemiştim içince alışıyosun sonuçta bebiş için her şey :)) ama ben yarım bırakmak zorunda kaldım çünkü kanamam çok arttı.genelde kisti falan olanlarda kanama oluyomuş benim o da yoktu diye ters etki yapmasın dedim 1 hafta içip bıraktım..incir kürüyle birlikte havuç kürüde yapmak gerekiyomuş yumurta catlasın diye.bu siteden okumuştum incir kürü bazılarında yumurtaların baskılanmasına neden olmuş...ama faydasını görende çok tabi..

Off inşallah cnm ya gecmis olsun bu arada peki bebis varsa dusuk falan olmaz dimi bu agriyla

yok canım düşüğün onunla bi ilgisi yokki sen dinlen yorma kendini bi de çok fazla kendini dinleme aç internetten komik bi şeyler falan izle kafanı dağıt :)) kasık ağrıları rahim genişleyip bebek tutunduğu için oluyor kötü bi şey değil yani korkma

Hadi bakalım insallah

Sonunda hareketlenmeye basladik....herkes hos geldi. safa getirdi herkeste. Farkli belirtiler oluyor hamilelikte bende yrn kanda baktiracagim bakalim hayirlisi......

Peki testte ne zmn cikar

Tatlim hosgeldi bebisligobis olman dilegiyleeee

Sende ne belirtiler var cnm yada varmi

ben kan testimde 26. gün öğrenmiştim ama ne zaman yumurtladın o önemli biliyomusun yumurtlama tarihini

8 nisanda adet olmustum 19. Gun yumurtladigimi dusunuyorum yani 26 27si gibi yarin 8 mayis ama ben yumurtlamama gore 10 u 11 i gibi olurum diye düşünüyorum idrarda ne zmn cikar cnm

8 nisanda adet olmustum 19. Gun yumurtladigimi dusunuyorum yani 26 27si gibi yarin 8 mayis ama ben yumurtlamama gore 10 u 11 i gibi olurum diye düşünüyorum idrarda ne zmn cikar cnm

canım idrarda hemen de çıkabilir çıkmayadabilir ben kan testi pozitif çıkınca idrarda bakmamıştım.yumurtlamadan sonra 10 gün falan geçmesi gerekiyor kanda çıkması için eğer geçtiyse çıkabilir.çıkmazsa da üzülme belki daha geç döllenmiştir...

Benim göğüs ucu yanmasi gaz mide sikayetlerim var...yrn kan testi yapilacak insallah hayirli haberlerle donerim bu arada kasik be bel agrim var ozellikle ayakta durunca tat kaybim var.....hepsi gebelik belirtisi esasen ama kismet bat 11 mayis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…