HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yarın çatlamadan sonra 6.günüm ve hiç bir belirtim yok ne bir kramp ne bir ağrı ne yerleşme kanaması vs galiba bu ay da olmadı

Amerikadayım canım ben. Ovulasyon testide alacaksan eğer sizin orda varsa easy@home marka var ben çok memnun kaldım. İçinde 50 ovulasyon, 20 gebelik testi vardı
Tamam canım evet öyle yapayım ne mantıklısı böyle olacak teşekkür ederim

Alev alev yanıyorum ya yanıyorum resmen ben de resmen elime çikolata aldığım gibi eriyor çama yok Yani bu ay adet olursam eğer kesinlikle internetten 20-30 tane test almayı düşünüyorum buraya yazdıkça düşündüm durdum çünkü

Bu aya odaklan niye negatif yayiyorsun.

İnşallah ama umutlarım git gide azalıyor sanki hiç olmayacakmış gibi
Emin ol biz olsada inanmıyoruz bı kulp buluyoruz illa her negatif ihtimali yatiriyoruz masaya.bende yeri geliyor umutsuzluğa kapılıyorum sanki hiç pozitif goremicem diye ama sonra diyorum benide Allah yarattı bende onun kuluyum diğer kullarına nasip ediyorsa banada eder.bazen zahmet olmadan rahmet olmuyor sadece.bizlerde sabırsız olduğumuz için içindeki hayri anlayamiyoruz.o yüzden bol dua sıfır stres Allah'a teslim şekilde yola dewam.

Femometer diye bi uygulama var şerit şeklinde olan testleri otomatik algılıyor sanırım geçen sdaak da bahsediyordu o daha ayrıntılı bilgi verir bu ay onu deneyeceğim ben
Evet hatta önce küçük ekran acılıyor sol altta kamera acısını büyütebiliyorsunuz

İyi geceler 17 Mayıs'ta son adetim başladı döngüm 27/28 yumurtalama günlerim 11/12/13. gün olarak değerlendirdim inşallah doğru değerlendirmisimdir

Kızlar ilk gebelikle ikinci gebelik arasında belirti bakımından fark var mı
Canım ilk gebeligimde ne ovulasyon testi ne birşey korunmadigim ikinci ay hamile kalmıştım. Testi pozitif görünceye kadar hiçbir belirti de hissetmedim hani 10 yıl oldu belki olduda hatırlamıyorum.ikinci gebelikte düşük yaptım ama 6 ay denedim yine ovulasyon testi yapmadığım ay ve gerçekten süreci takip etmediğim ay hamile kaldım ama bebeğim gelişmedi ve düşük yaptım.o ay tek değerlendirme ile hamile kaldım tatildeydik ilişkiden 2 gün sonra tam 10 gün bildiğin yatak döşek yattım.tek belirti buydu bende sonradan düşündüğümde.bu ay hamilelik haberi alırım inşallah olurda Rabbimin Hayri başka zamandır ben yine eski usul testsiz dewam edicem.

Benim de ayaklarımın altı yanmaya başladı ya ellerim de öylee. Bende regl olursam hemen sipariş vericem arkadaşın dediğinden, çok çok uyguna geliyor öyle

Merhaba kizlar şuanda hamileyim hamile kalmadan önce rüyamda ikiz erkek bebeklerinin olduğunu gördüm kimseye söylememiştim dayımın eşide ruyadinda beni görmüş ikiz bebeklerim varmış acaba gerçek olabilirmi ramdevume daha çok var 19 HAZİRAN'DA, H herkes

Şimdi bende baktım o uygulamaya gerçekten güzel bir uygulamaymış. Tavsiye için teşekkürler kızlar
Aynen ya valla çok iyi oldu diğer testlerini orta ve düşük çıkardı 28 dede yumurtlama 29 da çatlama olmuş.allahtan değerlendirmelerim uygun oldu.saldim artık yok değerlendirme filan birkaç gün.huzura ermek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…