Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

evet dedigin dogru ben aciklma yapmiyorum hic hayirli zamnda olur diyirum daha ileri giden olursa bu benimle esimin bilecegi birsey diyorum azicik anlayis kabiliyeti varsa sanane demek istedigimi anlar herhalde tanimadim kisiler bile hatta velilrm bile soruyo ya bu kadar olur ama cogu zamn daha dusunmuyoruz diyorum kimse bilmiyor hummali calismalar oldugunu senin ilk mi canim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iki yil uzun bi sure ama sonunda melegin gelmis ne guzel

iki yil uzun bi sure ama sonunda melegin gelmis ne guzel

Hamd olsun kizlar benden size tavsiye lutfen ama lutfen yipratmayin ne kendinizi ne esinizi ben cok yiprandim oldum bittim....ama hamd olsun aldim kuzumu kucagima

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kizlar yas kac ben 27 istanbul beylikduzu 1 kizim var 3.5 yasinda

Kizlar yas kac ben 27 istanbul beylikduzu 1 kizim var 3.5 yasinda

bende 25 9 aylik evliyim nasp olursada ilk bebisimiz olacak cok haklisin esler birbirini cok yipratiyo bu surecte.biz uc aydir deniyoruz hatta soyle diyim ilk iki ay hic korunmadik olursa olur dedik ucuncu ay yani gectigimiz ay duzenlu calisma oldu ama olmadi buda dorduncu ayimiz olacak insallah aslinda ben temmuz gibi hamile kalmak istiyordum sirf dogum izni denk gelsin ikinci donem kapansin diye ama baktim bebis istemekle olmuyo surec gerekiyo akisina biraktim olursa ki olsun istiyorum basim ustune omazsada vardir rabbimin bi bildigi

Aynen oyle....bakalim biz ne yapacagiz ben bugune kadar ikinci bebisi istemiyordumm ama bir anda karar verdim yakin arkadasim hamile baska biri dogum yapti aska geldimmm 😄

Bizde 7 yili deviriyoruz adim tebessum buarada senin ne

Bizde 7 yili deviriyoruz adim tebessum buarada senin ne

ayy masallah daha nice yedi yillara insallah tebessum adin cok dgisik ve anlamli kim koymus adini

ayy masallah daha nice yedi yillara insallah tebessum adin cok dgisik ve anlamli kim koymus adini

Sildimmmmm ismimi babam koymus

Merhaba arkadaşlar ben 2 senelik evliyim hic korunmadik ve bebek sahibi olamadık her neyse 2 aydir klomen kullaniyorum ilk ay cvp vermedi bu ay 25 mm yumurtam olustu sol tarafta bat 10 mayis fakat belirti var gibi hissediyorum belirtilerim sunlar bel ağrısı sırt ağrısı mide yanması kasık sancisi igne gibi goguslerimdede damarlar var yesil yesil bilgisi olan yardim edebilirmi

Ilactanda olabilir ama damarlanma gebelik belirtisi diye biliyorum insallahhh hamissindir bende bu ay klonene baslicam hos yrn belli olacak kan testi yineleyecegiz umarim gebeyizdir hepimiz aminnb

Inssss canimmm hepimiz için hayırlısi

Kizlarrr cok siddetli bi kasik agrim var bugun ara ara giriyo surekli degil ama bicak kesigi gibi batma oluyo cok kotu ozellikle ayaktayken asiri derece bel agrim var hala hamile olma sansim varmi

Kizlarrr cok siddetli bi kasik agrim var bugun ara ara giriyo surekli degil ama bicak kesigi gibi batma oluyo cok kotu ozellikle ayaktayken asiri derece bel agrim var hala hamile olma sansim varmi

Test yaptinmi sen

batmalar ve kramplar hamileliğin başlangıcında da oluyor canım benim öyle olmuştu adet olucağımı sanmıştım hep ama olmamıştım..gerçi 2.5 aylıkken düşük yaptım ben kalbi durmuştu meleğimin.adet belirtileriyle hamilelik belirtileri çok beziyor.kırmızılar gelmediği sürece umudunuzu kesmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…