HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benimde aynı gece vardı bugün birşey yok 7 sine göre baktigimda 4 u 8 i sayarsak benimde 5 i görünüyor bakalım hayırlısı olsun benimde ümidim kalmadı pek .vücut ısima bakmadim hiç ama elim ayağım yanıyor resmen sıcaklardan olabilir adet onceside olabilir

Benimde kız kardeşim yok canım seni çok iyi anlıyorum bizler burada birbirimizi anlayalım dua edelim güzel annenin yüzü suyu hürmetine rabbim sana güzeller güzeli sağlıklı birmkzı evlat nasip etsin hayırlı gönlüne göre ama acele de etmeyelim ya ben artık saldım yani nolacaksa olsun önemli olan sağlık

inş canım öyledir bakalım senin durumunu da okudum gercekten farklı bi durum yaşamışsın umarım sağlıkla kucagına alırsın tekrar beta baktırdın mı
Bu akşam gideceğim benim için herşey bugun belli olucak içimde braz kötü his var. Sanki hcg düşüyorduda ben düşerken ögrendm gibi bi his var

Tesst yaptınmı bugun yada ne zaman yapıcaksın halolita

Sat 15 Haziran bat 13 Temmuz

Kızlar birşey sorucam düşük yaparken hcg sıfırlandıktan sonramı kanama başlar. Yoksa önce kanama olup hcg sonramı düşüşe başlar çok merak ediyorum

Hiç kötü düşünmeyin. Hayırlısıyla gidip güzel haberlerle gelin inşallah. İnsanın düşünceleri psikolojisi vücudunu çok etkiliyor.

Benim Bat 12 Temmuz ovulasyonu çatlamayı belirleyebildiğimiz kadar değerlendirdik ama sıfır belirti bekliyorum bakalım. İlk ay olduğu için ne bekleyeceğimi de bilmiyorum pek, hamileyim hamileyim diye düşünerek dolaşmaya çalışıyorum evde

Bence sen kesin hamilesin kesin git kan falan ver bence
Yok canım ya bence değilim keşke olsam ama yine gelecek kırmızılar Almanya da yaşıyorum ben canım burda 10 gün geçmeden kan veremiyorsun maalesef.
Senin yumurtlama ne zamandı canım. Ya bu belirtiler bir var bir yok değişik tam kafa karıştırmalıkkk
Canım kötü düşünme ama herşeye hazırlıklı olmak da mantıklı umarım artış olmuştur
Yok test yapmadım canım bat ı beklicem gecikirse yaparım artık.

Kızlar birşey sorucam düşük yaparken hcg sıfırlandıktan sonramı kanama başlar. Yoksa önce kanama olup hcg sonramı düşüşe başlar çok merak ediyorum
Benim burda ki arkadaşlardan gördüğüm kanama oluyor sonra düşüşe geçiyor. Ya da düşüş başlıyor sonra kanama geliyor ama sıfırlanmasını beklemiyor kanama

Sat 10 Haziran Bat 6 Temmuz

Beslenmeme aşırı dikkat ediyorum 4 kilo verdim. Düzenli inositol, glukofaj, multivitamin kullanıyorum ovülasyon takibi yapıyorum. 6 aydır bu şekilde ama olmuyor demek ki aynı şeyler herkeste işe yaramıyor. Şifacı teyzeye bile gittim benim nasibimde yok demek ki tüp bebeğe bile razıyım yeter ki olsun artık.

Rabbim kavuştursun tez zamanda olacak de Allah’a bırak duacınım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…