HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar bu dönemde yani çatlama sonrası spor filan yapsam öle ağırlık filan değil squat tarzı filan zararlı olur mu sizce.benim kalça problemim var biraz küçülmesi lazım.
Sukuat değil ama çekme germe hareketleri yapabilirsiniz

Yok bu topic de değil. Profilinde 17 yaşında yazan bir üye hcg 0.51 çıkmış klomen kullandım yükselir mi diye sormuş. Bende 17 yaşında hamile kalmaya mı çalışıyorsun diye sordum sadece başka birşey demedim. Ordan başka biri atladı yok senin yorumlarını hep görüyorum yok şöyle yok böyle herkesi yargılıyorsun falan. Kendi açtığı konu olmamasına rağmen bana insanın tepesini attırma ikile dedi ya 😵‍💫. 17 yaşında hamile kalmaya çalışması çok mu normal Allah aşkına
Bu tarz yerlerden uzak durun o halde hamile kalmak istiyorsa zaten laf anlatmak pek mümkün olmayacaktır hiç yormayın kendinizi de sinirlerinizide

Yalnız buna koptum.
Screenshot_2024-05-30-18-20-44-723_com.android.chrome.jpg

Valla ne alacağız başka bilemedim. Benim burda first response ve clear blue meşhur. Birde marketlerin kendi markaları var bidahanonu deneyeceğim. Birde bu testlerin dijital olanları var onlarda çok hassasmış, hiç çizgi aramıyorsun ekranda hamşlesin ya da değilsin diyor geçen ay aldım direk no dedi, diğerleri biraz silik çıkarmasına rağmen
Evet bende onu biliyorum geçen ay gecikince almıştım ondan da 😂 sen nerde yaşıyorsun canım

Kızlar selammmm benim son ilişki 16 Mayıs. Uygulamaya göre 28 Mayıs beklenen regl günüm 30. Gün. Ama benim nadir de olsa 32 yi de gördüğü için bekleyeyim dedim. Bugün 32. Gün. Olmazsam pazartesi test yapıcam ama garip bir şekilde benim kalçadam kasığa doğru giden damarlarım inanılmaz belirginleşmiş böyle bir belirti yaşayanınız oldu mu ya?

Çok teşekkür ederim. Şu an yurtdışındayım ve maalesef burda istediğin gibi gidip kan testi veremiyorsun doktorun talebi olması gerekiyor. Doktor da gerekli duymadı hatta çok şaşırdı 2 günde bir değer artışı takibi talebime. Ama birkaç gün sonra Türkiye’ye geliyorum orada vereceğim hemen 😂
Çok sevindimmm sağlıkla gelsin bebişiniz 🥰

Gençler ben eve geldim test yaptım şimdi evdekilerden
Baya baya negatif çıktı sağlık olsun artık
Sanırım oda kuruma çizgiydi 🥹
Sat 1 mayıs hala olmadım
Olmam lazımdı
Kuzum benim adet günüm bile erken gebelik testinde o kadar silikti ki?normal kaset testte çıkmamıştı.hani umutlandirmak istemiyorum ama belki erken gebelikte çıkar.

Kuzum benim adet günüm bile erken gebelik testinde o kadar silikti ki?normal kaset testte çıkmamıştı.hani umutlandirmak istemiyorum ama belki erken gebelikte çıkar.
Bekliyorum artık olmazsam bi 2-3 güne daha tekrar yaparım
Olursamda ovülasyona başlayacağım 🥹

Polymnia Polymnia canım merhaba senin akıntın nasıl yani akıntın olmuştur diye düşünüyorum hamilesin ya benim bir uzayan geliyor bir de süt gibi 4 günüm var çokça belirtim var dün biraz moralim bozuldu uzayan akıntı gelince ama burada yeni hamile olan bir arkadaşım uzayan akıntı geldi benden de dedi hamilelik belirtisi dedi seni merak ettim

Benimde göğüslerim sizlamaya başladı çatlamanin etkisiyle.ince ince böyle emzirenler bilir uzun süre emzirmeyince gogusler sızlar ya öyle.kasiklarimda hala ağrıyor.kizlad ya bu erkekler ne rahat herseyleri kolay.baba olmak için bile sadece zevke gelmeleri yeter.

X