HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kız sen çok yaşa emi ya ben emzirmeyi özledim gerçekten güzeldi o sızı bende de oluyor yumurtlamadan sonra 4-5 gün hiç Şaşmaz beş buçuk yıldır direkt göğüs sızımdan anlarım yumurta çatladığı gibi saate bakarım he derim 14 gün sonra adet olacağım

Ay valla bende çok özledim.

Canım benim de akıntım var şuan ama çok çok az hissediyorum su gibi değil ama yapışkan bu ayrımı açıkçası ben hiç bilmiyorum hangisi olunca hamilelik oluyor

Ateşini ölçtün mü bugün
Evet kuzum tablom böyle dha onceden cok yukselmezdı. Gun ıcı de 37.2 veya 3 hep. Ve dnlengm kac saattir de ısın ılgıncı. Yok ben ctesı test yapcam kaset test alcam 3,5 tane bu sfer net yapcam

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-30-21-01-11-440_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 47
Anladım canım seninkiler de hamilelik belirtileri gibi duruyor ama gerçekten kimseyi umutlandırmak istemiyorum aksi çıkınca gerçekten tam bir moral bozukluğu oluyor.
Ben üzülmüyorum ama merak etme suanda benm en buyuk skkıntım kaynana problemı bu aya denk gelmesini canı gonulden ıstyrm buyüzden. Benim cocuk yapmama bile müdahale etmeye çalıştı ya umarım görür gununu hamıle olursam.neyse Gecen ay da acaba dedim durdum adet oldum ama sonra üzülmedim belırsızlık ve merak beni rahatsız eden zaten. Yani uzulmem direkt onume bakarım hayatn her alanında oyleyım siyah ya da beyaz ogrenınce sonucum şekillenir

Ama benım ne guzel hayatım vardı ya hep adet zamanım gelirdi şak dye. Nerden kocama uydum da korunmayı bıraktım gerçekten merak duygusunu aldıramıyor muyuz

Evet kuzum tablom böyle dha onceden cok yukselmezdı. Gun ıcı de 37.2 veya 3 hep. Ve dnlengm kac saattir de ısın ılgıncı. Yok ben ctesı test yapcam kaset test alcam 3,5 tane bu sfer net yapcam
Bir ara bana çok sıcak basıyordu ama şuan geçti o valla ben bir kere ölçmüştüm kendimi normal zamanda 35,4 falan çıkmıştı. 36 lar bile yüksek gibi geliyor bana ama takip yapmadığım için bişey diyemiyorum.

Evet gerçekten gecen ay 6,5 ve 4 kala yaptım hep silik cıktı 15dk snra oyuzden smdı yapmyorum canm az garanti olsun dyorum
Silik mi çıktı. Ay benim yaşadığım gibi yaşamışsın aynı ne saçma yapıyorlar şu testleri insanı ümitlendiriyorlar

Silik mi çıktı. Ay benim yaşadığım gibi yaşamışsın aynı ne saçma yapıyorlar şu testleri insanı ümitlendiriyorlar
Evetcanım yasadım kesn hamılesn dedı arkadsm bile bak teste burda belli degl ama pembeydı bıraz bu kurumus hali. Bu 15 dkda gormstm net sonra kurudukca belırgndı 4degl 2 kalaymıs sonrasında yapmadım kanamam oldu adet günü malum

Eklentiler

• IMG_20240508_112552.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…