HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu ışıltılı gölgeli çizgili hayatı sen seçtin
pişmanmıyım, asla
Evettt bu sefer sürekli yapmak istiyorum ondan zar zor bekledim bu zamana kadar haklısın kuzum insan herşeye alışıyor normal de olsa bu teste hamileyim diye sevinirdim. Şuan sadece muallakta kalıyorum. Ama yine de bi ihtimal var işte kapalım tutamıyoruz kendimizi

Aynen öyle bende psikopat gibi 5 gün önceden test yapmaya başlardım kafayı boşaltmak çok zor

Batlarımız aynı neden bizi beklemedin yaaaa test için bu arada kasık ağrım geçti sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ağrıyor bi dert ağrımıyor bi dert bende yok sanırım bu ay bi şey hissetmiyorum

Batlarımız aynı neden bizi beklemedin yaaaa test için bu arada kasık ağrım geçti sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ağrıyor bi dert ağrımıyor bi dert bende yok sanırım bu ay bi şey hissetmiyorum
Üzgünüm nefsime yenik düştüm ya benim de öyle ki bi geçiyo bi ağrıyo böbrek ağrım da geçti. Ne olduğu belli değil. Sadece göğüslerim düne göre daha hassas

Öyle valla sen yaparsın bence tutamazsın. Hiçbir şey çımmasaydı belki beklerdin ama o testte bir şeyler o yüzden bence sen duramazsın yaparsın gibime geliyor

Evet o çok daha silik belli belirsiz görünüyordu. Ay hadi bakalım ben de heyecanlandım
O böyleymiş yumurtlama 9. Gün diye atmışım yumurtlamışım sandığım da ben ovü testi de böyle çıkmıştı kesin hamileyim demiştim meğerse yumurtlıcakmışım ahhahaahha

Eklentiler

• IMG_5948.jpeg
    28 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_5984.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 25
Hayırlı olsun bebeğiniz, yumurtlama takibi yapmış mıydınız kaçıncı günüydü acaba?
Teşekkür ederim canim hiç yapmadim sat 3 haziran di programa göre 14 16 si yumurtlama gözükuyordu benim 12nde iliskim oldu birde 20nde oldu yani bu ay olmaz diye düşünürken Allahim nasip etti.. düşünmemek lazım mış gercekten o zaman oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…