Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Valla tatlim bnmde bugun adet gunum ama dun cok kasik agrim vardi bugun hicbisi yok test yaptim negtif ama cok erkn yaptim daha yolu var bakalim nasip bnde bu ay bal tarcin corekotu yaptim.

Valla aldigim bir macun hem kadin hem erkek icin ustelik bal tarci vs var icinde aktar cok ise yariyor dedi bakalim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Valla tatlim bnmde bugun adet gunum ama dun cok kasik agrim vardi bugun hicbisi yok test yaptim negtif ama cok erkn yaptim daha yolu var bakalim nasip bnde bu ay bal tarcin corekotu yaptim.

Buarada insallah bebisin senin le dir

kizlar atvde sqracoglu anlatiyo simdi hamile kalmk isteyen bayanlar diye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar atvde sqracoglu anlatiyo simdi hamile kalmk isteyen bayanlar diye

Ayyyy actim ama hepsini karistirirsak fena olur sanki...buarada bak malatya pazarindan bi macun aldim cok faydaliymis yumurtlamayi arttiriyor kadinda erkekte spermlerin sayısının artanasini sagliyor.....birde dostinex deniycem ben bi arkadasim onunla gebe kaldi dene mutlaka bak ben deniycem bunlari bu ay Alkahtan hayirlisiyla insallah olacak

merhaba kizlar bende araniza yeni katildim 31 ocakta dusuk yaptim ama hamile kalamadim bu ay umitliydim ama dun regl oldum insallah haziranda kalirim bu arada dostinex nedir bilgi verirmisiniz

merhaba kizlar bende araniza yeni katildim 31 ocakta dusuk yaptim ama hamile kalamadim bu ay umitliydim ama dun regl oldum insallah haziranda kalirim bu arada dostinex nedir bilgi verirmisiniz

Cnm mrb hos geldin safa getirdin 😘dostinex prolaktinle ilgili bir ilac ama kullanan herkes gebe kaliyor

Hosbulduk cnm yok prolaktinim normal benim adetlerim saat gibidir 30 gunde bir olurum ☺ama ocaktan beri gebe kalamadim insallah bu ay kalirim bu arada benim 3 yasinda bir oglum var

Cnm mrb hos geldin safa getirdin 😘dostinex prolaktinle ilgili bir ilac ama kullanan herkes gebe kaliyor

Kizlar bnce doktora sormadan hicbi ilac kullmmayin prolaktini yüksek olan kullansa hepten yukseltir heralde bnce doktora gidin tahlillerinizi olun yada doktorunuza sorun bn bunu kullanabilir miyim diye

Kizlar bnce doktora sormadan hicbi ilac kullmmayin prolaktini yüksek olan kullansa hepten yukseltir heralde bnce doktora gidin tahlillerinizi olun yada doktorunuza sorun bn bunu kullanabilir miyim diye

Kuzum prolaktini dengeliyor problemli bi ilac degilvyani ben 2lisini alacagim birsuru macun vs aldim bakalim

Tek uzuldugum konu kanamam erken basladi ya agrimda cok smd

Hosbulduk cnm yok prolaktinim normal benim adetlerim saat gibidir 30 gunde bir olurum ☺ama ocaktan beri gebe kalamadim insallah bu ay kalirim bu arada benim 3 yasinda bir oglum var

Benimde 3.5yasinda. Kizim var

bende dün adet oldum batım 7 haziran gerçi benim adetim 35-40 gün arası değişiyor.bugün doktora gittim hormon baktı her şey normal dedi umutlar hazirana inşallah :)))

bende dün adet oldum batım 7 haziran gerçi benim adetim 35-40 gün arası değişiyor.bugün doktora gittim hormon baktı her şey normal dedi umutlar hazirana inşallah :)))

hayırlısı olsun gelecek ay inşallah gelir bebişlerimiz:KK55:

Hormonlarinin normal olusuna sevindin yatiyorum bende belim karnim felaket agriyor nefes aldirmiyor

Selam kizlar bende mayis trenini kacirdim henuz adet olmadim ama ptesi test yaptirdim negatif cikti adet olsamda calismalara baslasam bu da degisik bi duyguymus bayagi heyecsn yapiyor insan var mi aranizda iyi haberler alan

Selam kizlar bende mayis trenini kacirdim henuz adet olmadim ama ptesi test yaptirdim negatif cikti adet olsamda calismalara baslasam bu da degisik bi duyguymus bayagi heyecsn yapiyor insan var mi aranizda iyi haberler alan

Hos grldin safalar getirdin alsana cicrk 💐🌸🌷🌹🍀yonca sans icin yok taylim tik yok haziranda bebis dolmasi umuduyla yaniyoruz hepimiz

X