HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Şırıngayla nasıl kalıyor hamile ben anlamıyorum

Maşallah kutsal topraklardan gelmişsin rabbim kabul etsin ibadetini
Acele etme zaten kese kalp görmek için bekleyeceksin
Teşekkür ederim Allah razı olsun aslında acele ettiğimden değil ama burda kimyasal gebelik boş kese vs yazılarını okudukça bir türlü kendimden emin olamadım.pozitif düşünmeyi severim ama 3. Gebeligim 36 yaşındayım bir tık endişe ettirmedi değil bu konular.sanirim çok bilmek iyi değil buradaki herkese de oyle herseyi derin düşünmemesini tavsiye ederim.zaten her ay hamilemiyim diye beklemek yeteri kadar endişe verici

Üzülme canım herşeyin bir zamanı var zamanını bekliyordur, senin için en hayırlı zamanda gelecektir inanıyorum daha çokta olmamış hem

Elimde değil ki canım arka arkaya iki kayıp yaşadım çok istiyorum sağlıcakla kucağıma almak. Her ay bi umutla bekleyip olmayınca ister istemez kötü oluyorum inşallah en kısa zamanda nasip olur

Hoşgeldiniz hacım . Bende burdaki yazılardan sonra korkuyorum artık herşeyide yeni ögrendim kimyasalmış bişeymiş. Hakkımızda hayırlısı olsun. Gittikden snra yazın. Bende bugun tekrar kan verecegim

Hanımlar benimde bugün 28.gun adet olmadim daha ama son 3 aydır 35 31 ve 28.gun de adet oldum o yüzden test yapmadım son adetim 28 gün du onu baz alınca bugün olmam lazım bakalım olursa bnm de 3. Gebelik yaş 37

Kızlar ben kendim galiba akşamdan beri regl sancılarım başladı 2-3 gün kaldı zaten günüme her ay olan gibi karın ağrısı vuruyor bu ayda olmadı
Aynen benim de valla başladı mide bulantısı ağrı belime karnıma vuruyor resmen

Cahillik mutluluk bazı konularda

İlk gebeligimde sürekli doktora gider ve endişe ederdim ilk haftalar kese 15 mm ama bebek yok dendi sonraki zamnlar 33.hafta sancılarım oldu erken doğum olabilir dendi he unuttum bı ara rubella diye rutin hamilelik testinde sıkıntı var dendi 38 de kasintilarim oldu gebelik kolestazi dendi ama tabi bunlaf olurken heo nette arstiriyorum 39 hafta gebelik kolestazi şüphesiyle suni sancıyla doğurdum velhasıl hep bı sitres ikincisinde çok rahattım hiç bı teste girmedim calistim da çok rahat bı doğum yaptım nasıl başlarsa öyle gidiyor gerçekten çok fazla araştırmamak lazım şimdi de 37 yaş muhtemelen gebeyim ileri yaş riskleri var ama düşünmek istemiyorum

Amannn oralar pek karışık
Ya evet cinsiyet için falan diyorlar yalan değil bende kız için yumurtlama öncesi diyorlardı deneyeyim dedim 2 ay öyle oldu işte olmadı bu ay amaan dedim olacağı yok değerlendirdik işte gene olmadı Tabi herseyin başı sağlık rabbim doğru zamanda gönlümüzdekini nasip eder inşallah

Ya o şırıngayla daha hızlı gideceğine inanıyor sanırım tövbe Estağfirullah ya bence hem kişinin hem bebeğin hazır olduğu en güzel şeyi Allah yazıyor ayette diyor ya kullar hayıra dua eder gibi şerre dua ediyor çünkü insan çok acelecidir diye ben hamile kalınca aaa bu muymuş dedim o beş ay hiç aklıma gelmedi sanki yaşanmamış gibi biraz verecek olana dayanıp dua etmek gerekli bazen Allah bizlerin yakarışını duymak istiyor gerçekten

Aynen benim de valla başladı mide bulantısı ağrı belime karnıma vuruyor resmen
Evet benimde dün akşam başladı şuan birşey yok ama bakalım ben şimdi 7 sinin gecesi olduğum için 4-5 i olmam gerekiyor yarın yada cuma yani ama %99 olacağım şişkinlik falan var karnımda çünkü

Ya evet o kadar haklısınki bende iki ay öyle deneyeyim dedim sonradan pişman oldum zaten kalbimi bozdum belkide dedim Allah affetsin . Kız kardeşim yok yakınımda çevremde adam akıllı şöyle bir arkadaşım yok annem engelli herşeyimi anlatamam üzülmesin diye sanırım bu sebepten de çok istedim

Evet benimde dün akşam başladı şuan birşey yok ama bakalım ben şimdi 7 sinin gecesi olduğum için 4-5 i olmam gerekiyor yarın yada cuma yani ama %99 olacağım şişkinlik falan var karnımda çünkü
Benim ağrılar geçti ben şok. Sabah çok kötüydüm şimdi iyiyim ama bir geliyor bir gidiyor işte. Benim de 5 inde olmam lazım. Isımı kontrol ediyorum 36.5 hala regl günü 36.3 olması lazım bakalım 2 kaldı. Gelecek o kesin de

Bence sen kesin hamilesin kesin git kan falan ver bence

Herkese selam
Benim 19 Haziran beklenen adet tarihimdi
18-19 lekelenme 20 si itibarıyla regl oldum 19u da baslangic tarihi olarak belirledim uygulamalarda da .
23 haziranda reglim bitti
24 haziran itibarıyla ilk defa ovulasyon testi kullanmaya başladım
Bu ara pik olması gerekiyormuş yine uygulamaya göre
Sanırım daha pik olmadı
İlk defa kullandigim icin yardımınıza ihtiyacım var
Acaba 20 haziran olarak mı belirlemeliydim .
Biraz kafam karıştı

Eklentiler

• IMG_6625.jpeg
    175,3 KB · Görüntüleme: 25
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…