HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Belirtin var mı canım?
Sozde (sozde diyorum cunku tahmini yumurtlama uzerinden 17 gun gecti) yumurtlama oldugu zamandan beridir siddetli göğüs ve kasik agrilarim hamile oldugumu dusunmuyorum cunku illaki adet olurdum. Yumurtlama sonrasindaki 1 hafta iliskide olmadi. Bi an once adet olmayi bekliyorum.

Sozde (sozde diyorum cunku tahmini yumurtlama uzerinden 17 gun gecti) yumurtlama oldugu zamandan beridir siddetli göğüs ve kasik agrilarim hamile oldugumu dusunmuyorum cunku illaki adet olurdum. Yumurtlama sonrasindaki 1 hafta iliskide olmadi. Bi an once adet olmayi bekliyorum.
Illaki testte cikardi dunde erken gebelik gebelik yaptim yok yani

Aynı şekilde bende bekliyorum bi an önce olsam da bitse

Canım yumurtLama ve catlama aynı ilk sayfalarda yazmıstık bak istersen
Canım bende öyle biliyorum ama adını hatırlamıyorum dün bı doktor dinledim. 2 gün süren yumurtlamalar oluyor 3 gün çatlama oluyor o yüzden adet tarihini hesaplamak için çatlama gününü baz alıyoruz dedi.

Kızlar gögus kahverengi alanın cevresınde beyaz pütürlüklerim bariz aksam dan beri belirgin olmus. Daha da arttı belirtimmmm. damarım da belli bu sabah yne 36.9 uyandım şuan 37.3 ısım okdr sıcagm ji arkadasm kaldı gıtti cok yorulmusum o da dedı hep cok sıcaksın. sürekli başım dönüyor 4 gün kaldı test yapmıcam 2 gundha beklıcem glb ole baslıcam yapmaya eşim dokunamıyor bana okdr sıcagım kı dokunan hasta sanır . Sol yumurtalık sabah poiıt pıt agrıdı hep sabah meme hassasiyetim coktu taş gbydı ya uyandıgımda. Son 4 gunum zor gececek bembeyaz akıntım da geliyor hep
Valla moral bozmak gibi olmasın canım ama bunların hepsi regl belirtisi de oluyor. Beklemek de zor biliyorum

Ama senin yine testlerde silik cizgi cikmista bi umut var hamile olabilirsinnn insallah oyledir dee 😚
ay bilmiyorum ki canım bakalım cumartesiye kadar olmazsam yaparım yine herhalde artık ama ben geciktiğini düşünüyorum

Valla moral bozmak gibi olmasın canım ama bunların hepsi regl belirtisi de oluyor. Beklemek de zor biliyorum
Benim boyle regl belrtılerom olmaz ki regl belrtm olmaz daha doğrusu meme agrısı gecen ay oldu ama ne ısı bole çıktı ne gogus damarı ne beyaz pütürlet ne de basdonmesı nabzım da 87 90 arası bakalm nasıp artk

Kızlar gögus kahverengi alanın cevresınde beyaz pütürlüklerim bariz aksam dan beri belirgin olmus. Daha da arttı belirtimmmm. damarım da belli bu sabah yne 36.9 uyandım şuan 37.3 ısım okdr sıcagm ji arkadasm kaldı gıtti cok yorulmusum o da dedı hep cok sıcaksın. sürekli başım dönüyor 4 gün kaldı test yapmıcam 2 gundha beklıcem glb ole baslıcam yapmaya eşim dokunamıyor bana okdr sıcagım kı dokunan hasta sanır . Sol yumurtalık sabah poiıt pıt agrıdı hep sabah meme hassasiyetim coktu taş gbydı ya uyandıgımda. Son 4 gunum zor gececek bembeyaz akıntım da geliyor hep
Akintinda devam ediyooo insallah hamilesindir cunku adetten once kuruluk olmaya basliyo

Bu arada moralm bozulmaz canım halolita halolita kendimizi kandırmakta da ustayız bz kadınlar malum herşey olablr fos cıkablr hersey bırden ama encok şok oldugum pütürler gece başladı belli olmaya🥺

Kizlar bencede yumurtlama ve catlama baska bisi. Yumurtlama yumurtalarin gelisme buyume evresi catlama buyuyen gelisen yumurtanin catlamasi.

X