HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benimle benzer durumu yaşayanlar varsa tecrübelerini paylaşabilirse çok sevinirim. Kanama pıhtı olarak mı atacak vücudumdan acaba? Nasıl oluyor bu tarz durumlarda?
Degerınız dusukmus henuz.yukseklen dusunce ıkı gune kadar kanama baslıyor ama cok pıhtılı olırsa sıyah gıbı enfeksıyon olmaması adına kürtaj gerekıyor ama dusuk betada kendılıgınden adetle atıyor dıye bılıyorum

Ben göremedim ama belki kameradan öyle çıkmış olabilir. Sen görüyorsan bence 2 gün sonra tekrarla testi

İşte insan görmek isteyince görüyor gibi bi şey :) eşim de göremedi. Umut gibi bir şey benimki. Daha çok yeni deniyoruz ama :) inşallah olur isteyen herkesinki.

kızlar merhaba sizce hormon sonuçlarım nasıl?
bilenler yorum yaparsa sevinirim sonuçlar çıkınca dr. gidemedim
e2 (estradiol): 62.14
fsh: 6.62
lh: 9.8
prolaktin: 17.01
tsh: 2.28

Sencede çatlatmış olması saçma değil mii

Eklentiler

• IMG_4366.jpeg
    235,5 KB · Görüntüleme: 22
Henuz 4 günüm varmış canm sanki hafif gölge var gibi testin markası nedir

Kızlar bişey sorucam benim döngüm kimyasaldan sonra 28,29 dan 34 güne çıktı mart ayından beri böyle döngüm.
Bu belli bir rahatsızlığın habercisi olabilir mi yoksa döngüsü böyle olup da rahatsızlığı olmayan var mı onu merak ettim açıkçası. Acaba bende bir problem mi var diye düşünüyorum. Yumurtlama zamanlarım da çok sancılı oluyo

Benimle benzer durumu yaşayanlar varsa tecrübelerini paylaşabilirse çok sevinirim. Kanama pıhtı olarak mı atacak vücudumdan acaba? Nasıl oluyor bu tarz durumlarda?
Canım benim öncelikle çok üzüldüm ama sağlıksızsa vücut atmak istemiş demek ki.
Benim de beta hcg değerim iyi artmamıştı doktor ilaç verip kanama başlatalım dedi (beta hcg değerim 700’lerdeydi) ve ilaçla kanama başlatıp düşük yaptım. 5-6 gün kadar regl gibiydi ama tabi daha yoğun ve pıhtılıydı.
Muhtemelen beklesem benim de kendiliğinden düşük kanamam başlardı ama doktor bunu beklemek yerine ilaçla hızlandırdı bunu. Beklemesi garip geldi ama belki bir bildiği vardır.
Başka bir doktordan daha görüş almayı düşünüyor musun?

Canım benim döngüm öyle hep uzundur ve rahatsızlıgım yok çok şükür

Benim de düşükten önce 28 gündü düşükten sonra 33-32-30 diye gitti, tam eski düzene giriyordum ki tekrar hamile kaldım senin hep 34 mü? 34 normal sayılıyor döngü aralığında, bence bir problem yoktur ya zaten geç yumurtlamıştın bu ay di mi?

Kızlar yumurtlamayla çatlama aynı gün olabilir mi koyu iki fotoğrafta aynı güne ait pik olan 2 gibi yapıldı silik olan akşamüstü 6 gibi yapıldı

Eklentiler

• IMG_4363.jpeg
    170,2 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_4366.jpeg
    235,5 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar yumurtlamayla çatlama aynı gün olabilir mi koyu iki fotoğrafta aynı güne ait pik olan 2 gibi yapıldı silik olan akşamüstü 6 gibi yapıldı
Sıvı alımına dikkat etmiş miydin? Aynı gün olabilir tabi, bazen peak’i gördüğünde günde 2-3 test yapanlar oluyor çatlayıp çatlamadığını takip etmek için. Bence hemen değerlendirin

Sıvı alımına dikkat etmiş miydin? Aynı gün olabilir tabi, bazen peak’i gördüğünde günde 2-3 test yapanlar oluyor çatlayıp çatlamadığını takip etmek için. Bence hemen değerlendirin
Evett 2 saat kadar hiçbişey içmedim. Ama sabah yaptığım test ilk idrarla değildi fakat yine hiç su içmeden yaptığım idrarla yapmıştım testide acaba ondan dolayı pik çıkmış olabilir mi ? Sabah değerlendirmiştik bu arada

Canım benim döngüm öyle hep uzundur ve rahatsızlıgım yok çok şükür
Çok sevindim o zaman canım
Canımm benim marttan beri böyle tabi ben birşeyden haberim olmadığı için yumurtlarken hamilelik testi falan yapmışım hep saçma sapan bir 3 ay geçirdim bu yüzden evet 20 sinde yumurtladım canım 21 i çatlama oldu bugün de regl oldum herşey normal döngü içinde şuan. Yani ben çözdüm en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…