HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Tavşan gibi habire havuc yedim diyorsun vallahi bravo azmine helal olsun🙈🙈🙈🙈❤️ Allah'ın yarattığı hiçbir şey boşa değildir resmn bazı drlar kür asla kullanmayın diyor ama ben prolaktin m yüksek cıktıgında testere dişli aslan pençesi kürü yaptım ılac ıcmek ıstemdm o ay ad hamile kaldım resmen
Ben bu ay denedigim şeyler ile olmazsa aslan pencesini demicem testlerini yaptırım.bu ay arı sütü polen bal karışımı hayıt sirkesi ve zeytinyağlı incir kullandim

Oldu canım oldu çatlama oldu şükür.korktum büyüyüp kist yapacak diye öyle oluyormuş akşam okudum öle bir moralim bozuldu ki. 4 den akşam 10 a kadar 3 havuç yedim.11.30 da test yaptım tekrar siliklesmeye başladi test.degerlendirdikte ama bugün için kararsızım olsun mu olmasın mı diye
Bugnu dene mutlakaaa dene canm eşinle kavga etme sakın🤣🤣

Vücut ısısı yumjrtlama sonrası artar. Adete bıkac gun kala veya gununde düşer benm giderek arttı ve cok Yüksek normal zamandan. Evet kişinin sabıt ısısından brz fazla olması belirti ama bu adet gunu flnn dusmemesı lazm tabi. Isının yanında gogus kabarcıgı damar belirginlesmesı agrı akıntı ve basdonme. Kasık agrısı belırtlerımle brlestrnce umutlanyrm
Ay insallah hayırlısı ile olur en kısa zamanda kolayca sağlıkla

Ay canım aminn aminnnn.kotuyu çağırma kimyasal filan deme.bende istiyorum banada dua et.evet bı oğlum var ama istek aynı istek.
Insallah canımm rabbim oglusuna kardes versınn🤲🏼Ben de oyle kızım da cok ıstıyor arada yokluyorum onu anne hamıle olamazsın kı sen karnın büyük değil nasıl olur oyle olmaz diyor.

Peedictor 230 demişti geçen ay eczane bana
Predictor burda yok netten almadgma psman oldum prodoctor arkadasma 5ve 4 gun kaala bembeyaz negatif verdı hatta burda lazer soran arkadaşıma örnek verdım bu olayı buradaki eczanede bebetime turevı kaset test var ve erken test sdece prodoctor var o cok uygun du 55tl fln ama yanls somuc verdı arkadaşıma dye almyorum kahretmesn. Oyuzden beklyrm 🤣

Mayıs 26 oldu akşam 23.00 gibi 27 bitti 28 kahve 29 kahve leke başka yok zaten bnm reglm uzun sürmüyor fotoyu attım bir tık silik olması lazım ama iki gün biraz koyu çıkması tuhaf geldi
Daha yumurtlama için çok erken testte de çıkmamış t çizgisinin cden köyü olması gerekiyor yumurtlama için

Ya cidden eczane abartmış muhtemelen şimdi banada öyle diyecek bu arada ben özelde 108 TL te kan verip gebelik testi yaptırıyorum almaktan vazgeçmiş olabilirim :KK70:
Bizim burda özelde 500 TL idi Eylül'de oda kan testi canım😊😊😊😊 o yüzden kaset test ile dewam sağlık ocağında kan beta guzek değere ulastimi doktor.resmen söylüyorlar adamı çünkü.

Kızlar selam kolay gelsin hepinize ben dünden başladım ovulosyona dayanamadım zaten 26 geldi 27 bitti 28 kahve kahve geldi 29 da ovulosyon testi alıp baktım ama daha çok erken deil mi hemen (t) nin bir tık koyu çıkması silik çıkar DİE umuyordum yardımcı olursani

Merhaba canım benim regliden sonraki gün tek çizgi oluyor ikinci çizgi çok çok silik oluyor sonraki günlerde yaval yavaş artıyor çizgi. Neden böyle olur bilemedim

Bizim burda özelde 500 TL idi Eylül'de oda kan testi canım😊😊😊😊 o yüzden kaset test ile dewam sağlık ocağında kan beta guzek değere ulastimi doktor.resmen söylüyorlar adamı çünkü.
ya ben indirimle yaralanıyorum diye öyle tam fiyatı ne kadar bilmiyorum

Sanki senin erkende gelmisti diye hatirliyorum adetinin
Evet ama bnm birde kısa sürüyor regl iki gün falan ovulosyon testindede biraz silik çıkmasını umuyordum ama bir tık koyu çıktı dun ve bugün daha çok erken bir tık koyu çıkması

X