HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ben erken yumurtlamamışım, bence şimdi başladı yumurtlamam çünkü ovulasyon testi koyulaşmaya başladı. Bugün 14.günüm zaten muhtemelen normal şekilde ilerliyor yumurtlama sürecim.

Ama yani ne akıntı var ne kasıklarımda ağrı var anlamadım ben. Pazar pazartesi yaşadığım belirtiler tam yumurtlama belirtisiydi ama test çok silikti. Şimdi de test iyice koyulaştı ama belirti yok.

Ama tabi bu testin şerefine akşamı hemen değerlendiricez 😁😁

IMG_7393.jpeg

Kızlar ben erken yumurtlamamışım, bence şimdi başladı yumurtlamam çünkü ovulasyon testi koyulaşmaya başladı. Bugün 14.günüm zaten muhtemelen normal şekilde ilerliyor yumurtlama sürecim.

Ama yani ne akıntı var ne kasıklarımda ağrı var anlamadım ben. Pazar pazartesi yaşadığım belirtiler tam yumurtlama belirtisiydi ama test çok silikti. Şimdi de test iyice koyulaştı ama belirti yok.

Eki Görüntüle 3434824
hadi inşallah hayırlı haberler verirsin 2 hafta sonra.seninle neredeyse aynıyız.benımde dun catlama oldu aramız 2-3 gün oynar.

Ama arkadasım tam catlama gunu denemiş simdi kız bebek bekliyor hıc bir teori tutmadı bende demişti
Tabiki rabbim nasibi olani gonderiyo. Benim planlibolarak yaptigim biseybdegildi ama sonradan ogrendigimde kizimda catlama oncesi oglumuda catlama zamanina denk geldigi icin bende tutmustu.

Eki Görüntüle 3434824
Silik olana kadar denmeye devam et canim garintile isini 🤭

Benim çatlama ve öncesindeki 3 gün de ilişki oldu o zaman artık Allah'a kaldı nasip. Ama bir arkadaşım erkek çocuğun rahime tutunması daha zor oluyor demişti. Bilemiyorum.
Canim zaten kesin diye bisey yok mesela bazi erkeklerde sorun olabiliyo soyleki spremin saglikli olmasi vok onemli kiminde spermin ileriyo gitme sorunu olabilir kimde sperm kalite dusuklugu olabilir. Benim bi tanidigim tup bebek tedevasi yapan drun yaninda calisiyodu. O bize demisti hatta drlar gebelere spermler saglikliysa bi erkek bi kiz koyular. Ama sagliksiz sperm varsa saglikli olanlar kiz ya da erkek fark etmeksizin tedavi yapilar.

hadi inşallah hayırlı haberler verirsin 2 hafta sonra.seninle neredeyse aynıyız.benımde dun catlama oldu aramız 2-3 gün oynar.
Ay hadi inşallah 😍 senin bat ne görünüyor şu an? Benim takvime göre 15 haziran

Kızlar gögus kahverengi alanın cevresınde beyaz pütürlüklerim bariz aksam dan beri belirgin olmus. Daha da arttı belirtimmmm. damarım da belli bu sabah yne 36.9 uyandım şuan 37.3 ısım okdr sıcagm ji arkadasm kaldı gıtti cok yorulmusum o da dedı hep cok sıcaksın. sürekli başım dönüyor 4 gün kaldı test yapmıcam 2 gundha beklıcem glb ole baslıcam yapmaya eşim dokunamıyor bana okdr sıcagım kı dokunan hasta sanır . Sol yumurtalık sabah poiıt pıt agrıdı hep sabah meme hassasiyetim coktu taş gbydı ya uyandıgımda. Son 4 gunum zor gececek bembeyaz akıntım da geliyor hep

Son düzenleme:
Kızlar gögus kahverengi alanın cevresınde beyaz pütürlüklerim bariz aksam dan beri belirgin olmus. Daha da arttı belirtimmmm. damarım da belli bu sabah yne 36.9 uyandım şuan 37.3 ısım okdr sıcagm ji arkadasm kaldı gıtti cok yorulmusum o da dedı hep cok sıcaksın. sürekli başım dönüyor 4 gün kaldı test yapmıcam 2 gundha beklıcem glb ole baslıcam yapmaya eşim dokunamıyor bana okdr sıcagım kı dokunan hasta sanır . Sol yumurtalık sabah poiıt pıt agrıdı hep sabah meme hassasiyetim coktu taş gbydı ya uyandıgımda. Son 4 gunum zor gececek bembeyaz akıntım da geliyor hep
Sıcaklık gebelik belirtisi mi? E hadi hayırlısı benimde ayağımın altı yanıyor ama umudum
Az

Sıcaklık gebelik belirtisi mi? E hadi hayırlısı benimde ayağımın altı yanıyor ama umudum
Az
Vücut ısısı yumjrtlama sonrası artar. Adete bıkac gun kala veya gununde düşer benm giderek arttı ve cok Yüksek normal zamandan. Evet kişinin sabıt ısısından brz fazla olması belirti ama bu adet gunu flnn dusmemesı lazm tabi. Isının yanında gogus kabarcıgı damar belirginlesmesı agrı akıntı ve basdonme. Kasık agrısı belırtlerımle brlestrnce umutlanyrm

Kızlar selam kolay gelsin hepinize ben dünden başladım ovulosyona dayanamadım zaten 26 geldi 27 bitti 28 kahve kahve geldi 29 da ovulosyon testi alıp baktım ama daha çok erken deil mi hemen (t) nin bir tık koyu çıkması silik çıkar DİE umuyordum yardımcı olursani sevinirim

Eklentiler

• 20240530_150104.jpg
    20240530_150104.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 41
X