HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bizim forumdami ben rastlamadım
Yok bu topic de değil. Profilinde 17 yaşında yazan bir üye hcg 0.51 çıkmış klomen kullandım yükselir mi diye sormuş. Bende 17 yaşında hamile kalmaya mı çalışıyorsun diye sordum sadece başka birşey demedim. Ordan başka biri atladı yok senin yorumlarını hep görüyorum yok şöyle yok böyle herkesi yargılıyorsun falan. Kendi açtığı konu olmamasına rağmen bana insanın tepesini attırma ikile dedi ya 😵‍💫. 17 yaşında hamile kalmaya çalışması çok mu normal Allah aşkına

Yok bu topic de değil. Profilinde 17 yaşında yazan bir üye hcg 0.51 çıkmış klomen kullandım yükselir mi diye sormuş. Bende 17 yaşında hamile kalmaya mı çalışıyorsun diye sordum sadece başka birşey demedim. Ordan başka biri atladı yok senin yorumlarını hep görüyorum yok şöyle yok böyle herkesi yargılıyorsun falan diyor. Kendi açtığı konu olmamasına rağmen bana insanın tepesini attırma ikile dedi ya 😵‍💫. 17 yaşında hamile kalmaya çalışması çok mu normal Allah aşkına
Allah akıl fikir versin.17 yaş ne yaaaaaa😱😱😱 çocuğun çocuğu.hadi evlendin zaman geçsin millet 25 de evlense 2 3 sene bekliyor ki evliliği otursun diye.

Yok bu topic de değil. Profilinde 17 yaşında yazan bir üye hcg 0.51 çıkmış klomen kullandım yükselir mi diye sormuş. Bende 17 yaşında hamile kalmaya mı çalışıyorsun diye sordum sadece başka birşey demedim. Ordan başka biri atladı yok senin yorumlarını hep görüyorum yok şöyle yok böyle herkesi yargılıyorsun falan. Kendi açtığı konu olmamasına rağmen bana insanın tepesini attırma ikile dedi ya 😵‍💫. 17 yaşında hamile kalmaya çalışması çok mu normal Allah aşkına
Gerçekten şaka gibi önce kendisini büyütsün ay merk ettm bakaym

Bunu kim söyleyecek diye bekliyordum günde 3 test🙈🙈🙈 tamam akşam biyane daha yapıp bırakıyorum.dun doktor dinledim dedim ya yumurta catlamaysa kiste donusuyormus büyüye büyüye ondan korktum kız yoksa standart türk kadını kadar evhamliyim😂😂😂
Çatlamaz diye endişe ediyorsan düzenli ısı takibi yapmanı öneririm, ısı değerin yükseldiğinde çatlamaya da emin olmuş olursun

Allah akıl fikir versin.17 yaş ne yaaaaaa😱😱😱 çocuğun çocuğu.hadi evlendin zaman geçsin millet 25 de evlense 2 3 sene bekliyor ki evliliği otursun diye.
Dimi bende aynı şeyi düşündüm bide klomen kullanmış. Profilinde yaşı 17 yazdığı için teyit amaçlı sormuştum. Sorduğum kişi hiçbir şey demiyor başka biri ordan atlıyor herkesi yargılıyorsun diye

Bence clear Blue da çok sıkıntılı bi test bir daha almayı düşünmüyorum
Valla ne alacağız başka bilemedim. Benim burda first response ve clear blue meşhur. Birde marketlerin kendi markaları var bidahanonu deneyeceğim. Birde bu testlerin dijital olanları var onlarda çok hassasmış, hiç çizgi aramıyorsun ekranda hamşlesin ya da değilsin diyor geçen ay aldım direk no dedi, diğerleri biraz silik çıkarmasına rağmen

X