Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Benim göğüs ucu yanmasi gaz mide sikayetlerim var...yrn kan testi yapilacak insallah hayirli haberlerle donerim bu arada kasik be bel agrim var ozellikle ayakta durunca tat kaybim var.....hepsi gebelik belirtisi esasen ama kismet bat 11 mayis

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

dualarım sizinle yarın güzel haberlere gelin inşallah ama olmazsa da moral bozmak yok tamam mı :)))

dualarım sizinle yarın güzel haberlere gelin inşallah ama olmazsa da moral bozmak yok tamam mı :)))

Kendimi taniyorum ilkinde de ayni seyleri yasadim uzulecegim kesin...Hamd olsun bir kizim var olur elbet uzun zmn gereksede

Aynen katliyorum hos biz hep ikinciyi istemiyoruz dedigimiz icin sormuyorlar banada esma melegin baskisi yetiyir anne kardesim geldimi gelecekmi sorulaei yoruyor

Bende şu an düşünmüyorum desemde hiçbişi değişmiyo

evet dedigin dogru ben aciklma yapmiyorum hic hayirli zamnda olur diyirum daha ileri giden olursa bu benimle esimin bilecegi birsey diyorum azicik anlayis kabiliyeti varsa sanane demek istedigimi anlar herhalde tanimadim kisiler bile hatta velilrm bile soruyo ya bu kadar olur ama cogu zamn daha dusunmuyoruz diyorum kimse bilmiyor hummali calismalar oldugunu :-):-) senin ilk mi canim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ewt cnm ilk olacak inşaallah bizimkide. Valla aynı senin anlattığın gbi hiç tanımadığım insanlar bile görümceme soruyorlarmış o kadar yani çok bunaltyo beni bu konu

Kimse yok sanirim dra gidiyorum dua edin bana

Kimse yok sanirim dra gidiyorum dua edin bana

hadi bakalim hayirli haberler ile don insllah :-):-) hemen yaz merak ederiz bu arada meryem suresine basladinmi?

hadi bakalim hayirli haberler ile don insllah :-):-) hemen yaz merak ederiz bu arada meryem suresine basladinmi?

Dun kismet olmadi bugun insallah basliicam sonucu bekliyorummm

Evt cnm on ve cok cok ustu cikmasi ve surekli artmasi gerekiyo

Uzme kendini cnm en azindan bi kizin var onla avut kendini olur inşallah yine bizim hic yok :'(

Ben macunlar aldim keci boynuzu pekmesi ve birde kapsul hayit civan ce aslan penceli

Ben macunlar aldim keci boynuzu pekmesi ve birde kapsul hayit civan ce aslan penceli

Valla tatlim bnmde bugun adet gunum ama dun cok kasik agrim vardi bugun hicbisi yok test yaptim negtif ama cok erkn yaptim daha yolu var bakalim nasip bnde bu ay bal tarcin corekotu yaptim.

X