HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aynen ya valla çok iyi oldu diğer testlerini orta ve düşük çıkardı 28 dede yumurtlama 29 da çatlama olmuş.allahtan değerlendirmelerim uygun oldu.saldim artık yok değerlendirme filan birkaç gün.huzura ermek istiyorum
Aynen taktir Allah’ın artık canım. Benim hafiften mide bulantım var şuan 😞

Şuan vücudun değişme ugruyorsa olabilir düşük yaptığım zaman ben bildiğin canlı cenazeydim bilmiyordum hamile olduğumu tabi ilişkinin 2. Gününden sonra bildiğin varya dedim canım çıkacak kusma halsizlik eklem ağrıları ne ararsan vardi

sdaak sdaak canim bat tarihi değişti.13 haziran oldu.
😀 senin sat tarihini hatorlayamadım 13 Mayıs yaptın canım önemli olan bat zaten uygulamayı sevmenize sevindim kurcaladıkça güzel şeyler görürsünüz mesele sizin sıcaklık egrınıze benzer hamile kalmıs diğer kişilerin eğrileri ile karsılastırma falan yapabiliyorsunuz

Şuan vücudun değişme ugruyorsa olabilir düşük yaptığım zaman ben bildiğin canlı cenazeydim bilmiyordum hamile olduğumu tabi ilişkinin 2. Gününden sonra bildiğin varya dedim canım çıkacak kusma halsizlik eklem ağrıları ne ararsan vardi
Benimde kimyasal gebelik de öyleydi canım reglime 2 hafta kala sırtımdan ağrı bir başladı vucüdüm heryerim döküldü resmen belim kasıklarım 2 hafta boyunca perttim bende hatta imkansız dedim bu kadar erken nasıl belli olacak ama sağlıksız gebeliklerde böyle çok çok erkenden başlıyor herhalde genelleme de yapmayayım ama benim tecrübe ettiğim buydu

Günaydın kızlarr dün çok yoğun bir gündü çok bakamadım. Dün sabah test yaptım negatifti şüpheye yer bırakmayacak şekilde. Vücut sıcaklığım da düştü zaten regli bekliyorum bakalım🤷🏼‍♀️

Kizlar günaydın. Çatlatma ignesinin 14. Gunu bat a 3 gun kaldi. Erken gebelik testi yaptim sabah. Tertemiz negatif.🤦‍♀️😞

Şimdi size çok komik bir şey yazıcam ama gülmeyn lütfen. Benm burnum büyümüş ucu normalde de minnak burnum ay neoldu buna resmen bıraz büyümüş 🤣🤣🤣🤣 acaba belirti mi burun etim hafif şiş gb sanki ondan mı

Günaydın kızlarr dün çok yoğun bir gündü çok bakamadım. Dün sabah test yaptım negatifti şüpheye yer bırakmayacak şekilde. Vücut sıcaklığım da düştü zaten regli bekliyorum
Regl gelmeden umut kesilmez ama yoksa da diğer aya inşallah güzel haber alalım💖🙏🏼

Şimdi size çok komik bir şey yazıcam ama gülmeyn lütfen. Benm burnum büyümüş ucu normalde de minnak burnum ay neoldu buna resmen bıraz büyümüş 🤣🤣🤣🤣 acaba belirti mi burun etim hafif şiş gb sanki ondan mı
Ay test yap artık lütfennn bu kadar belirtiye pozitifi görücez inşallah 😍 hangi gün yapacaksın?

Kizlar ben bu ısı olayını karıştırdım şimdi adete 1 hafta kala yapsam olur mu ? Adete yakın düşerse ne olur yükselirse ne olur.anlatin ablaniza

X